PDA

View Full Version : Как да си върна вниманието му?



msiwelina
10-22-2012, 14:55
Малко тъпо ми се получи, но аз съм си виновна, че се правя прекалено много на недостъпна и не осъзнавам как отблъквам момчето, което ме харасва (може вече и да не ме харесва) и което харесвам.
Иии такаа... след близо две години "голяма любов" с Д. най-накрая се заинтересувах от друго момче (Й.).
Й. много ми показваше, че ме харесва. Да, обаче нали всички момичета обичат да се правят на недостъпни, а аз направо обожавам, та реших и с него да постъпя така т.е. правех се на незаинтересована. Но той не прие това така, както исках, а се отдръпна от мен и сега изобщо не ми обръща внимание. Много се ядосвам, че постъпих така, а сега наистина го харесвам. Искам той отново до направи крачка към мен, защото мен малко ме е срам да направя първата крачка, просто не съм свикнала. Моля дайте ми съвети какво до правя.

xXxPETYAxXx
10-22-2012, 16:51
Е, няма как да стане без ти да му покажеш, че имаш симпатии към него и един вид да направиш първата крачка. И има разлика в това да се правиш на "трудна" и да се правиш на "незаинтересована".

TheBeliever
10-22-2012, 16:56
Никой няма да ти тича вечно по гъза. Още по-малко ако не вижда грам интерес от твоя страна.

Сега си преглътни срама и направи ти крачка. И се надявай да не си влязла в графата "Надута пикла" и все още да има някакви симпатии към теб.

Amore-Mio*
10-22-2012, 17:59
Свикнала, несвикнала - действаш.
Като си се правила на интересна, да си помислила и за последствията. Сега или действаш, или губиш.

msiwelina
10-22-2012, 18:00
И как да действам? Какво да направя? Нещо по-конкретно

FuckedUp
10-22-2012, 18:17
Да, обаче нали всички момичета обичат да се правят на недостъпни, а аз направо обожавам, та реших и с него да постъпя така т.е. правех се на незаинтересована.

Майната ти, сериозно. Бахти лиглата.
Първо му теглиш една майна, а после го искаш обратно.

Е, не.

Azoria
10-22-2012, 18:24
"На каквото си постеляш - на такова ще лежиш." Не ги разбирам тия работи - харесваш някого ,а му се дърпаш и се правиш, че не го забелязваш.. какво очакваш? Да ти се моли? Пфф :?

Покани го да излезете. Ако не е късно - ще приеме и ще имаш шанс да поправиш глупавата си грешка. Ако не - получила си добър урок.

msiwelina
10-22-2012, 18:25
Майната ти, сериозно. Бахти лиглата.
Първо му теглиш една майна, а после го искаш обратно.

Е, не.

Айде без обиди ако обичаш.
Щом искам съвет значи съжалявам за постъпката си.
Всеки прави грешки.

Kristianc95
10-22-2012, 18:27
Остави пича да си хване нормално гадже :)

FuckedUp
10-22-2012, 18:33
Айде без обиди ако обичаш.
Щом искам съвет значи съжалявам за постъпката си.
Всеки прави грешки.

Всички сме хора, всички правим грешки. Е, дай да те оправдаем тогава.
Дреме ми, че съжаляваш. За к'во не мисли като хората, преди да се правиш на оборотна?
Ще те обиждам, щото го заслужаваш.

Следващия път пак се прави на незаинтересована.

juj4elinka
10-24-2012, 05:51
Еми, пребори срама си, иди при него и се оправдай, че срамежливостта ти е причината да се държиш така недостъпно.

msiwelina
10-24-2012, 13:06
Еми, пребори срама си, иди при него и се оправдай, че срамежливостта ти е причината да се държиш така недостъпно.

Така мисля да постъпя. Благодаря!

TrollWare
10-24-2012, 13:45
Така е като се правите на недостъпни какички. Така е и така ще бъде. Аман от такива като теб. А после се умилкват . АЙДЕ ! С здраве