PDA

View Full Version : На коя жена най много и се прави секс?



greenblood
10-24-2012, 05:29
Кажете си,не се стеснявайте.Ние нали за това сме тук,да си помагаме.
Чувал съм че жените когато са на плажа и ги напече слънцето,са много възбудени.
Отворете ни,така ли е? Вярно ли, че и по време на месечния ви цикъл ви се прави любов най-много? И кога сте най уязвими и не можете да откажете.

Anonys
10-24-2012, 05:35
Въобще защо те интересува, дали през месечния им цикъл са възбудени? Да не би да си от мъжете "Обичам жена си цял месец"? :D

TheBeliever
10-24-2012, 05:51
Дори да уцелиш момента, в който на дадено момиче й се прави секс, това не означава, че й се прави секс с теб.

bilqnavod
10-24-2012, 06:30
Вярно ли, че и по време на месечния ви цикъл ви се прави любов най-много? И кога сте най уязвими и не можете да откажете.

има нещо вярно, но не е на 100%. Може и да ми се прави, но не бих по това време, гнусно ми е, гадно ми е.... :)

TrollWare
10-24-2012, 06:47
Зимата за да ги сгреем

AliceSw
10-24-2012, 08:30
Дори да уцелиш момента, в който на дадено момиче й се прави секс, това не означава, че й се прави секс с теб.

Това!!!

най-много се прави секс на жена, която е свикнала да прави редовно и после по някаква причина спре...като мине месец аз лично се побърквам...

anonymous708973
10-24-2012, 09:55
Да не би да си от мъжете "Обичам жена си цял месец"? :D

thumbs up :d
Не мога да намеря бруталната картинка от фб :д

На мен на плажа ми се целува, плацика ми се, ама изобщо не ми се мисли за секс с тоя пясък :д

jghgh
10-24-2012, 10:14
Тва със слънцето как го измисли...
Чувствам се няк'во секси, ама не ми се прави секс.
Прави ми се когато спортувам и по-точно момента след тренировка. Някак чувствам се so damn hot : D
И да, последните дни на менструация сякаш наистина съм малко по-възбудена, но не бих го направила "на червено".


edit: цък (http://aaanything.net/wp-content/gallery/monday-mix-of-phun/a_real_man_loves_his_woman_everyday_of_the_month.j pg) - яката картинка на Беър Грилс

TrollWare
10-24-2012, 11:59
Тва със слънцето как го измисли...
Чувствам се няк'во секси, ама не ми се прави секс.
Прави ми се когато спортувам и по-точно момента след тренировка. Някак чувствам се so damn hot : D
И да, последните дни на менструация сякаш наистина съм малко по-възбудена, но не бих го направила "на червено".



edit: цък (http://aaanything.net/wp-content/gallery/monday-mix-of-phun/a_real_man_loves_his_woman_everyday_of_the_month.j pg) - яката картинка на Беър Грилс
Свиркай да бягаме 1-2 мили :D

dream1707
10-24-2012, 13:31
На плажа, като ме напече слънце ... ама хич не ми е до секс, доспива ми се някакво такова :D
По време на цикъл винаги е различно ... някой път само чакам секундата, когато ще свърши да си се видя с момчето.. друг път ама хич не ми е до това

marilyn
10-24-2012, 13:51
Не зависи от това дали пече слънце или вали дъжд. Нито от това кое време на месеца е. По всяко време ни се прави секс.

ShtrudeL
10-24-2012, 13:58
Чувал съм че жените когато са на плажа и ги напече слънцето,са много възбудени.

Тебе май много те пече слънцето..

Вярно ли, че и по време на месечния ви цикъл ви се прави любов най-много?

Вариант 1: Не. Раздразнително ми е. Нервно ми е. Всичко ме дразни. Не ми се прави секс.
Вариант 2: Плаче ми се. Всичко може да ме разреве. Свръх мило и нежно ми е. Не ми се прави секс.
Вариант 3: Не ми се прави любов. Зверски много ми се прави секс. 'ма нИ можИ.

