PDA

View Full Version : Липса на чувства?



aGressiwe
10-22-2012, 21:59
Аз не изпитвам нищо ,към което и да е момиче в последната 1 година.Опитвам се постоянно излизам с разни момичета ,изслушвам ги,опознавам ги ,но нищо!! Не мога просто ,полагам големи усилия,не се държа като глупак,не лъжа ,опитвам се да се променя,но нищо не изпитвам,интересни са ми седмица ,две и после нищо.Преди винаги лъжех,момичетата за да получа нещо ей така, бях малък и всичко за което мислех беше секс.После се влюбих имах прекрасна връзка,всичко свърши преди повече от година ,най-нормално се разделихме ,не ми липсва ,не мисля за нея,минало е.След нея започнах така малко от момиче на момиче,с лъжи ,секс и простотии общо взето,но реших да се променя.Да спра с лъжите,както спрях с предишната си приятелка ,да бъда такъв какъвто съм,защото съм чудесен !! И съм напълно искрен с всяко момиче,намират се доста момичета около мен ,но просто не изпитвам нищо.Не знам вече какво да направя,насилвам се да изпитам чувства към дадено момиче,защото се чувствам гузен ,от това че излизаме седмица,две ,три ,пет тя започва да се влюбва и когато аз не изпитам нищо й го казвам и започват всички да ме обвиняват,че съм бил женкар ,лъжец и т.н . Това не е така просто се опитвам да изпитам нещо с която и да е и каквото и да.Говоря им мило,държа се добре защото така съм го поискал,не е лъжа това ..

JDeel
10-22-2012, 22:11
Ами дай си малко почивка :) Иначе скоро ще започнеш да се заглеждаш по момчета :P

Azoria
10-22-2012, 22:32
Щом се чувстваш гузен не се вкарвай във връзка щом не усещаш,че ще стане... (?)

aGressiwe
10-22-2012, 22:35
Това,че ти си мислят,че е връзка не е мой проблем ама ... ;xx

Azoria
10-22-2012, 22:59
Тогава още от началото даваш да се разбере,че е само размотаване + секс и изобщо да не очакват повече. Не е голямата философия.
Когато срещнеш подходящо момиче ще я харесаш.

aGressiwe
10-22-2012, 23:12
Е това е аз това им казвам и после големите драми !! И като кажа аз ти казах в началото и те почват ,ти се държеше хубаво а у .. Не мога да разбера момичетата ,когато ги лъжеш защо лъжеш,като казваш истината пак си лъгал ..

Amore-Mio*
10-23-2012, 06:14
Не можеш да се накараш да се влюбиш. Невъзможно е.
Когато дойде момичето за теб, ще се влюбиш. Но не и сега. Просто не е момента и така нататък.

juj4elinka
10-23-2012, 06:59
Ами, те горките момиченца като ти се връзват на акъла и се заблуждават от доброто ти поведение... Нормално е, след като имаш добро отношение към тях, те да започнат да вярват, че ,може би, ти наистина изпитваш чувства и едва ли ти е заради единия полов акт с тях. Доброто отношение ги кара да си мислят, че все пак изпитваш нещо към тях, и че това ще се превърне в любовен роман. Да, ама не!
Като до сега не си успял с тази практика, просто я прекрати. Не наранявай хора, които не го заслужават само заради нуждите си. И за това ще ти дойде време, но явно не сега. Първо започни да изпитваш чувства към някое момиче, а след това мисли за връзка с нея, целувки или как да се метнете между чаршафите, иначе е страшно глупаво и безотговорно.

