PDA

View Full Version : Би сексуален ли съм?



Cavana
10-22-2012, 18:27
Такам,знам че преди няколко седмици имаше такава тема но не можах да я намеря нещо.Значи момче съм и харесвам момичета проблема е че преди няколко месеца случайно открих едно момче,което е модел и....ми хареса...Смисъл просто ми харесва външно и по никакъв начин не ме привлича сексуално,не ми се вдига или нещо такова.Та това момче има фен клипове в един сайт за видео споделяне и така стана че може би почти всеки ден гледам по някое.Пак казвам че имам някакво определено привличане към него очевидно,но то не е сексуално...Също така имам негови скрити снимки на компа си....Просто ми харесва и може би ми се иска да приличам на него по някакъв начин на подсъзнателно ниво,аз така си го обяснявам,но имам и други съмнения...та за това е темата :)

xPafx
10-22-2012, 18:28
Оф.. на колко си?

Cavana
10-22-2012, 18:32
18..

TrollWare
10-22-2012, 18:37
ДДз питай личния лекар

benzboss
10-22-2012, 18:45
По принцип преди години нещата седяха така - когато един мъж се възхити на друг и му каже "Важиш!" се смяташе за пич, а сега непременно е педал вече... така, че, Кавана прецени дали ти харесват и други мъже и ако е така - то значи си педераст. А ако само тоя ти харесва, значи, както сам каза - явно искаш да приличаш на него.

Cavana
10-22-2012, 18:47
Ми само тоя ми харесва...

benzboss
10-22-2012, 18:54
Значи може и да не си гейтак. А като сте заедно усещаш ли пеперуди в стомаха?

Cavana
10-22-2012, 18:56
Ми аз не съм го виждал на живо...обаче на снимки няма такова нещо,не усещам никви пеперуди просто ми харесва..

granger
10-22-2012, 19:00
Аз не виждам нищо лошо и ненормално...

benzboss
10-22-2012, 19:04
Ами, Грангер, не че е нормално, ама да, наистина няма нищо лошо. Той си има нещо като идол.

granger
10-22-2012, 19:05
Що да не е нормално и аз се заглеждам по женски,даже и на улицата съм се обръщала след мацки,ама не съм би...
Не виждам нищо странно в тва, всеки вижда красотата в другия пол много по-лесно,но не е странно да я виждаш и в собствения.

benzboss
10-22-2012, 19:08
Е да де, ама той направо го е обсебил едва ли не. Тва е причината да се притеснява момчето

granger
10-22-2012, 19:09
Не мисля,че има проблем,чак обсебване...нах...всеки може да си създава идоли и кумири.

benzboss
10-22-2012, 19:24
Може да приключим темата с това, че момчето е нормално!

heartshapedbox
10-23-2012, 13:45
Не си гей, спокойно.

ShtrudeL
10-23-2012, 14:14
По тая логика съм ебати 100 процентовото би.
Сега се колебая... към 50% ^^

TrollWare
10-24-2012, 04:27
По тая логика съм ебати 100 процентовото би.
Сега се колебая... към 50% ^^

При момичетата не е противно :D

asemsa
10-24-2012, 07:51
Споко, във фитнеса всеки се възхищава от мъжкото тяло, но това не е гаранция за двойна сексуалност. При теб са просто първи стъпки, щом си си запазил и негови снимки на компютъра, пък и скрити. Значи подсъзнателно не желаеш никой да разбере за това, което вършиш. Иначе нямаше да се налага да ги криеш. Минават някакви съмнения в главата ти.
Човече, в модерните времена не можеш да разбереш сексуалността на хората. А и да си бисексуален или гей - какво лошо има в това? Стига да не го афишираш и да не ангажираш другите със своята сексуалност, всичко е наред. Прави секс с този, който ти харесва.

DennisCobain
10-26-2012, 06:18
ДА ЖИВЕЯТ ГЕЙОВЕТЕ! :D

p.georgiev88
10-26-2012, 10:47
Не си споко.....

nansi_2005
10-26-2012, 18:16
Евала на ASEMSA за разкрепостенното мислене!!! Всеки да прави това което му харесва!!!! Както приемем Би жените аз лично така приемам и мъжете.... неможе някои да ме убеди че може жените да се привличат а мъжете не !!! Тъпо е просто !

asemsa
10-31-2012, 11:07
Жени с еманципирано и агресивно поведение, отдавна загърбили поведението на дами. Мъже с бръснати ръчички, краченца и дупенце, с очила и шалчета по моловете - твърдят че са мъжкари. Светът някак си се променя. Приемете, че около всички нас има гейове, лесбийки и бисексуални - това могат да са нашите най-добри приятели, братя, сестри, та дори и родителите понякога. Приемайте хората в тяхното многообразие.
Кофти е например брат ти да е гей и ти все да бърщовиш как гейовете трябва да бъдат изтребени. Нима искаш да убиеш брат си? Или най-добрия си приятел? Така само ще го лишиш от смелостта един ден да ти сподели най-голямата си житейска тайна.