И кога сте най уязвими и не можете да откажете.
Като ме пипат нежничко на всякъде, или си играят с косата ми, или ме цункат нежничко, или ме гушкат нежничко-еротично, или... каквото и да ми правят продължително време нежничко. <3

Ivaaaaa
10-24-2012, 14:20
В жегата никак ама никак не ми е до секс и предпочитам всички други сезони пред лятото. Когато съм в цикъл понякога наистина много ми се прави :D

PeDoBeR
10-24-2012, 14:37
Като ме пипат нежничко на всякъде, или си играят с косата ми, или ме цункат нежничко, или ме гушкат нежничко-еротично, или... каквото и да ми правят продължително време нежничко. <3

Такива момичета като ShtrudeL (перверзни) им се прави мн секс (например познавам 1 момиче което имаше до 1 2 месеца гадже и вече скъсаха мане как и се ебе не истина хуи да види ще полудее :D :D :D :D :D )

TrollWare
10-24-2012, 14:41
Такива момичета като ShtrudeL (перверзни) им се прави мн секс (например познавам 1 момиче което имаше до 1 2 месеца гадже и вече скъсаха мане как и се ебе не истина хуи да види ще полудее :D :D :D :D :D )

Спри се , че ми се доеба :D :D

xPafx
10-24-2012, 15:03
И аз така по време на цикъл съм най-разгонена, ужас.. ама никога не бих го правила тогава.. Първо, твърде гнусно е, второ, прекалено съм неразположена тогава ;д

ShtrudeL
10-24-2012, 16:17
Такива момичета като ShtrudeL (перверзни) им се прави мн секс (например познавам 1 момиче което имаше до 1 2 месеца гадже и вече скъсаха мане как и се ебе не истина хуи да види ще полудее :D :D :D :D :D )

Грешно си ме преценил, друже.
(или просто в последно време ми се прави изключително рядко. А в моментите, в които ми се прави, съм готова да ме изнасилят. fuck)

marin4itu
10-24-2012, 17:12
На мене най-много ми се прави секс, докато съм в овулация.

ledenakrasota
10-24-2012, 17:31
съм готова да ме изнасилят. fuck)

Това никога не си го пожелавай. :?

ShtrudeL
10-24-2012, 17:33
Това никога не си го пожелавай. :?

е пък изиграно Ва

ledenakrasota
10-24-2012, 17:39
е пък изиграно Ва

ъм чи кЪ...

PeDoBeR
10-24-2012, 18:58
е пък изиграно Ва

ShtrudeL Готов съм да те изнасиля :D :D :D :D :D :D :D (и аз не преценям хората грешно просто виждам какво пишеш и разбирам що е то ShtrudeL :D :D :D )

aGressiwe
10-24-2012, 19:00
Най-недостъпната и високоморална жена е тази, която знае, че не си е избръснала краката !! На всички им се прави секс ама се правят !!

portokalka1994
10-24-2012, 19:26
Не знам за другите, но аз като отида на море и на мен много ми се иска.. само като повее бриза, като се нагорещи кожата.. и като почнат да минават горещи парчета.. :D

TrollWare
10-24-2012, 20:30
Грешно си ме преценил, друже.
(или просто в последно време ми се прави изключително рядко. А в моментите, в които ми се прави, съм готова да ме изнасилят. fuck)

Спри се е ,че подивях мн ми се доеба..
Кат толко искаш дай тука да се съберем па да кротниш :D

greenblood
10-24-2012, 23:38
Не знам за другите, но аз като отида на море и на мен много ми се иска.. само като повее бриза, като се нагорещи кожата.. и като почнат да минават горещи парчета.. :D

Викни ме някои път с теб на море. :D

anonymous708973
10-25-2012, 19:22
edit: цък (http://aaanything.net/wp-content/gallery/monday-mix-of-phun/a_real_man_loves_his_woman_everyday_of_the_month.j pg) - яката картинка на Беър Грилс

ДАаа!!! <3

fenkaaa
10-28-2012, 20:56
Имала съм случаи,когато ужасно много ми се е правило секс,което по-скоро беше докато приятелят ми беше извън града по работа близо месец и имаше едно момче,което се опитваше да ме вкара в леглото,натискаше ме и т.н,естествено аз се дърпах,защото просто не исках с него,или с някой друг,а с моето момче.. най-голямото ми желание е с него,само като го видя. :Д

GreenFairy
10-29-2012, 05:14
Когато съм неразположена определено желанието ми за секс се увеличава, тогава или правя анален секс или си играя с другарчето... На плажа въобще не ми се прави секс. По-скоро есента когато навън вали и ние сме гушнати на топло или през зимата... Също така след 1-2 бири и още повече след баня. И както в много случаи когато няма как имам най-голямо желание :)