djipsito
10-23-2012, 11:42
И при мен е така. Само че аз намерих човек на моята вълна и ни е добре на двамата. Без чувства :)

marsita
10-23-2012, 13:07
Няма за какво да се насилваш, aGressiwe . В любовта всичко е истинско, когато е плод на свободния избор. Чувствата могат да бъдат объркващи понякога, но това не е причина да се чувстваш виновен. Ако не ти се влиза в сериозна връзка и искаш само забавление, дай да се разбере в самото начало. Така няма да те гризе съвестта, че момичетата те обвиняват в лъжи. А ДОБРОТО ОТНОШЕНИЕ НЕ ВИНАГИ СЕ СВЪРЗВА С ЛЮБОВ. Човек може да бъде прекрасен, нежен и да се държи много мило, без да обича, просто да е такъв по природа. Това, че останалите го идентифицират с любов към самите тях си е техен проблем. Наслаждавай се на живота и не ги мисли толкова тези неща.... Има много хубави моменти, които ти предстоят, aGressiwe ! Наслаждавай се!

balu4ka
10-24-2012, 16:57
Не залъгвай хората около себе си.Грубо,а и много безотговорно.Покажи им какви са намеренията ти още от самото начало,за да е всичко чисто и да няма виновни.Дай си почивка,за да срещнеш след време момиче ,което ще ти завърти главата и тогава нещата ще стоят по по-различен начин.

aGressiwe
10-24-2012, 17:51
Никой не лъжа бе ,аз казвам истината те са недоволни ,ЛЪЖА и пак са недоволни ... Кажи й ЖЕНА и повече не я обиждай !! ;]

balu4ka
10-24-2012, 18:11
Никой не лъжа бе ,аз казвам истината те са недоволни ,ЛЪЖА и пак са недоволни ... Кажи й ЖЕНА и повече не я обиждай !! ;]
Не искам да навлизам в спор,но няма как да не се отбележи,че след този коментар може много да се поспори върху твоята "теза".Слагаш всички под общ знаменател,срещнал си само няколко момичета и вече всичко си видял и усетил с една жена,да ама друг път.Има още хляб да ядеш.Не мисля,че хората трябва да сме толкова едоисти и да гледаме как да си угаждаме без да се съобразяваме с другите ;).Лъжи ,не лъжи пък която ти се върже.твоя си работа.

aGressiwe
10-24-2012, 18:28
Ама не ме напрягайте излишно ако не съм егоист как да стане ? Естествено,че всички са такива няма жена която да не е наранила поне 1 момче в живота си да не го е излъгала или предала по някакъв начин !!!!!!!!!!! И да лъжа и да не лъжа има бройки не е като да няма ,а и нали знаеш "Докато има балъци ще има и тарикати!! " ;]

balu4ka
10-24-2012, 18:49
Ама не ме напрягайте излишно ако не съм егоист как да стане ? Естествено,че всички са такива няма жена която да не е наранила поне 1 момче в живота си да не го е излъгала или предала по някакъв начин !!!!!!!!!!! И да лъжа и да не лъжа има бройки не е като да няма ,а и нали знаеш "Докато има балъци ще има и тарикати!! " ;]
Ще ме извиняваш,но каквото е за жените ,такова и за мъжете.
Хората се нараняват,лъжат и предават-това е .Живота е такъв,няма какво да направиш.Все ще попаднеш на някой,който се отличава по някакъв начин.Бъди тарикат,но с цената на какво?Твърде си ограничен и някак песимистичен.

aGressiwe
10-24-2012, 18:52
Ама аз не казвам,че няма да намеря !! С цената на каквото има :)) Определено не съм ограничен,песимистичен съм към нереални неща !!

SHPAIdURmeN
10-24-2012, 19:28
Ти си супермен, нормално е, та ти си едно здраво коравосърдечно копеле и няма нищо лошо в това !!

aGressiwe
10-24-2012, 19:36
FUCK YEAH !! :D :D Знаеш как е !!

marsita
10-26-2012, 09:46
Всеки в този живот е мамен, но и той наранява.. Няма една страна.. Балъци винаги ще има, а тарикати- още повече :)

carrieee
10-27-2012, 10:17
Карай си го айляк!
Все някога,ще дойде момичето което ще те накара да изпиташ нещо..
И не се чувствай виновен

scandalousLady
10-27-2012, 11:21
Когато най-малко очакваш ще се появи и твоето момиче. Дай си малко почивка, не се насилвай.