PDA

View Full Version : не знам какво да правя



monster94
10-25-2012, 13:17
анорексичка съм но искам да спра да бъда такава не знам какво да правя страх ме е дали ще мога да се оправя и изобщо анорексията може ли да се лекува моля ви кажете ми какво да правя

marilyn
10-25-2012, 17:00
Анорексията е болест. Ако имаш такъв проблем наистина, първата крачка към лечението ти е осъзнаването на проблема. Потърси лекарска помощ, сама няма как да се справиш. Успех.

besso
10-25-2012, 17:25
Ще се оправиш, но трябва да се посрещаш с психолог :) Най-важното е - не го отлагай, надявайки се, че с времето сама ще се справиш. Поговори с родителите си и им дай да прочетат подробна информация за анорексията. Информирайте се за добър психолог, който има успешен опит с хранителните растройства. Съберете парички и действайте и всичко ще остане само лош спомен :) Успех от сърце!

mlf
10-25-2012, 18:54
Това е болест, която при отлагане може да води и до смърт ... не искам да те плаша, но искам да знаеш истината .. просто отиди при личният си лекар, сподели проблеми те си и искай направление .. или просто отиди на частен кабинет при психолог/ психотерапевт/ терапевт/ психиатър запиши си час и осмисли проблеми си ... от само себе си няма да стане по- добре .. УСПЕХ