PDA

View Full Version : Еврейска Гимназия София ! Спешно



megiasas
10-25-2012, 16:17
Здравейте , приятели искам да попитам жители на София , запознати с темата , ученици в това училище или опитали се да влязат става дума за 134-то СОУ "Димчо Дебелянов" или още така наречено Еврейска гимназия . Въпросите ми са няколко желая да опитам да кандидатствам там тази година . Обаче дочух че било много трудно за влизане .


1. С колко бал мога да вляза най-малко и трудно ли е наистина за влизане ?
2. Има ли общежитие към това училище ?
3.Пише на сайта че искат резултат от някакъв тест по иврит техен език до колкото разбрах аз никога не съм го учила и не знам нищо вярно ли е а ако да може ли без този тест ?

4. Къде се намира училището на центъра по кварталите ?

5. Как става записването ?
Благодаря за отговорите !

notlike
10-25-2012, 16:29
Ти еврейка ли си? Ако отговорът е "НЕ", по-добре се откажи от сега. Тея маймуни са затворено общество и не допускат външни хора в него. Затова и си държат парите на света, но ще си останат едни промити мозъци с нещастната съдба на вечно ощетени, но за сметка на това ще са винаги готови да продадат майка си за пари. Съвет от мен - дори и да си еврейка, НЕ се записвай там. Освен ако не искаш доброволно да се изолираш от света и да ти набиват в главата различни мисли за това, че си част от "богоизбрания народ, най-великият народ, другите са под тебе, невярващите в Йехова са идиоти, всички трябва да ти лазят в краката, ти си най най най най най най и най". Всеки обича да го гладят по косъма, но не всеки е готов да приеме истината в очите. Така де, пак избягах от темата, но смятам да спра дотук, защото ще изляза антисемит, въпреки че съм реалист и имам своите доводи да мисля по такъв начин. Ако все пак си решила, успех!