PDA

View Full Version : Стимулатор на хормона на растежа ....?



selenasky
10-25-2012, 16:34
Здравейте момичета, : )
156 см висока съм и съм 62 килограма, но дори, когато бях 49 пак изглеждах пълна - едно момиче каза, че е така, защото съм много ниска и ръста ми пречи да съм слаба. килограмите ми не са чак толкова много ако например бях 165 или 170.
Не си харесвам ръста и тялото, трябва да отслабна поне 10-15 килограма, но ми се ще да ви питам дали знаете нещо за стимулаторите на хормона на растежа - чета, че има ефект, но го ползват само мъже, което малко ме смущава. На 17 съм ако има значение .... Мислите ли, че ако го вземам мога да порасна поне до 160 и нещо в най-лошия случай....Знам, че ще кажете, че синтетичните и изкуствени неща не са здравословни и така нататък, но ме обиждат на ниска и дебела и ми е супер гадно....

Ако не помогнете с диета(ако сте я пазили и ви е помогнала- ще съм ви още по-благодарна, ако споделите), която може да ме докара до 40 кила, за да съм слабичка както искам...
Искам да съм висока и красива жена, не съм грозна в лицето, но ми писна да бъда "сладката дебеланка"
Благодаря ^^

FuCKkK13
10-25-2012, 17:13
моля ? аз съм 152-3 и съм слаба ... за 156 трябва да си 46 килограма.. не знам как искаш да изглеждаш добре при 49-62 .. то вярно на всеки различно му се лепят ама къде са 46, къде са 62

TrollWare
10-25-2012, 17:15
Питай штрудел :D.

titinkaa
10-25-2012, 18:40
Пробвай с 90 дневната диета

selenasky
10-25-2012, 18:44
Не то аз не съм казала, че съм слаба, а точно обратното ;д идеята ми е ако стана по-висока да изглеждам по- добре просто ... нали моделите са 170 и са 45 кила - искам нещо такова да съм примерно.. от 156 до 170 даже и за хормон на растежа е трудно да се постигне.... иначе ще отслабвам- това е пътя, но просто исках да се информирам и за другото!

Това за щтрудела не го разбрах ;д

strawberry88
10-25-2012, 19:20
Комбинирай диетата със спорт/танци.

Zyra
10-26-2012, 21:25
Аз съм висока 162см. Така съм от 6ти клас и не съм мръднала. Нисичка съм си и тежа 40кг, даже често падам несъзнателно на 39кг. Не е, понеже го искам, а понеже метаболизмът ми е много бърз и колкото и каквото и да ям не ми се лепи на килограми. Колкото и да отслабнеш, без тренировки мазнините ще си останат. Може да се разпределят по-равномерно, но ще са си там. Няма да си от изваяните жени, а от тези, които колкото и да са слаби пак видимо са си пухкави. Няма да го има приятния релеф по талията, а ще има просто кожа, което е допустимо, но може и по-добре.
Хормоните на растежа струват по 1000лв на месец. Най-малко 3 месеца трябва да си ги биеш, за да започнат да имат ефект. Смятай, че трябва към половин/една година да си ги биеш. Бият се отзад със засилка и често хората нямат куража или силата да си ги бият сами. Затова ходят да им ги бият медицински сестри или техни близки.
Другото което е важно е, че от тези хормони тялото ти се развива неравномерно. Една приятелка беше манекенка, биеше си такива хормони и порастна, но главата и стана доста по-голяма, от колкото трябва да е за нейното тяло. Така и един мой бивш саученик. Една приятелка от Холандия също така си биеше хормони на растежа и дясния и крак е по-голям от левия. Просто една монета с 2 страни (и + и -). Сама си решаваш. Аз въпреки че съм ниска не бих се подложила на това. Хем е скъпо, хем има и странични ефекти.
Все още растеш и ще се оформяш още. Сега е момента да тренираш баскетбол, или ако нямаш тази възможност да се разтягаш в къщи. Това ще ти помогне малко. Подскоци също помагат.
Когато спреш да растеш има един малко екстремен вариант-шини на краката-5 години се носят и ще ти добавят още 5см. Доста чалга певици са минали по този път...но за 5см колко си струва 5 години мъки нз.
Ето ти моя режим:
Когато станеш от сън тренирай. Организмът ти е работил цяла вечер, испитва глад. Това е време за силова тренировка. Избираш всеки ден различна част от тялото си и тренираш. Да кажем днес избираш ръце и почваш с гирички. За да има ефект трябва да ти тежат. Не става, ако ги дигаш с лекота. Може лицеви опори(пак се отразява на ръцете) и тн. След сън каквото и да погълнеш веднага ще бъде освоено от организмът ти. Той умира от глад, изчерпал е резервите си и има нужда от още. Аз лично пия Креатин-изгаря мазнините, бързо започваш да се потиш, да гориш мазнини и да оформяш мускулна маса с него. Много ще ти помогне. Аз го пия 30 мин преди тренировка.
Храна: Яж телешко месо. Забрави за коричките, забрави за всички други видове месо. Можеш да си позволяваш само телешко чисто и от време на време пилешко без кожа и малко мазнина, ако може без.
Олио не ти е забранено, но го консумирай полека.
Салати яж, но не прекалявай.
Яж цитрусови плодове като грейпфрут-аз ям по половинка всяка сутрин(спомага за бързото изгаряне на мазнините).
Приемай много фибри. -Мюслита, хляб.
Ако тренираш основното ти меню е ориз и месо. Малко е еднакво и ще ти омръзне и колкото и странно да звучи това е една отлична диета за трениращи хора.
Купи си лост и се набирай на него. Смятам, че ще ти помогне много. Хем тренировки, хем разтягане. Пробвай гимнастика в къщи. Изобщо всичко свързано с разтягане ще ти помогне.
Аз лично ям по доста стриктна диета. Предимно цитрусови плодове, мюсли със сушени плодове, много ориз, много телешко месо, много задушени зеленчуци като най-вече броколи, зелена салата и тем подобни.
Тренирам всяка сутрин-гири, лост, коремни, лицеви, гимнастика. Вечер наблягам на дупе и крака. Когато имам повече свободно време карам ролери в парка или тичам в гората. Изобщо ползвам всеки един свободен момент за тренировки и други ползи за моето тяло. Може да съм 162см висока, 40кг, ама тялото ми си е супер и определено компенсирам ръстът си с добре оформени тяло. :)

