PDA

View Full Version : Сънувах...



ShtrudeL
10-25-2012, 04:19
Сънувах, че имам лекция в някаква огромна къща и че един приятел е в нея и за да го видя, закъснявам за лекцията. После влизам, извинявам се за закъснението и почвам да правя бита сметана в часа и после минавам през всички да я опитат от една голяма купа. Ка'т да е. Свършва лекцията и си губя горното топче на обицата и мойто другарче решава, че някакъв негов приятел продавал обици и ще ходим при него. Тръгваме ние и на улицата намираме на земята много стотинки, ама и от двете страни са с герб и ги разглеждаме и им се изумяваме, като в един момент идват 3 злобни деца и искат да ни правят лоши неща, ние почваме да бягаме към мястото, в което е приятеля на тоЗ мой приятел и виждаме в далечината още поне 10 деца, тичащи след нас... Но ка'т да е! Стигаме до онзи приятел, качваме се в асансьора и го виждаме да прави секс с няква. И смешното е, че всички сме в асансьора, обаче той продължава да си я чука. :3 След това не помня да е ставало нещо, но като излязохме от блока му, се озовахме на някакъв пазар с плодове и зеленчуци, на който някакви дядовци си мятаха през улицата царевица и търкаляха огромни картофи по земята. :о Друго не помня, ама трябваше да си запиша, защото искам да се науча да си помня в по-големи подробности сънищата. :3

Едит: Забравих да кажа, че докато бяхме в лекцията, един колега ми искаше химикал, а аз незнайно защо му давам малка ножичка. А в стаята, в която беше лекцията, имаше от онези ъъм бидончета?! хаха с топла и студена вода и аз натискам да тръгне студената (понеже ми трябваше за сметаната) и капе върху някакви копчета, а после сънувам, че сме в същата тая къща на някакъв етаж и е рано сутринтаа, едно момиче се гримира пред огледало само по гащи и няква тенискаа, други пък се разхождат по коридорите полубуднии и аз влизам в една стая и след мен влиза някакъв и почва да ми показва колекцията си от слонове, костенурки и квото се сетите. :о И друго не помня. ^^

Seeker93
10-25-2012, 05:15
Дет' вика дядо ми : "Квот' си сънувал , ще се случи обратното" :D:D.Демек токувиж другия път ти се чукаш в асансьора без да ти пука :D

machoka
10-25-2012, 06:52
виж в гуугъл кво е ДИСПЕНСЪР :D

ShtrudeL
10-25-2012, 10:37
виж в гуугъл кво е ДИСПЕНСЪР :D

а ее същото 8-) Виж каква сложна дума за такова просто нещо... апфУ 8-)

machoka
10-25-2012, 10:43
nali .. как да предположиш, че БИДОН всъщност е диспенсър :D

102
10-25-2012, 11:30
На един приятел му викат Бидона.. уместно ли е на галено да му се казва Спенсър...?

ShtrudeL
10-25-2012, 12:21
nali .. как да предположиш, че БИДОН всъщност е диспенсър :D

можИ и 'буренце' :3 хахаха ^^
http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif

DennisCobain
10-25-2012, 12:47
Аз сънувах, че режа главата на някакъв и му я погребвам, но точно когато хвърлих пръст върху нея тя си отвори окото и започна да мърда. След това на главата и израстна тяло и започна да ме гони :(