PDA

View Full Version : Мъжка компания



strikee
10-24-2012, 19:43
Нова съм и нз дали темата е за тук.Ще започна с това че от малка дружа с момчета повечето с 2-3 години по големи от мен дори това ще рече че през междучасията намирам общи теми с момчетата също така излизам с изцяло мъжка компания които не са пушачи,пиячи и наркомани ами са отдадени на спорта.Не съм някоя мъжкарана наскоро имах и гадже но не от моята компания но той ме отряза по най долния начин и вече не искам да чувам за връзки.Работата обаче е там че нямам на практика приятели момичета.Като по малки никой не ми се е подигравал за това но времената се промениха и тъпите ревниви кучки започнаха да ме подиграват.Всичко започна от там че аз и още 3-4 момчета от компанията през уикендите ходим до някой язовир за риба или спим на някоя хижа.Подиграват ме защото една от въпросните кифли питала ама вие всичките в една стая ли спите и едно от момчетата казало да без да намира нищо "нередно" в това.И това постоянно от около година.Доста идиоти мислят едва ли не че съм някаква курва щото просто дружа с момчета или примерно като отидем на състезание по стрелба все аз оставам да спя с момчетата щото все така става,че ако не отида в тяхната стая треньорката ме праща.За какво трябва да ми се подиграват като си ме знаят от малка че не се занимавам с кукли и не се интересувам от токчета.Не съм мъжкарана и не се зарибявам с всичките както смятат идиотите и ми писна

ledenakrasota
10-24-2012, 20:00
Бъди над нещата и да не ти пука, но нищо не пречи да си го кажеш в прав текст на някой, който много знае. Такава ви е възрастта. Не се влияй от глупостите.
И аз съм израснала сред момчета, но нищо не ми е пречело да бъда женствена. Токчетата не са ерес. :lol: Просто бъди себе си.

Lucho
10-24-2012, 20:10
Мъжкарана си. Има и такива момичета.

xoxi
10-24-2012, 20:13
Когато някое момиче израства в мъжка компания, то се научава малко или много да се справя "по мъжки" с някои неща и не обръща внимание на такива провокации.
Ти в момента звучиш като разглезено и лигаво девойче. Вариантите са или да сте още малки или компанията ти да не е чак толкова мъжка.

Chacho
10-24-2012, 20:21
Боли те хуя.

TrollWare
10-24-2012, 20:48
Боли те хуя.
Къде да го намери тов хуй:D

sexa_na_kompleksa
10-25-2012, 10:12
Не ги оставяй да ти се подиграват.

marilyn
10-25-2012, 16:46
Ама хич да не ти пука. Никъде не пише, че трябва да имаш приятелки момичета. Щом това са "твоите хора" значи е ок. Който ти говори някакви простоти.... нахрани го. Толкоз.

iziskanmladej88
10-25-2012, 16:53
Боли те хуя.
АХАХАХАХАХ това е най-точния коментар по темата :D:D:D

пусни една снимка, пък ние ще преценим мъжкарана ли си или не http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

DennisCobain
10-25-2012, 17:03
Пфф.. Заеби ги тия кучки. Защо им се оставяш да ти се подиграват? :lol: И аз се движа все с момчета и не виждам нищо странно в това. Бъди себе си. Що трябва да ти пука от няк'ви идиотки?

Amore-Mio*
10-25-2012, 18:00
Да не ти пука.
Момчетата са много добри приятели или поне момчета-момичета.
Бъди си с тях и се изправи пред тия, които се правят на много интересните.

tori
10-25-2012, 18:11
Няма нищо страшно да се събираш с момчета. С когото ти е приятно, с него излизаш. Данък "обществено мнение" не плащаш, нали?