PDA

View Full Version : Падащ нокът



LittleFallenAngel
10-23-2012, 00:06
Здравейте, преди няколко седмици си ударих палеца на крака много лошо, беше син и подут, за няколко дни всичко утихна, но сега изглежда, че нокътят ми ще падне :(. Едва се държи, мисля, че му остават още ден-два. Не ме боли, не е подут, но е много гадно. И лошото е, че не съм в бг, в чужбина съм и засега малко е сложна ситуацията с ходенето на лекар. Някой друг бил ли е в подобна ситуация?

titinkaa
10-23-2012, 10:33
Ще ти падне и за 2-3 месеца ще порасне нов.

mlf
10-25-2012, 18:56
ами бях .. и си бях в БГ, но изобщо не съм ходила на лекар ... падна ми си нокътя ... порастна ми нов за 2-3 седмици .. значително бързо и до ден днешен си викам че имам 11 нокти :дд мажи го с йод и не се притиснявай

rubby179
10-26-2012, 08:26
Случвало ми се е няколко пъти. Не е нещо сериозно, щом е от удар. Проблема е ако е в резултат от гъбички под ноктите. Но в твоя случай няма защо да се тревожиш. Нокътя ще се възстанови за около два месеца.

LittleFallenAngel
11-03-2012, 14:42
Много ви благодаря за отговорите. Наистина изглежда, че ще падне, вече се крепи само на едно ъгълче и отдолу виждам, че е почнал да расте нов. Чудих се дали аз да го извадя, но май е по-добре да изчакам, най-вероятно сам ще си падне, когато новият го избута и от това ъгълче.

ledenakrasota
11-03-2012, 14:55
Виж, мама по същия начин си счупи нокътя и то по средата. Тогава, като се сгъва, натиска живеца и много боли. Поинтересувай се как да реагираш адекватно. Просто инфо. В чужбина по-лесно ще получиш адекватен отговор. Успех! :)