PDA

View Full Version : 90 дневна диета - въпроси



dr3am
10-22-2012, 16:20
ъм имам запитване относно диетата...

1. чайчетата, които пия *понякога на место вода* мога ли да ги пия с мед?
2. бебешките пюрета, онези плодовите, подходящи ли са за нея? *било то за плодов ден или за закуска*
3. това за плодовете в плодовия ден как е... смисъл мога ли примерно за закуска да изям 2 ябълки, за обяд 2 круши и т.н. смсл по 2 плода, а не по един *просто ми се случва да ми купят веднъж дребни ябълки, веднъж някакви огромни ГМО-та*

Общо взето това са ми въпросите на първо четене... благодаря предварително за отговорите ;33

eminemfenka
10-22-2012, 16:35
Може мед, аз като бях на нея пиех всяка сутрин 3 в 1 и действаше пак безотказно.
Пюрета мисля,че бе е добра идея хапвай пресни плодове, ако държиш на пюрета пасирай!
В плодовия и през 20 минути да хапваш плод и по 3 да ядеш няма проблем :)

DownloadVirus
10-22-2012, 16:40
В плодовия и през 20 минути да хапваш плод и по 3 да ядеш няма проблем :)

ужас

mentirahermosa
10-23-2012, 10:11
Може мед, аз като бях на нея пиех всяка сутрин 3 в 1 и действаше пак безотказно.
Пюрета мисля,че бе е добра идея хапвай пресни плодове, ако държиш на пюрета пасирай!
В плодовия и през 20 минути да хапваш плод и по 3 да ядеш няма проблем :)
Глупости, през 20 минути...
На плодовия ден трябват 1-2 часа между храненията, като можеш да ядеш различни плодове през деня, но за едно хранене задължително само един вид.
3 в 1 също е лоша идея, но за меда не знам.

titinkaa
10-23-2012, 11:42
ъм имам запитване относно диетата...

1. чайчетата, които пия *понякога на место вода* мога ли да ги пия с мед?
2. бебешките пюрета, онези плодовите, подходящи ли са за нея? *било то за плодов ден или за закуска*
3. това за плодовете в плодовия ден как е... смисъл мога ли примерно за закуска да изям 2 ябълки, за обяд 2 круши и т.н. смсл по 2 плода, а не по един *просто ми се случва да ми купят веднъж дребни ябълки, веднъж някакви огромни ГМО-та*

Общо взето това са ми въпросите на първо четене... благодаря предварително за отговорите ;33

Мед в чая може само във въглехидратен ден.
Бебешките пюрета не са за препоръчване.
В плодовия ден се яде един вид плод на всяко хранене през 2 часа,може и сурови ядки да ядеш до 100гр за целия ден.

dr3am
10-23-2012, 12:03
благодаря ви (:

а как стоят нещата с кафявата захар или и тя не е за препоръчване...
и задължително ли е каквото се яде на обяд същото да е и за вечеря?

FuckingFreak
10-23-2012, 12:32
Ако не употребяваш захар, следва да не употребяваш и кафявия и еквивалент. На практика калоричността е една и съща, съдържат абсолютно същите неща, така чe. По същия начин е и с бялото и пълнозърнестото брашно, и в двата случая ядеш тесто, с тази разлика, че едното в повечето случаи е боядисано. :)

titinkaa
10-23-2012, 13:49
Захар може,но само във ВХД ден.Ако имаш много за сваляне е преоръчително да ядеш едно и също на обяд и вечеря.