PDA

View Full Version : Какво да правяяя? :((



NickiM
10-22-2012, 18:32
От миналата година си харесвам едно момче и до сега не съм спирала дори сега съм луда по него.. най-добрия му приятел ми каза, че той му е споделил, че много ме харесва но се страхува да ми предложи защото мисли, че ще му откажа. До сега съм си харесвала сериозно само едно момче преди него, но никога не съм имала гадже. На 12 съм от преди 1 седмица и се страхувам, че мама няма да ми даде да си имам гадже а и ми е притеснено, защото хич нямам опит и не съм се целувала досега .. не съм имала гадже досега и незнам дали сега му е времето или е твърде рано! От друга страна преди 1 месец момчето, в което съм влюбена и най-добрата ми приятелка скъсаха и тя още има чувства към него и винаги като и говоря за него и мен и става много гадно и винаги казва, че е добре но аз я познавам. Моля ви кажете ми какво да правя :(

kyon
10-22-2012, 18:35
Какво точно харесваш в него?

NickiM
10-22-2012, 18:42
Ами като ме погледне имам чувството, че потъвам в очите му толкова са красиви.. тялото му, усмивката му, гласа, характера всичкоо :х

kyon
10-22-2012, 18:53
Надявам се да не си трол...
Смятам, че на 12 не ти е време, но..

Започнете да излизате по приятелски, ако си допаднете нещата ще се получат от самосебеси..
Може да ти се вижда супер трудно, защото ти е за пръв път, но всъщност не е.

shmatarok
10-22-2012, 18:56
Не си ли малко малка за гаджета?
Пък и щом приятелката ти ще се чувства зле, струва ли си заради едно момче да си разваляте приятелството?

NickiM
10-22-2012, 19:13
Според вас на колко години ще е уместно да имам гадже?

TrollWare
10-22-2012, 19:15
На 35 години може да си фанеш някое. Па ако искаш и сега си фани не ги слушай тея. Прави каквото и както искаш ;).

NickiM
10-22-2012, 19:20
Много съм объркана :D

Azoria
10-22-2012, 20:28
Не ти е рано..какво пък, за първи път си имах гадже на 6 години. :lol:

Въпроса е в това каква точно ще бъде връзката ви, ама вие си знаете. Ако е сладко и невинно - чудно. :)


Надявам се да не си трол...

Amore-Mio*
10-23-2012, 08:36
Седни и помисли добре - дали искаш да загубиш приятелството на най - добрата ти приятелка или не. Струва ли си, само заради такъв да й причиняваш такава болка, когато тя все още не го е преодоляла. Но както и да е.
Започни да пишеш на това момче, покани го да излезнете някъде по приятелски.

juj4elinka
10-23-2012, 09:22
Щом момчето те харесва - пробвай се. Като те гледам уж си си с акъла, а пък не знам. Не е казано, че непременно ще изгубиш най-добрата си приятелка, само защото следваш чувствата си. Наистина може да е разстроена и първо да ти се ядоса, но не мисля, че ще е завинаги. Не се притеснявай от това, че нямаш опит. На твоята възраст не мисля, че се очаква да си специалист по връзките. Ако майка ти знае за това момче (нямам предвид за това, че го харесваш, а например, че сте приятели, че излизате заедно и 'и споделяш какво става с живота ти и това какво правите в неговата компания) не мисля, че ще ти попречи да се виждате стига това да не влияе отрицателно например на оценките ти или пък да си повече навън или до по-късно. Няма точно определена възраст, на която трябва да си намерим приятел за това просто следвай това, което сърцето ти казва, че трябва! :D :)

NickiM
10-23-2012, 19:09
Благодаря Ви много!

crowberry
10-23-2012, 21:50
Рано ти е..

NickiM
11-10-2012, 21:07
Много го обичам.. не спирам да го сънувам, като си помисля за него вечно се спъвам.. като го видя всичко в мен се преобръща.. има най-прекрасните очи и най-яката усмивка!!!! Според вас на колко години няма да ми е рано? :(((

DisappointedDreamer
11-10-2012, 21:22
^Когато се чувстваш готова.

И когато намериш някой, за когото си струва. 'Щото сегашния който харесваш е пълна отрепка.

valdesbg
11-10-2012, 21:28
Трололо

rusoto_baby_f
11-10-2012, 22:04
Според мен си много малка за гадже, но ти си знаеш :)

Big Jo reaper
11-19-2012, 15:25
Много го обичам.. не спирам да го сънувам, като си помисля за него вечно се спъвам.. като го видя всичко в мен се преобръща.. има най-прекрасните очи и най-яката усмивка!!!! Според вас на колко години няма да ми е рано? :(((

значи на 12 си и го обичаш.е добре де ще станете гаджета и като станете ко ше прайте ще ходите на пясъчника ше гледате покемон ше играете на югио ше си разделяте бонбоните :D :D :D :D :D :D