PDA

View Full Version : 16+ Еротични фотоси на хора, които веч не влизат тук... МУхахахх Гня-гня!



domain
10-22-2012, 13:07
След като ви имам вниманието(сори за лъжата, ма няма как, тя ще е единствената в този пост) искам да ви помоля за 1 услуга.
Да - вас: приятели и приятелки, ДРОГАри и ДРОГАрки, аутисти, нихилисти, сатанисти, свежари и депесари, селяни и буржуа и те така и те така...

На предишното ми посещение у кофата(началото на месеца) missclick-нах в страничното поле и се озовах на рекламна кампания на FibellaWave. Принципно не ме вълнуват такива неща, но с леко носталгично чувство се сетих за блажените ученически години с квадратните картончета сладко млечице и реших да видя за какво иде реч.

С 2 думи(образно казано) правиш АВТОРСКИ дизайн на тениска с тема "ENJOY THE DAY" и хора гласуват, от 6 дизайна се печатат по 100 тениски и влизат в HOT SPOT, 6-мата печеливши получават % от продажбите, а рекламните агенти ликуват. Светнах се, че имах 1 дизайн дето го гласих за стикери, но пустата му криза развенча тези ми планове, но нещото остана(даже май си го ползвах за аватар тука известно време).. Изчетох условията(без ташак!), регистрирах се и го качих.

Днес пак влезнах в форума и разбира се - missclick в страничното поле, респективно - нова рекламна кампания(някво степче), но се сетих за дизайна ми... Та видях 6 гласа, което е доста добре, като се прави сметка ,че единия е мой, а не съм спамил НИКЪДЕ(нямам Fakebook).

Лошото дойде, като видях дизайните с най-много гласове - на първите страници със стотици гласове се мъдрят някви разпечатани ПРОСТИпутки, интелектуални кражби на дизайн(по американско законодателство - нанесли щети за милиони http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-laughing004.gif), неща смайващи с простотията си и прочие, като само 3-4 се вписват някак си в цялото "ENJOY THE DAY"... Не е нужно да ви описвам - сами може да ги видите в галерията.


tl;dr -
Почуствах се преебан, меко казано. Само щото съм спазил правилата(да не повярва човек) и не съм спамил...
Излишно е да казвам, че съм достатъчно компютърно грамотен и за времето отнело ми да изпиша всичкото това, можех да съм направил дизайна на първо място(http://mailinator.com/ + скрипт за 5 минути)
СЕГА е вашия шанс да въздадете справедливост, да ми върнете малко вяра в човечеството!
Само регистрация(мейл и парола, дори не е нужно потвърждение) и клик на тоз хубавец: http://fibellawave.bg/gallery/267
Не ви насилвам - ако ви харесва или оценявате трудоемкия и "грамотно" написан агитационен псот , набийте 1 глас.
Хората които все още си мислят, че иде реч за "риалити" шоуто може да не гласуват и да се нагълтат с белина.
Ако случайно спечели - ще ви ударя 1 почерпка(само за пълнолетните, разбира се)

domain
10-22-2012, 13:17
Някой, който ВСЕ пак му се намират такива фотоси - да не се срамува и да сподели със съкофниците

xPafx
10-22-2012, 18:29
ного яко име :* цун цун

NqkfaNikakva21
10-22-2012, 18:33
Аз дори гласувах без регистрация :д

DarkTemplar
10-22-2012, 19:09
Айде и аз гласувах.

psychopath
10-22-2012, 19:09
Готов си!
Звънкай, имаш ми номера! :Д

ПС- аз имам доста такива снимки на юзърки, които не пишат вече тук ;д

dirtyyy
10-22-2012, 19:18
Готов си.

FunkyPie
10-22-2012, 19:27
ако ви харесва или оценявате трудоемкия и "грамотно" написан агитационен псот
тука се насра :lol:

domain
10-23-2012, 03:51
Пфф цели 25 гласа се събраха - не вярвам! Евалата!

@smrt - е вече ми е публично достояние името - Big deal, ся ще ме DoX-неш ли?
Иначе кво да стаа... От както пуснах темата измих посудата, правих гювеч, и до сега бачках по превода, че бях изостанал с графика. Следва душ и шоково събуждане в 11 за лекции, след тях ще обучавам 1 колега на кухарка...

@xPafx - надявам се да е било по бузата, че няма как да те спасявам от жената после... Пък и винаги съм смятал имената за ташак работа - та те са само етикетчета, налепени... Повечето хора дори не си знаят етимологията на собствените... w.e - няма да задълбавам сега

@:NqkfaNikakva21;dirtyyy;DarkTemplar - Благодарско =] да не повярва човек обещание за евентуално черпене колко врати може да отвори хехеххе

@psychopath - мухахахахах

@FunkyPie - поясни, каво толкова ти замириса в ПОСТ-а?

domain
10-23-2012, 03:55
^ тва беше 300-то мнение за сигурно 30-тия път, майка му и чистки - супер много музика бях наспамил, дет я нямах никъде, аргх!

Което ми напомня, да се изфукам - бях статист в "300 II" - най-малоумното име за филм, знам... Най-малоумното продължение, знам... Ама вече и вие знаете

ShtrudeL
10-23-2012, 04:45
Здрастиии

Chacho
10-23-2012, 22:24
Което ми напомня, да се изфукам - бях статист в "300 II" - най-малоумното име за филм, знам... Най-малоумното продължение, знам... Ама вече и вие знаете

100 лева кеш дневно, плюс яденье, а? Тука сме долнопробни мизерници, които коляме за дребни пари, та вече ше гледаме с лошо око на тебе.

TrollFaace
10-24-2012, 17:52
Жив и здрав и аз гласувах