PDA

View Full Version : Нелепа любов



Киви
10-25-2012, 17:24
Видях го преди седмица за първи път. Бях с най-добрата си приятелка пред тях, а той се шляеше по тротоара. Очите му бяха тъмни като въглени. Като цяло – допадна ми. Изглеждаше леко изгубен и неориентиран. Отидох да се запознаем. Оказа се, че е нов в града. Погукахме си малко, но не след дълго той трябваше да отлита. След няколко дни приятелката ми каза, че той живее в къщата срещу нея. Както и да е, днес го видях. Бях отишла до приятелката ми, защото нямах какво да правя. Седяхме пред тях и си говорехме, когато тя попита дали съм го виждала. Казах ѝ, че не съм. В следващият момент го зърнах. Беше той. След като ни забеляза той дойде при нас, гукахме си пак. