PDA

View Full Version : Помогнете!!!



xarabei
10-22-2012, 13:23
Искам да ви помоля за съвет! Влюбих се в едно момиче от моя клас(в нов клас съм) и не знам какво да правя! До сега съм нямал приятелка и просто нямам опит.Говорим си с нея не е като да съм изолиран от нея. Та моля ви дайте някакъв съвет, но без тези съвети, които ми казват приятелите ми "хвани я за гъза и и кажи че я искаш цялата" това няма да проработи :)

DisappointedDreamer
10-22-2012, 13:24
Покани я на среща.

ledenakrasota
10-22-2012, 13:30
Покани я на среща.

+1

Гледайте някой нов филм и хапнете някъде. :)

Dark_Heartbreaker
10-22-2012, 14:54
Излезте, хапнете, разходете се, споделяйте, смейте се, гледайте някой филм.... От време на време ѝ намеквай за намеренията си, нищо брутално, но някоя и друга по-специална усмивка или поглед според мен ще свършат работа. Не бъди срамежлив, нито прекалено самоуверен и надут, просто бъде себе си. Докато си пишете или говорите ѝ напомняй за чувствата си, излизайте с компания. Направи така, че да те забележи. Успех :)

Azoria
10-22-2012, 14:56
Имам чувството, че чета една и съща тема с различни заглавия всеки ден...

Amore-Mio*
10-22-2012, 17:59
Говорете си, пишете си и я покани да се поразходите.

marsita
10-23-2012, 13:46
Излезте, хапнете, разходете се, споделяйте, смейте се, гледайте някой филм.... От време на време ѝ намеквай за намеренията си, нищо брутално, но някоя и друга по-специална усмивка или поглед според мен ще свършат работа. Не бъди срамежлив, нито прекалено самоуверен и надут, просто бъде себе си. Докато си пишете или говорите ѝ напомняй за чувствата си, излизайте с компания. Направи така, че да те забележи. Успех :)

И аз така мисля @ Просто бъди себе си!

juj4elinka
10-24-2012, 05:35
Излезте, хапнете, разходете се, споделяйте, смейте се, гледайте някой филм.... От време на време ѝ намеквай за намеренията си, нищо брутално, но някоя и друга по-специална усмивка или поглед според мен ще свършат работа. Не бъди срамежлив, нито прекалено самоуверен и надут, просто бъде себе си. Докато си пишете или говорите ѝ напомняй за чувствата си, излизайте с компания. Направи така, че да те забележи. Успех :)

+1

heartshapedbox
10-24-2012, 10:00
Има сто хиляди такива теми, защо не ги прочете?
Иначе да, излезте някъде.

SuperDessue..
10-29-2012, 12:36
Излезте някъде, научи какво харесва, прояви малко хумор, бъди мил ( защото рядко се срещат мили момчета и повечето момичета много биха се впечатлили от момче, което не се държи като тъпанар :) ), покажи най - хубавите черти на своя характер :) ..