PDA

View Full Version : Има едно момчеее :3



Dqvolchetooo
10-23-2012, 12:43
Има едно момче от 9 клас (аз съм осми) и много се чудя дали ме харесва
минавам по коридора и той започна да се шегува с мене (приятелски), а хич не го познавах ... след това до края на деня и няколко дни продължаваше с шегите му и ми се стори, че ме харесва (момчето е много сладко и готино, поне според мен) но откакто сложих очила (колкото и гадно да беше)
откакто почна да се шегува с мен ми се стори, че и аз си го харесах :D
много искам да му разбера името, за да му намера фейса и да се опознаем
искам няколко съвета "Как да ме хареса" "Дали ме харесва" и тка

Chacho
10-23-2012, 12:46
-Ей, само се бъзикаме, а така и не се запознахме като хората. Аз съм...

Nikolcheto24
10-23-2012, 20:25
^ :D
Много ми е смешно, като се почне с изрази от типа "аз го харесах, защото и той май ме харесва".

TheBobqk
10-24-2012, 04:42
Следващия път като се срещнете го питай как се казва. А иначе защо да те харесва? Може само да се шегува.

Chacho
10-24-2012, 08:10
Може само да се шегува.

Надали.

Nakadah
10-24-2012, 17:28
"има 1 момче от моето даскало, ма вместо да си говориме лице в лице ми по-лесно да питам някой друг(не него) за неговото име и да го намера в интернет така, че в интернет да му пиша дали ме харесва"

:lol:

Big Jo reaper
11-06-2012, 15:08
Има едно момче от 9 клас (аз съм осми) и много се чудя дали ме харесва
минавам по коридора и той започна да се шегува с мене (приятелски), а хич не го познавах ... след това до края на деня и няколко дни продължаваше с шегите му и ми се стори, че ме харесва (момчето е много сладко и готино, поне според мен) но откакто сложих очила (колкото и гадно да беше)
откакто почна да се шегува с мен ми се стори, че и аз си го харесах :D
много искам да му разбера името, за да му намера фейса и да се опознаем
искам няколко съвета "Как да ме хареса" "Дали ме харесва" и тка

е че ти не можеш ли да говориш с него лице в лице?Също така махни очилата ако ще говорите от близо.никой не харесва четириоги.:Д :Д :Д :Д