GrandProtector
10-31-2012, 12:54
Щом казваш, че е модел, най-вероятно има добра физика, съчетано с хубава визия е нормално да ти харесва как изглежда.
Няма нищо станно да ти харесва като стайл, визия, маниери, отношение на другите хора (особено женския пол) към него.
Моя съвет ако той ти е идол и харесваш начина му на живот сприятели се и общо взето спортувай, обличай се като него, ходи на места където той ходи, сприятели се с обкръжението му и прецении дали ти харесва да си на негово място.
Макар лично аз не би постъпил така.
Успех!

asemsa
11-01-2012, 07:59
GrandProtector, ти съвсем по заобиколен път му каза да му предложи връзка :)
Абе малко не съм съгласен с теб. Да подражава и да си създава идоли по този начин само ще ограбят неговата индивидуалност, което е жалко. Пък и да стимулираме, че само красотата и естетиката са най-ценените качества в днешни времена, е нелепо. Ако се окаже, че това манекенче е пълен боклук, ако средата му е от напушени и апатични наркомани?
Човек трябва да е себе си, нека се стреми към добър външен вид, но никога да не забравя собствените си принципи и устои. :) Егати как ми се получи този коментар....

Neuken In De Keuken
11-01-2012, 08:38
Кавана, кой е въпросният левент? Аз също оценявам мъжката красота, дай го насам :)

А това дали си би или каквото и да друго само ти можеш да си отговориш, а не форумните философи.

Neuken In De Keuken
11-01-2012, 08:40
Човече, в модерните времена не можеш да разбереш сексуалността на хората. А и да си бисексуален или гей - какво лошо има в това? Стига да не го афишираш и да не ангажираш другите със своята сексуалност, всичко е наред. Прави секс с този, който ти харесва.
Ами ти кажи какво лошо има в това след като настояваш тези които са би/гей да не "ангажират" другите със своята сексуалност.

GrandProtector
11-01-2012, 08:48
Ми колега той иска да бъде като него какво друго да го посъветвам освен да се види в неговата светлина. Освен че предполагам на 90% съм сигурен че на въпросното "манекенче" му обръщат поне 7-8 пъти повече внимание от колкото на автора на темата, както момчета така е момичетата.
Като си малко по срамежлив и неуверен най-лесния начим е да "имитираш" някой и да живееш неговия живот с една дума, ест. ако ти харесва.

За това че се губи индивидуалността, си абсолютно прав, за това писах че ако аз съм на негово място не бих постъпил така и ще си търся други начини да съм "вървежен" (ама там се иска опит и креативност).
Но без да се пробва няма как да разбере. Ще поживеем ще видим.

asemsa
11-01-2012, 09:37
Neuken In De Keuken, най-трудно е да си го признае първо пред себе си. Затова търси отговори на реторични въпроси по форумите. Нищо лошо и нищо против гейовете и лесбийките, аз съм се изяснил когато му беше времето и сега съм уверен в своите предпочитания. Просто не парадирам с това и не ангажирам никой (освен гаджето) с мойте наклонности :)

Neuken In De Keuken
11-01-2012, 10:10
>най-трудно е да си го признае първо пред себе си.

Това е така, един приятел чак на 30 успя да го осъзнае за себе си и спря да се занимава безнадеждно с момичета, но съвсем не е задължително Кавана да е такъв случай, може просто да е объркан.

Иначе за парадирането това ми прозвуча като познатия рефрен на хомохейтърите: нямам нищо против тях стига да не парадират с това.

asemsa
11-01-2012, 10:37
Neuken In De Keuken, бро :), тука имам предвид пищялките. Нали като кажеш "гей" и си представяш пищящ тип, с леко руса коса, дрехи по тялото във всевъзможни цветове, и с тънко гласче. Е за мен това си е чисто парадиране със сексуалността и хич не ме радват.
А за хейтърите - всеки си има право да мрази който си пожелае. Не им зная лозунгите, защото хич не искам и да ги срещам. Живеем в различни социални светове с тях :)