PDA

View Full Version : Класът



smiley974
10-24-2012, 15:08
Сигурно на всеки ученик му се е случвало да се приобщи към една групичка от класът си и да общува само с нея . Въпросът ми е следният: В каква групичка си дружите и колко са те в класа? ( Имам предвид за тези които не ме разберат с каква група от хора си дружиш в класа)

TrollWare
10-24-2012, 15:23
С едни пичаги , не са някфи пропадняци , а много свестни хора.Ходим събота и неделя по купони , диско и т.н и се забавляваме.Ненавиждам и типовете - "Кой съм аз".

Colouring
10-24-2012, 15:59
През почти цялото време съм с една приятелка, която ми е много добра. И навън, и в училище сме заедно. С други съученички сме също доста време заедно, но се случва само в училище. Рядко излизаме навън заедно. С останалите общувам - не страня от тях. Естествено, има няколко човека, с които сигурно на ден и по една дума не си казвам. Просто те са някак си.. мълчаливи и нямаме много общи теми за разговор.
Класът не сме приятели, но в училище се разбираме. Доколко вече наистина се харесваме е друг въпрос.

DennisCobain
10-25-2012, 14:40
Аз съм вълк единак :D

tori
10-25-2012, 18:16
Рядко излизаме навън заедно. С останалите общувам - не страня от тях. Естествено, има няколко човека, с които сигурно на ден и по една дума не си казвам. Просто те са някак си.. мълчаливи и нямаме много общи теми за разговор.
Класът не сме приятели, но в училище се разбираме. Доколко вече наистина се харесваме е друг въпрос.
Това само дето аз се събирам с едно момче, което всички смятат за гей. А той се е просто с женски характер. Дори в повечето случаи е по-разгонен от всички момчета в класа, взети заедно. Събирам се и с другите и съм приятелски настроена към всички, нося на бъзици, но най-силната ми връзка е с това момче.

Dagichka
10-25-2012, 18:29
за моя най-голяма радост съм с бффто си в един клас, почти винаги сме заедно. имах 2 други "приятелки" от класа, с които в течение на обстоятелствата се отдръпнахме една от друга и сега сме на здравей/чао и някакви общи приказки за даскало. останалите момичета от началото не поддържам никакъв по-близък контакт, нямаме нищо общо. момчетата(20 на брой, нека ми е зле :д) не са ми проблем, пичове са всичките, бия ги, викам им, гушкам ги, на тях им е окей винаги :Д

phoeniX_boy_BG
10-25-2012, 18:41
Ми дружа с 4-5 момчета, с нкои момичета също. С повечето се разбирам, само когато сам набил някой не си говоря с него за ден или два.

mlf
10-25-2012, 18:59
ами аз съм член на най- различни групи .. от най- лудите, до най- умните, но в повечето случай съм посредата ...иначе сме 26 :)

petinkataaa
10-26-2012, 18:59
12-13 сме тези от моя клас,които сме си постоянно заедно,смисъл не само в училище,а и по кафета,дискотеки,рождени дни и т.н...момичета сме само и като цяло се разбираме идеално...нереално звучи направо ахаха 25 сме иначе в клас

mlakniwe
10-26-2012, 19:05
по принцип в даскало с половината клас се разбирах нормално и не сме били на групички , а в университета си е много по-яко и имам много яки и свестни колеги и с всички се разбирам

druzilla
10-26-2012, 19:28
За съжаление в новият ми клас не мога да открия приятелка,с която да движа постоянно.Иначе си общувам със всички с 2-3 изключения.Стоя до момче,с което обаче ми е супер весело.Предполагам,че ми е нужно известно време да си намеря сродна душа.А като цяло класът ни не се е разделил все още на групички,за сега сме доста задружни. :)

bloodyF
10-26-2012, 20:15
с всички момиченца сме си заедно
но с 3-4-5-6-7 съм особено близка :Д <3

xoxi
10-27-2012, 07:44
С 4-5 от момичетата и с всички момчета без едно. :D
С останалата част от класа не съм обеляла и дума от 1-2 години сигурно.
Не знам как е възможно да сме се събрали толкова различни характера в един клас.
Ужасно е, че трябва да се търпим по 6-7 часа на ден.

YSMF
10-27-2012, 13:36
С 5 души от класа се разбирам, има една, която много бих се радвала да отиде да стане комшийка на пингвините в Антарктида, за останалите 21 не ми пука особено.

ggerie
10-27-2012, 18:09
Не ми допадат хората в класа ми. През повечето време съм сама.. освен ако не ми се набута някой и почне да ми говори за няк'ви шитни.

Momo_ cacata
10-27-2012, 19:27
S 6 momcheta i nie xodime do dunkin donuts slushame muzika i ...

l0o0
10-27-2012, 19:55
Аз съм вълк единак :D
И аз съм така.

