PDA

View Full Version : Пука ли му въобще ???



Preslawa
10-25-2012, 09:31
Здравейте.Преди месец започнах да излизам с едно момче, няма да си крия душата харесахме се, може да се каже,че не е точно моя тип,но бях склонна да направя компромис. Понеже уча в друг град, тоест в неговия, ме търси само, когато съм там, а когато се прибера в моя си град нито звъни, нито пише. Близо цял месец се виждахме, държахме се като гаджета, но той реално никога не засегна тая тема и не предприе по сериозно абсолютно нищо. Тази седмица ми звъня 2 пъти на които аз не вдигнах и спря.. ейй така, не се интересува повече.. Това ли беше? Как го разбирате вие, аз място не си намирам имам чувството, че се е виждал с мен само колкото да си губи времето и нищо повече.. Интересно ми е вашето мнение .. :)

bilqnavod
10-25-2012, 09:44
В подобен случай, много могат да бъдат причините за поведението му. Мисля, че момчето много те е харесало, но се колебае от гледна точка на това дали иска сериозна връзка. Другият вариант е, че не знае какво да прави. Не е ли по-добре да се срещнете и да повдигнеш темата директно?

bilqnavod
10-25-2012, 09:45
Не бъди толкова горда. Обади му се, поне да изясните ситуацията. Мисля, че няма какво да изгубиш...

angel9
10-25-2012, 13:21
Не ми се чете,но ще ти кажа само две неща,ако един мъж се държи така сякаш не му пука,значи настина не му пука и другото,което е щом се чудиш значи може би не.

aGressiwe
10-25-2012, 13:30
Абе ако един мъж е привлечен от теб по какъвто и да е начин ,той ще го покаже ,срамежлив -не срамежлив ,ще ти покаже ,че е заинтересован от теб !

xXxPETYAxXx
10-25-2012, 13:59
Е, ти пък защо не му вдигна като ти е звънял? Ми и аз да съм на негово място, и аз няма да те потърся пак, а ще изчакам ти да ме потърсиш, за да не ставам нахален. Може и да е помислил, че ти не искаш да говориш с него и го отбягваш.

bilqnavod
10-25-2012, 14:21
Е, ти пък защо не му вдигна като ти е звънял? Ми и аз да съм на негово място, и аз няма да те потърся пак, а ще изчакам ти да ме потърсиш, за да не ставам нахален. Може и да е помислил, че ти не искаш да говориш с него и го отбягваш.

+1

notlike
10-25-2012, 16:18
Не ми се чете,но ще ти кажа само две неща,ако един мъж се държи така сякаш не му пука,значи настина не му пука и другото,което е щом се чудиш значи може би не.

Далеч си от истината. Когато правиш нещо и не виждаш насреща си резултат, нормално е да се правиш, че не ти пука. Това е защитна реакция и предполагам всеки мъж с достойнство би постъпил така. И аз да съм на мястото на момчето, и аз ще спра да те търся, драга авторке - тези истории с недостъпните красавици са мит. Толкова жени има на тая планета, няма на колене да падаме пред една я! Браво на момчето. Съвет от мен - действай бързо или скоро ще му е съвсем БХ за теб.

Amore-Mio*
10-25-2012, 17:30
Нямаше ли да е по-добре да поговориш с него за вашите отношения и да си изясните неща, защото е ОЧЕИЗВАДНО, че има неясни неща, не сте си говорили абсолютно нищо по тая тема и така нататък, и така нататък.