PDA

View Full Version : Дайте шанс на българското развитие !!!!!!



kristina1912
10-25-2012, 10:18
Здравейте, аз съм едно обикновено 16 годишно момиче, имало късмета да участва в конкурс на световно известното и признато модно списание Vogue, за което не мисля, че има човек, който не е чувал. Наскоро един прекрасен човек и изключително талантлив дизайнер, а именно Десислава Молева, която е едва на 26, ме потърси с молба да съм модел на нейните дизайнерски дрехи за въпросния конкурс. Съгласих се разбира се. Отначало приех всичко като едно предизвикателство и едва ли не забавление за мен. Роклите й наистина са впечатляващи и женствени. Снимките също се оказаха доста сполучливи. И така преди няколко дни сайта на списанието беше напълнен със снимки на дизайнери от цял свят,а сървърът им неколкократно повален от големия интерес. Търпеливо прелиствах безбройните страници и разглеждах доста нестандартните чуждестранни модели. Учудващо бързо гласовете растяха, но за жалост не нашите и то не защото не се постарахме и не препратихме линка на достатъчно хора, а защото просто много малко показаха заинтересованост и отделиха минутка от иначе така скъпоценното им време. Пиша на вашата група точно защото сме БЪЛГАРИ и ако не вие, то няма кой да ни подкрепи и да позволи на едно прекрасно и талантливо българско момиче да се развива само напред и нагоре ! За голяма жалост в държавата ни тя не намира поле за изява, но аз разбирам защо-хората нямат пари за хляб, камоли за модни и скъпи дрехи ! Надявам се да прочетете моето писмо и да ни помогнете поствайки го на страницата ви ! Разберете ме правилно-не го правя за себе си, правя го за Деси, а и за всички нас, за да се гордеем с НАШИТЕ таланти ! Ето и линк към страницата http://www.muuse.com/#!voguevote/all/3930-desislava-moleva

Lucho
10-25-2012, 20:09
Десито не е чак толкова хубава.

Шанс няма да и да.

За Vogue не съм и чувал.

Вместо да се правиш на интерес-ен/-сна с подобно заглавие на темата, можеше просто да напишеш с едно изречение, че ти трябват балъци да гледат/лайкват и т.н. да имитират дейност. В резултат на това аз загубих 3,5 минути. Не ти благодаря за изгубеното време.

Amore-Mio*
11-11-2012, 12:57
Изгубих си от времето, честно казано.

Игра на думи, но само простотии, честно казано.
България определено има с какво да се гордее и се развива поне в една област.

Разгледах всичко и определено други момичета по-ми допаднаха.
Не защото не оценявам българското, а поради нещо съвсем други, което явно - заблудена, ти самата не забелязваш.