PDA

View Full Version : Дърпа ми сееее



carrieee
10-25-2012, 16:16
Искаме се!!!
Познаваме се от г.д 1 година,но по-сериозно контактуваме и имаме заигравка от 2-3 месеца.
Страхотно момче е,всяка би се радвала да има човек като него до себе си.Той ме иска,аз го искам...ммм но...да има някакъв проблем,които е много интересен,на фона отношенията ни които са тип "изпиване с поглед" и "бих направил всичко за теб"-не иска връзка..Ревнува ме,иска ме,търси ме и всичко друго което се сещате.Но станели въпрос да е с някоя и репликите му са "сега не искам връзка" и спира до там,разпитвам го защо не иска,но не отговаря така че да разбера,какво се случва относно това..Мислим да ходим на вила с компания,даже той изявява желание,да спя у тях(не сме правили секс,и твърди,че не ме вика у тях за това,а защото иска да съм с него цяла нощ)И дефакто не ме е насилвал или пипал както другите момчета.Различен е и затова искам да съм с него,определено не ми е безразличен..Дайте някакъв съвет,искам да е мой ... :(

notlike
10-25-2012, 16:23
Попаднала си на истински мъжага, евала му правя. Върти те на бавен огън, за да те накара да го желаеш още повече. А иначе не е нужно да му говориш за връзка, както си я подкарала, съвсем скоро направо ще му се нахвърлиш отгоре ;) А иначе тоя пич наистина си знае цената и не е някой лигльо.

carrieee
10-25-2012, 16:29
Ясно,трябва да го карам както е сега

Amore-Mio*
10-25-2012, 17:27
На мен пък това ми е супер тъпо.
Ако те харесва, иска да е с теб - не виждам абсолютно никаква причина да не иска връзка. Освен ако е от тези, които гледат коя да изчукат, без да имат отговорност зад гърба си и без да има някой, който да им иска сметка и пред който той да дава сметка.

anonymous708973
10-25-2012, 21:26
За мен е повече от очевидно, че той иска секс и дотам.
Ебач е, просто е достатъчно умен, за да знае как да си разиграе картите и не бърза, защото не му липсва секс - вероятно си има едва-две дружки за секс и не е заприритал за теб. Кефиш го, но засега не вижда защо да се лишава от другите мадами.
Прецени си дали би могла да му промениш мнението.

TrollWare
10-25-2012, 21:29
За мен е повече от очевидно, че той иска секс и дотам.
Ебач е, просто е достатъчно умен, за да знае как да си разиграе картите и не бърза, защото не му липсва секс - вероятно си има едва-две дружки за секс и не е заприритал за теб. Кефиш го, но засега не вижда защо да се лишава от другите мадами.
Прецени си дали би могла да му промениш мнението.
Разбирач се родил разбирач че си остане

carrieee
10-25-2012, 21:45
Обърква ме,доста е потаен..Както всички знаем израза "Скритите води са най-дълбоки" точно това ме притеснява.
Изпадали сме в доста откровения за неговия живот,за проблемите му(аз съм била 2рото момиче което знае за тях) .. Не знам защо,но му имам доверие относно нещата,които казва.Няма значение отклоних,се от темата..Исках просто някакъв съвет как да постъпя..Ако му кажа,че искам да е мой и т.н ще е доста пребързано и ще го отблъсна от мен.Няколко мои приятели твърдят да бъда търпелива и да му показвам хубавата страна на нещата и времето в което сме заедно да е много различно и вълнуващо...Но от друга страна,принципа ми е "Щом не сме заедно,значи не сме се искали достатъчно много" .. Объркана съм

Blab
10-25-2012, 21:52
"Щом не сме заедно,значи не сме се искали достатъчно много"
това е.
всичко друго са глупости, женско въображение, някакви нездрави опити за обяснение/оправдаване/разбиране, като всъщност няма какво толкова да се разбира. мъжете са първични същества. ако иска нещо, ще си покаже. игричките са за между другото;

//надявам се да греша. желая ти щастие!)

carrieee
10-25-2012, 22:04
Голям туш ми удари..Може би знам отговора,но не искам да го призная..
Благодаря нека щастието и на теб да се връща :)

Anonys
10-26-2012, 09:37
Единия вариянт е, че всичко, което си мислим е глупост.
Нека го погледнем от тази страна, че иска секс:
Ако не му показваш, че искаш да сте заедно, може и да се окаже, че не е толкова умен, а да си мисли, че и ти искаш същото, което и той - СЕКС. А щом си мислиш, че ще те отблъсне, ако му кажеш 2 приказки, че го искаш, това ме довежда до мисълта, че той ще помисли един вид за теб и ще те остави влюбена и отегчена, вместо на*бана, влюбена, отегчена, и гузна съвест(от негова страна).

aposiopeza
10-26-2012, 20:29
И аз не исках връзка, докато не се влюбих, сега не мога да не съм с него.Според мен му кажи директно, че искаш да е само твой, ако се съгласи-чудесно, ако не се съгласи, значи просто не е влюбен. В такъв случай дори по някакъв начин да го склониш, няма да е само с теб...а колкото до това, че иска само секс, не ми изглежда такава ситуация.