Zyra
10-26-2012, 21:29
А да и нещо много важно-ако си под 45кг има риск менструацията ти да спре. Няма да имаш достатъчно мазнини. Направи 1 BMI тест и виж колко трябва да тежиш. Аз като тежа 40кг имах много сериозни проблеми с менструацията и 1 година нямах и приемах какви ли на хапчета и антибиотици, за да ми дойде отново и да се регулира. Не си играй толкова с килограмите, че може да сгафиш и последствията са кисти, бездетност и тн. Сама си решаваш.

Hayashi
10-27-2012, 08:43
Тези BMI тестове са пълни глупости. За 18 година един път не се е случило да вляза в нея, но пък за най-голямо учудване на всички съм по-здрава от 80% от покриващите я.
Аз съм 1.55-1.56 също и съм около 40 килограма. Това със менструацията е валидно само, ако гладуваш.

Не ти трябва хормон на растежа, така най-много да си докараш някой хормонален проблем.

Диетолог да посетиш обмисляла ли си?

PeaceOfMe
10-27-2012, 15:20
Ооо за 156 см. 62 кг са прекалено много. Трябва да си около 40 според мен. Може да пробваш 90 дневната диета. Иначе едва ли с хормон на разтежа, може да стигнеш 170. Баскетбол или плуване предполагам ще помогне малко.

Zyra
10-27-2012, 16:04
Тези BMI тестове са пълни глупости. За 18 година един път не се е случило да вляза в нея, но пък за най-голямо учудване на всички съм по-здрава от 80% от покриващите я.
Аз съм 1.55-1.56 също и съм около 40 килограма. Това със менструацията е валидно само, ако гладуваш.

Не ти трябва хормон на растежа, така най-много да си докараш някой хормонален проблем.

Диетолог да посетиш обмисляла ли си?

Не говоря за BMI тест в интернет, а говоря за такъв в болница. Теглят ти кожата от различни части на тялото да кажем вътрешната част на бедрата, любовните дръжки и тн и според една формула измерват колко са ти мазнините. Тези в интернет са пълни глупости. Да не мислиш, че спортистите си проверяват мазнините там. :D
Това за менструацията не е само, когато гладуваш. Аз как ям по цял ден тежа 40кг и ми спира менструацията с по няколко месеца, докато не кача поне до 45/46кг? Говорила съм и с много лекари и всички са ми казвали трябва да си поне 45кг, за да нямаш проблеми и да не ти прекъсва от време на време. Под тази граница рискуваш спиране на менструацията, образуване на кисти и при нелечение бездетност. Аз бях стигнала почти до третото и ми дадоха едни адски силни хапчета като последен опит да направят нещо. Лекарката направо в очите ми каза пробвахме всичко избирай антибиотик от 80лв и да имаш деца или антибиотик от 15лв и да рискуваш на 20 годишна възраст да не можеш да имаш. Просто внимавай с килограмите. По-добре тренирай и качи мускулна маса и чрез нея замести мазнините, но просто гледай да не падаш под тази граница на килограмите. Аз може да съм 40кг, може да изглеждам перфектно, но от към здраве не съм много добре. Може да не се познаваме, но ти го казвам като приятел, а не като злонамерен човек.

Hayashi
10-27-2012, 17:28
Аз пък ти казвам, че при всички доктори, които съм ходила никой не ми е казал, за проблем с теглото. Менструацията ми е много редовна от както я имам, и при гинеколог съм ходила, и тя също ми каза, че съм в перфектно здраве. Смея да твърдя, че килограмите изобщо не са признак в какво здраве си.

И за да не е спам, към авторката. Ако се опиташ рязко да свалиш с упражнения и диета 20 килограма има огромната вероятност да стане това, което Zyra е споменала в горния пост. Затова според мен най-добрият вариянт е да се консултираш с лекар.

FuckingFreak
10-27-2012, 19:39
Това, че си ниска, не ти е оправдание, че не си слаба, а просто извинение. Ама кого заблуждаваш? Другите не, себе си залъгваш.
А съвета с креатина беше пълна тъпотия. Момичето няма никакъв стаж относно физически дейности, но и се препоръчва да започва с добавки. И то такава, която се взима за сила и съответно - при покачване на тегло. Пълен абсурд, виждате ли какво пишете въобще...