PDA

View Full Version : "Ценностният дефицит в модерния свят" Тема



batistuta59
10-22-2012, 08:39
Спешно ми трябва есе по дадения въпрос .. предмета е "Свят и личност" някаква философия пак ..

Chacho
10-22-2012, 08:43
Хората мислят за работа, пари, секс, алкохол, имидж, власт. Плювни по един път на всяко и ти е готова темата.

anonymous708973
10-22-2012, 09:52
Ха, трябва да пиша по същата тема за сряда :д
Мисля да пиша, че има и непреходни ценности, при които си зависи от човека дали ще ги съхрани, не от обстоятелствата.

batistuta59
10-22-2012, 10:25
можеш ли да ми дадеш пример за някоя непреходна ценност ? може би любовта,доверието ?

domain
10-22-2012, 10:41
Темата за темата по "Свят и личност" само илюстрира нещо. Да елементарно е да плюеш по общия фарс, но повечето хора правят същото, докато не им се удаде шанс за "работа, пари, секс, алкохол, имидж, власт". Това е така наречената разлика м/у "желателно" и "желано". Четкате ли на къде бия.

Много по-интересна трябва да ви е темата, за каква "ЛИЧНОСТ" и в какъв "СВЯТ" ви готвят, като учите 1 и също, пишете по 1 и същи теми, дори не пишете по тях, а искате ДРУГ да е ЛИЧНОСТ във форум чиято личност да ctrl+c -> ctrl+v, защото ви мързи да си избършете гъза, дори, а да не говорим за някаква мисловна дейност...

Мога да продължа, но не МИСЛЯ, че аудиторията тук е благоприятна за такива неща(разбирайте четене с разбиране).


ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ!
АНАТЕМА, АМИН!