Violenza
10-27-2012, 08:30
Попаднала си на истински мъжага, евала му правя. Върти те на бавен огън, за да те накара да го желаеш още повече. А иначе не е нужно да му говориш за връзка, както си я подкарала, съвсем скоро направо ще му се нахвърлиш отгоре ;) А иначе тоя пич наистина си знае цената и не е някой лигльо.
:D :D :D


Попаднала си на путьо, дето се прави на много важен. Ако те е искал, досега да има връзка с теб, не да се оправдава, че не търсел. Човек "не търси" докато не попадне на подходящ/а. Тия номера са толкова изтъркани. Иска да те чука и толкова, а ти си втълпяваш как си му много близка, 'щото ти споделя.

carrieee
10-27-2012, 09:07
а ти си втълпяваш как си му много близка, 'щото ти споделя.


Естествено,че си го мисля,но не и да си го втълпявам.Има неща които не могат да се споделят на всеки.
Другото което е той не е от моя град.Но въпреки всичко,идва през вечер..Има неща които си противоречат с желанието му да ме "чука" ..

scandalousLady
10-27-2012, 11:36
Търпение. В момена съм в подобно положение ( потайно момче, противоречи си и т.н. ) и все още не съм се отказала. Не съм на мнение, че просто иска да те "чука". Може би има нещо в миналото, което го кара да не се доверява лесно? Според мен не се отказвай, но и не бързай особенно щом мислиш,че момчето си заслужава.Но ако усетиш, че просто се прави на интересен а ти му ходиш след задника, не се тормози напразно. Успех и щастие :)

ivcheto0o
10-27-2012, 12:13
И аз мисля като Blab.

poncho
10-27-2012, 12:37
Имах подобен случай,но при мен се оказа, че момчето искаше да се върне при бившата си.Пожелавам ти при теб да не е така!Аз мисля,че не му е само до секса,просто трябва да си по-търпелива.Но все пак си имай едно наум.

carrieee
10-27-2012, 15:22
Ами преди около 8 месеца се е разделил с бившата му,не знам какво точно изпитва към нея,но го е наранила по много гаден начин.И го виждам,че го е страх..Твърди,че не иска да е нараняван пак (и е разбираемо,кой нормален човек иска да страда) Но лично според мене,колкото повече се пазиш,толкова по-зле става и трябва да се отдадеш на момента и на човека който искаш.Проведохме един разговор,в който той твърдеше,че ме харесвал,но не иска връзка..При което му казах,че никой нормален човек не се отказва от човека който иска и за който мисли.Отново замълча и каза,че няма човек,който да ме раздели от него..Много ме обърква и побърква така..Мога да го направя щастлив,но за момента пред мене има знак "STOP" от негова страна..малко или много ме спира нещо,в крайна сметка всеки си има гордост и моята е в малко в повече и не тичам след някой...Може би и аз греша,но обичам нещата да стават на момента..

poncho
10-27-2012, 19:52
Е никой не иска да бъде наранен..Знам ли може да иска да се подсигури преди да започне нова връзка,може да си е по-предпазлив и не толкова импулсивен колкото теб.

fenkaaa
10-28-2012, 20:42
Не мисля,че е попаднала на истински мъжага,точно обратното.Мъж е,когато знае какво иска,а не когато си играе с момичетата,тогава е просто.. момченце.Ако нещата продължават така,по-добре се откажи.

NambyPamby
10-28-2012, 21:01
Оф. Тая плоча съм я слушала вече. Няма да завърши добре за теб.
Нека позная. По-голям е от теб с поне 5 години? Изглежда ти като г-н Много-съм-видял-от-живота, раним, меланхоличен, мистериозен, интересен, вълнуващ; две думи - грешиш тотално.
Типичен коцкар е и с тия ми ти шаблонни многострадални реплики цели да ти влезе под кожата и бельото. "Искам те, ама не искам сега връзка", хем ме боли, хем ме сърби, хем и аз не знам на кой свят се намирам...
Вървяла съм по тоя път, върнала съм се, да ти кажа - не беше и вълнуващо даже, само дето си загубих времето и нервите, търпеейки глупав човек и глупавите му номера.
Не че не иска да те чука - иска си и то здраво, просто е освен всичко друго и типичен путьо и не знае как да си поиска. Плюс това си трудна - ти искаш разбиране, изслушване, да ти споделя, искаш емоционална обвързаност, правиш нещата сложни, докато има други освен теб, които си отварят краката без много увъртане.
Не си набивай филмите, не си фантазирай някви неща, не се озъртай за тайни сигнали на тялото - Блаб ти го каза вече: мъжете са първични същества; каквото мислят - казват, каквото чувстват - показват, каквото искат - вземат. Когато намериш някой, който си заслужава, не се замисляш нараняван ли си, или не си; скачаш с главата напред, пък каквото стане. Той просто не те иска.

Вместо да си губиш времето в измислена вярност, 'щото той уж много те ревнува(и на бас се хващам, че когато не сте заедно и ти си навън, ти звъни да те пита с кого си и да не би да му изневеряваш), взЕми си орежи контактите с тоя непрокопсаник и си намери свястно, земно момче, което може да ти предложи нещо повече от това, да се чувстваш като парцал.

carrieee
11-02-2012, 11:52
Нищо подобно! Изобщо не изглежда Г-н ''Всичко съм видял" .. Доста е спокоен и загрижен когато трябва..И не ми звъни да ме пита такива неща,доста е безсмислено !!! .. Нещата не са загрубели толкова,че да ме пита "къде съм",''с кой съм'' или ''кога ще се прибирам'' .. Имаме съвсем нормални взаимоотношения.!