PDA

View Full Version : Поръчка .... моля помогнете :)



slunchoo193
10-23-2012, 14:28
Здравейте :) Преди около два месеца си купих Samsung Galaxy Ace и сега реших да си поръчам панел за него. Влязох в интернет и намерих един сайт в който са много евтини. Проблема е там че не знам как точно да поръчам защото не е български сайта. Моля да помогнете какво точно трябва да направя или по-точно как да я платя и колко ще струва доставката и дали изобщо за България ще може да се направи поръчка .... ето го и сайта http://www.ebay.ie/itm/New-Hard-PC-Plastic-Skins-Samsung-Galaxy-Ace-GT-S5830-Mesh-Back-Case-Cover-/280919927702#ht_2536wt_988 Очаквам вашите отговори :)

Nikolcheto24
10-23-2012, 22:19
Ами доколкото разбрах нещо - доставката е до всяка страна и струва 4.80 евро, което е около 10 лева.Предполагам поръчката става както във всички други сайтове.Но според мен няма смисъл да си купуваш панел от този сайт, при условие, че за доставката ще ти вземат толкова много пари.Ако по магазините не можеш да си намериш, виж в някой български сайт - например Продавалник.

slunchoo193
10-24-2012, 18:45
Ами аз намерих само в един сайт за моя телефон и доставката беше 7 лв а самия панел 15

primadonna
10-27-2012, 16:06
Пробвай с ebay.co.uk и по възможност доставката да е от ЕС, на мен ми се струва че когато е от тук не е чак толкова скъпо. Или в краен случай от Китай, стига да има това което търсиш.

maaarietta
11-11-2012, 00:03
За да поръчаш от ebay трябва да имаш опция на кретитната /дебитната карта paypal която можеш да съсдадеш с много разправии в банката. Поне майка ми така си я изкара. Другия вариант е да помолиш приятел да ти поръча о там. щом държиш на ebay, не гледай в ebay.com, а в ebay.co.uk защото там има доставки до България в повечето случаи. Ако си от София, може да провериш в индийските магазини или в един магазин, който е в подлеза при starbucks, зад паметника на съветската армия. (:

SteLaBathory
11-14-2012, 19:58
Доставката от e-bay е един долар на поръчка ако пише на артикула free shiping. Ако не пище, си пише колко долара е доставката. И сумите са реални, понеже идва до пощата а не директно на адрес затова не хваща цените на българските доставчици като еконт и тн.(който между другото са страшно скъпи). Аз редовно поръчвам и страшно доволна!!