PDA

View Full Version : Всичко просто свърши, как се случи...



dragooooo
10-24-2012, 08:20
Здравейте, пиша ви, защото наистина имам нужда да споделя моята история, но няма с кого... затова..
Преди 9 месеца се запознах с едно момиче, влюбихме се един в друг и всичко беше чудесно, но скоро след това започнаха караниците и проблемите, често се разделяхме и събирахме, и пак се обичахме, даже 1 месец живяхме заедно в нас и беше страхотно... но преди няколко дни, тя излезе на дискотека с брат ми, аз знаех за това и нямаше проблем, а аз бях с приятели другаде, на сутринта, когато тя се прибра, аз бях на компютъра, и тя дойде и ме помоли да отида в другата стая за да поговорим, казах и че ще дойда след малко, а тя настояваше веднага да отида, но и аз продължих да настоявам, след малко да отида, при което тя ми каза "Изневерих ти" и затвори вратата, когато го каза, целия замръзнах, ядосах се ужасно много, отидох в друга стая, тя беше легнала и й поисках обяснение, и започна един голям скандал, тя започна да хвърля чаши по мене, разни сувенири, да ме дере.. при което аз не идържах и ударих един шамар (за което наистина съжелявам..) и след това тя.. и аз се успокоихме и и казах, че искам да се разделим.. тя си замина със сълзи в очите и на мен ми беше ужасно гадно.. но я оставих да си замине... сега тя продължава да ме моли да сме заедно пак, твърди, че ми е казала, че ми е изневерила за да ме ядоса и няма нищо такова.. но аз не и вярвам... не знам какво да правя, тя ми липсва ужасно много, но и чуствата ми вече не са същите, каквито бяха...... и не виждам да се получи нещо, но ми липсва и ме болиии.......

heartshapedbox
10-24-2012, 09:52
Щом ти го е казала, значи ти е изневерила. Човек не се шегува с такива неща.
Поговорете, помисли дали можеш да го превъзмогнеш и ако е така се съберете. Ако не можеш-не си губете времето.

shmatarok
10-24-2012, 10:24
Аз не бих се занимавала повече с човек, който ми е изневерил. Няма гаранция, че случката няма да се повтори.
Ако искаш можеш да опиташ да поговорите и да се разберете какво и що, но лично аз не виждам голям смисъл.

LadyDi
10-24-2012, 10:47
Щом ти го е казала, значи ти е изневерила. Човек не се шегува с такива неща.
На мен пък ми се струва, че може да му го е казала, за да му привлече вниманието от компютъра.
Забележи, че автора не казва за какво точно са се карали и "драли".
И аз бих го казала, ако настоявам да дойде да разговаряме, а той серсемина, не може да се отлепи от компа и ми се прави на интересен.

heartshapedbox
10-24-2012, 10:53
А защо не питаш брат ти, нали е бил с нея?

Azoria
10-24-2012, 11:58
и не виждам да се получи нещо, но ми липсва и ме болиии.......

Щом не виждаш нещо да се получи.. май сам си отговаряш на питането.

Ще ти липсва, ще те боли, но ще го преживееш някак си, всички минаваме през това.

Godzilla
10-24-2012, 12:00
Ако мислиш, че можеш да живееш с мисълта за изневярата, опитай пак, но ѝ дай да разбере, че няма да го толерираш. Остави я да се вари в собствен сос 1-2 седмици.

Някои връзки стават по-силни след изневяра, но други просто не могат да съществуват след това, защото единия от двамата партньори отказва да забрави. Ако я приемеш обратно, трябва да ѝ кажеш, че не може да има повече тайни от теб. Телефони, фейсбуци, чатове по скайп, излизания - всичко трябва да ти е ясно и тя не трябва да има наглостта да се опитва да го скрие. Трябва да се откаже от личното си пространство изцяло. Друг начин за връщане на доверие просто няма. Ако откаже, колкото и да се опитвате, няма да стане.

Starless
10-24-2012, 12:23
Чакай малко.. не схванах с брат ти ли ти е изневерила? И защо не поговориш с него както каза heartshapedbox, може да знае нещо..

balu4ka
10-24-2012, 16:50
Защо не проведете разговор ,като пораснали хора?
Може да са се появили недоразумения и т.н.Брат ти е бил с нея ,защо не поговори и с него по този въпрос?Защо не се позаинтересува как стоят нещата?
Мисля,че ако ти е изневерила трябва сам да премислиш дали имаш силите да преглътнеш и да започнеш отначало с нея.

fenkaaa
10-24-2012, 23:32
Не мога да разбера,защо тя си е изкарала на теб,нещо за което сама си е виновна? (Това с блъскането,деренето и т.н).. Вижте се,поговорете,искай и основателна причина за действията и,и тогава реши дали отново да сте заедно.

Godzilla
10-25-2012, 07:37
Не мога да разбера,защо тя си е изкарала на теб,нещо за което сама си е виновна? (Това с блъскането,деренето и т.н)..

Защото е знаела, че е виновна, но се е опитала да го манипулира и да му прехвърли вината, за да избяга от ситуацията. Всяко животно притиснато в ъгъл, започва да атакува.

Преди много години, една моя бивша, дойде при мен и ми каза "Целувах се с еди кой си, аз не те заслужавам.". И докато аз осъзная какво се случва, тя се врътна и си тръгна.
След 5 минути аз я дърпах, за да остане, че да ми обясни какво е станало, а тя настояваше да я пусна, че да си ходела. Все едно аз бях виновния. Вместо да ѝ зашливя един зад врата и да я оставя да ходи на м*йната си. Ама така е ... с времето всички се учим.

Amore-Mio*
10-25-2012, 17:52
Щом се е стигнало до изневяра - нещо е липсвало.
Тръпка, любов, внимание, ДОВЕРИЕ, честност, НЕ Е ДЪРЖАЛА НА ТЕБ! Надали се е шегувала - човек с такива неща не се шегува, още повече по този начин.

Помисли си добре дали отново искаш да си с нея - според мен няма смисъл, няма да имаш доверие, ще се чудиш дали пък не ти изневерява, ако не е до теб и така.

NambyPamby
10-25-2012, 18:00
На мен пък ми се струва, че може да му го е казала, за да му привлече вниманието от компютъра.

И на мен така ми се струва, което е още по-глупаво и от това да му е изневерила.

Защо не питаш брат си какво е станало? И защо, по дяволите, не излизате заедно? Едно е всеки да си има негова вечер с приятели, съвсем друго е ти да си биеш камшика с приятели, а тя да ходи на дискотека с БРАТ ТИ, щото ти си много зает. И двамата се държите все едно сте съквартиранти, вместо да сте част от двойка - всеки си прави, каквото си иска, няма комуникация, само сеири и побоища. И двамата сте откачени централно.
Пък аз си мислех, че в моята връзка нещо куца.

ledenakrasota
10-25-2012, 18:03
Брат ти за какво е бил с нея на дискотека? Всеки едва ли не разбира от написаното ти, че е било с него. омг?!

DarknessAngel
10-25-2012, 20:26
Няма да стане, сам го каза.