Amore-Mio*
10-28-2012, 10:51
Общувам си с всички, но не се присъединявам към нито една от групите.
Не ми допадат хората от класа ми, така че.
Достатъчно си е само да си кажем две - три приказки и това е.

SHPAIdURmeN
10-28-2012, 20:53
За мен няма богаташчета, бедни, красиви, грозни или задръстени (понеже не ми пука за тия просто ти и). Общувам си с всички и както по горе е написала "Amore-Mio*" две три приказки и това е.

DisappointedDreamer
10-29-2012, 13:22
11-ти клас сме 2 класа, общо плюс-минус 60 човека. При мен е малко по-различно, защото само първата година имаше "класът". Сега, втората и след това третата, сме разбъркани и имам часове заедно с всеки един от тези 60. Общувам с всички, просто само 3 приятелки са ми близки, от които една разбира се е най-близка. След това има и едно момче, което ми е като по-голям брат и е най-близкия ми човек. Общо взето това е.

Иначе, тези 60 ученици са се групирали разбира се. Няма смисъл да ги изброявам, всички знаем на какви групи се дели горе долу един клас.

jghgh
10-29-2012, 13:44
^мога ли да попитам само най-близките ти от каква народност са? просто любопитство

DisappointedDreamer
10-29-2012, 13:50
^мога ли да попитам само най-близките ти от каква народност са? просто любопитство

Можеш и сама да познаеш. :Д
Най-близката ми приятелка е от Монголия, но израснала в Швеция. Родителите и са учили в Русия, и манталитет им е страшно сходен с нашия. Овен е.А пък най-добрия ми приятел е руснак, и дева. :Д Добре сме се намерили, ако питаш мен. Повечето (опитвам се да бъда мила) шведи и американци не мога да понасям.

jghgh
10-29-2012, 14:16
питам защото се чудя дали е верен стереотипът че като цяло западняците много трудно се сближават едни с други, какво остава с чужденци. което е тъпо много, но явно са си такива.

DisappointedDreamer
10-29-2012, 16:27
питам защото се чудя дали е верен стереотипът че като цяло западняците много трудно се сближават едни с други, какво остава с чужденци. което е тъпо много, но явно са си такива.

Стереотипът е верен. И то не само в моя случай. Всички източно европейци, които познавам не са близки с шведи/американци.

anonymous708973
10-29-2012, 17:05
Ужасно е, че трябва да се търпим по 6-7 часа на ден.

Абсолютно.
Може ли 18-годишни момчета да си рисуват мустаци и бради с черен молив, да се бутат от столовете и да се бият в час по БЕЛ (имахме заместничка)?

Най-вече общувам с три момичета. С останалите сме на общи приказки. С момчетата - на периоди. Има и свестни, обаче са пълни лапета и олигофрени. Донякъде аз съм си виновна, че не успях да се впиша, но... шанс.

Надявам се в университета да е по-добре.

DisappointedDreamer
10-29-2012, 17:08
^Аз пък имам 18 годишни съученици, които си хапеха взаимно зърната.

anonymous708973
10-29-2012, 18:36
:D :D
Нашите само си ги щипят. Пхахаха :д

Трябва да общуваш с повече въздухари, че с тоя овен и тая дева край теб... не е на добре. :д

DisappointedDreamer
10-29-2012, 18:39
Аа, 3-тата ми приятелка е близнаци, споко 8-) А овена има асцедент близнаци.

anonymous708973
10-29-2012, 18:44
А така! :Д

jghgh
10-29-2012, 19:56
Най-вече общувам с три момичета. С останалите сме на общи приказки. С момчетата - на периоди. Има и свестни, обаче са пълни лапета и олигофрени. Донякъде аз съм си виновна, че не успях да се впиша, но... шанс.
Винаги съм била така в училище. И то доброволно.
Не харесвам лигави, незрели хора, които се смеят на всяко нещо, подиграват се на даскалите и още не са преживели лиготиите с "напиването" в междучасията. Като под напиване се има предвид в голямото 4 човека да делят едно кенче бира и през часовете да се заливат от смях за "огромната забранена глупост", която са направили. True story.
Бях много, много по-зряла от повечето и съм така още от 4-5 клас ... И това не е признак на огромно самочувствие, а самата истина.
И тия лапещащини.. Не благодаря.

Така че няма какво да страдаш от това, че не дружиш с някакви пълни олигофрени. При това безотговорни и тотално под твоето ниво :О

/добре, това нарочно го написах така :Д надутост intended

qkakukla2
10-29-2012, 20:32
Като цяло бързо успях да се впиша. Имаме още малко време заедно.. И всички ще ми липсват.
Всеки от класа ми е с различни интереси, но не може да се каже, че се делим.
Аз съм в най-голямата групичка 3 момичета и 4 момчета. Нямам доверие на всички, но стават за прекарване на свободното време. :)

Aspire
11-01-2012, 19:16
Винаги съм била така в училище. И то доброволно.
Не харесвам лигави, незрели хора, които се смеят на всяко нещо, подиграват се на даскалите и още не са преживели лиготиите с "напиването" в междучасията. Като под напиване се има предвид в голямото 4 човека да делят едно кенче бира и през часовете да се заливат от смях за "огромната забранена глупост", която са направили. True story.
Бях много, много по-зряла от повечето и съм така още от 4-5 клас ... И това не е признак на огромно самочувствие, а самата истина.
И тия лапещащини.. Не благодаря.

