PDA

View Full Version : Мастурбирането при жени



elitovt
10-24-2012, 23:00
Здравейте. Ще карам направо.Има някои неща които незнам а съм на 16 години ;х. Искам да мастурбирам с пръст но незнам как точно. Значи искам да разбера къде да си вкарвам пръстчето чувала съм само че се вкарва във влагалището, вагината, незнам точно къде е това. Имам известни предположения, но ме е страх да не си скъсам девствената ципа. Искам най-вече да знам къде точно да си вкарвам пръста ? :))

val10
10-24-2012, 23:33
Първо хвани се научи да пишеш, после мисли, къде да си бъркаш , как и с какво :)

greenblood
10-24-2012, 23:41
Авторката пусни си две, три филмчета където мастурбират и ще разбереш как става номера.

Anonys
10-25-2012, 07:02
Е се там трябва да ти ходи ръката.. Една приятелка(девствена) си бърка с 2 пръста (целите) и не си е скъсала ципата.

theseveredgarden
10-25-2012, 10:55
хахахаххахахаха

Autistic
10-25-2012, 15:03
Здравейте. Ще карам направо.Има някои неща които незнам а съм на 16 години ;х. Искам да мастурбирам с пръст но незнам как точно. Значи искам да разбера къде да си вкарвам пръстчето чувала съм само че се вкарва във влагалището, вагината, незнам точно къде е това. Имам известни предположения, но ме е страх да не си скъсам девствената ципа. Искам най-вече да знам къде точно да си вкарвам пръста ? :))

.... Оh God ... Why ....

TrollWare
10-25-2012, 15:07
Mother of God.

Взимай квото има и бъркай , недей му мисли :D

Autistic
10-25-2012, 15:24
Mother of God.

Взимай квото има и бъркай , недей му мисли :D

:D :D :D +1

DarkTemplar
10-25-2012, 15:26
Е се там трябва да ти ходи ръката.. Една приятелка(девствена) си бърка с 2 пръста (целите) и не си е скъсала ципата.
Твоята приятелка явно не се притеснява да споделя.

elitovt
10-25-2012, 19:50
Ама не бе хора... аз ви питам като нормален човек а вие какво ми се подсмивате :х трябвало е да съм се научила как да пиша... според мен не е важно как ще го напиша а дали ще ме разберете какво искам да кажа, а като гледам в случая много добре сте ме разбрали. Затова питам по по-простия начин. Къде да си бръкна та да изпитам оргазъм-удоволствие. И ако може по подробно ! И да дооточни девствена съм !

Autistic
10-26-2012, 12:39
Ама не бе хора... аз ви питам като нормален човек а вие какво ми се подсмивате :х трябвало е да съм се научила как да пиша... според мен не е важно как ще го напиша а дали ще ме разберете какво искам да кажа, а като гледам в случая много добре сте ме разбрали. Затова питам по по-простия начин. Къде да си бръкна та да изпитам оргазъм-удоволствие. И ако може по подробно ! И да дооточни девствена съм !
:D :D :D :D Ето един малко по-подробен отговор от мен :D :D :D
Както трябва да ти е известно има външни и вътрешни полови органи. Вътрешните теб не те интересуват, гледаме външните. Имаш големи срамни устни, малки срамни устни, лонно възвишение, влагалищно предверие и някакви луковици с които не съм много запознат. Мястото, което търсиш е ВЛАГАЛИЩЕТО. То се намира между двете срамни устни, а напред се "ПРОСТИРА" до клитора.
И така мацка ти търсиш въпросното ВЛАГАЛИЩЕ... там трябва да ровиш, а за оргазъм нищо немога да обещая ...

Irti
10-26-2012, 12:59
Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.

ShtrudeL
10-26-2012, 14:16
Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.

Колко описателно 8-)

divakaa_3445
10-26-2012, 14:19
Дай,аз ще бръкна,да ти покажа :D:D:D

DennisCobain
10-26-2012, 15:59
хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото.

Храчка.. Иллл... :(

greenblood
10-26-2012, 22:27
. Слагаш си ръката върху пържолата.

Това пържолата звучи много яко. :D

embraceme
10-26-2012, 23:19
Лягаш на леглото. Затваряш очи. Слагаш си ръката върху пържолата. Търкаш бавно, бавно, бавно.. почваш да търкаш по-силно.. търкаш.. търкаш.. търкаш.. ТЪРКАШ до полиране на материята.. хвърляш една храчка на ръката и пак почваш да обработваш месото. Дървиш си средния пръст.. дървиш.. дървиш.. хубаво го изпъваш.. правиш засилка от 20 санта и БУМ.... ръгаш пък където влезе. Само гледай да не е в калното блато отзадешка.. инак ядове нямаш.

http://static.fjcdn.com/gifs/Crazy+Laugh.+Crazy+laugh+crazy+laugh+DINOSAUR_4785 ab_3371792.gif