Така че няма какво да страдаш от това, че не дружиш с някакви пълни олигофрени. При това безотговорни и тотално под твоето ниво :О

/добре, това нарочно го написах така :Д надутост intended

Не мога да разбера хора като теб. Смяташ хората около себе си за ,,незрели лапета" само защото се забавляват по своему. И под забавление нямам предвид сериозно напиване, цигари, наркотици, а тъпите шеги, лигавщини и глупости в междучасията. Това са най - яките ми спомени от начлното училище, а и в гимназията продължават х2 :Д. Хубаво е човек да запази детското в себе си и да не се мисли за възрастен и сериозен човек от 5-6 клас. Това е точно времето, в което да се забавляваш и смееш на глупости.
И да не е спам: от класа ми съм в добри отношения с всички. По - специално с 3-4 момичета. Имам много познати, но най-добра приятелка може би само 1.

Maharel
11-01-2012, 19:29
Имам две близки приятелки, но по принцип мога да разчитам на почти всички в моя клас, независимо че не си говорим много. Събрахме се много готини хора, разбира се, че има отделни групички, но това е нормално

jghgh
11-03-2012, 13:46
Не мога да разбера хора като теб. Смяташ хората около себе си за ,,незрели лапета" само защото се забавляват по своему. И под забавление нямам предвид сериозно напиване, цигари, наркотици, а тъпите шеги, лигавщини и глупости в междучасията. Това са най - яките ми спомени от начлното училище, а и в гимназията продължават х2 :Д. Хубаво е човек да запази детското в себе си и да не се мисли за възрастен и сериозен човек от 5-6 клас. Това е точно времето, в което да се забавляваш и смееш на глупости.
И да не е спам: от класа ми съм в добри отношения с всички. По - специално с 3-4 момичета. Имам много познати, но най-добра приятелка може би само 1.

За мен забавления и лигавщини са две различни неща.
Любимата ми мисъл по тази тема - "Навикът във всичко да се търси смешното е най-явният признак за посредственост — защото смешното винаги е на повърхността." - Аристотел

Разбира се, въпрос на мнения.
Моето е, че в у-ще трябва да си сериозен и дисциплиниран, когато се налага. В междучасията каквото си искаш прави, но в часовете поне внимавай, вместо да пречиш на хората, които искат нещо да научат.

GermanGirl
11-03-2012, 18:26
Аз не се приобщавам лесно и не обичам големите промени. Всички от класа ми ме мислят за странна, но това по някви причини ме кефи. Иначе класът ми са много сплотени - само аз се цепя от колектива... :D

SummerHit
11-03-2012, 20:42
Определена групичка едва ли имам, но има с още 2ма с които споделям еднакви интереси и най-често се движа, иначе се разбирам с 90% от класа

shaunaa
11-03-2012, 22:00
Събирам се с още три момичета в повечето време. Не мога да определя каква група сме !

sashko705
11-04-2012, 08:26
Аз и най-добрия ми приятел сме ауткаст... не се вписваме в никоя
група. Иначе си говоря с всички за някакви общи неща и има 1 момиче, с което сме си по- близки и сме си приятелчета, и излизаме...

violette94
11-04-2012, 19:09
Ми моите най-добри приятелки учат в моя клас, което е супер.Иначе има 3-4 момичета с които си излизаме и извън училище и поддържаме връзка.Не се мразим с останалите.Класа като цяло е задружен :)

kalzzz
11-04-2012, 19:38
Миналата година бяхме групичка от 7 момичета но после просто се разделихме малко, по-малко... Близка съм с около 5 момичета от класа и с 2 момчета. Даже тази година седя до едното момче, защото казах, че не искам интриги. В класа сме 21 момичета и 5 момчета. Голям ужас е ако трябва да съм честна :Д Ясно е, че имам най-близка от моя клас, но за съжаление момичето, с което почти винаги сме заедно е от съседния клас :( Добре поне, че класа ни е задружен :)

DieselBlood
11-04-2012, 19:54
Докато бях в училище, си имах група от няколко момчета. Общувах на средно ниво с другите. В университета се разбирам добре с повечето колеги от моята специалност. Там нямам оплаквания.

strawberry88
11-04-2012, 21:00
Една от най-добрите ми приятелки е в моя клас.Радвам се много. :D С нея и с едно момиче от другия клас съм.С тях излизам и извън училище.Много добри приятелки сме. <3 Иначе изобщо не харесвам класа си .. по-голямата част от него.28 човека сме.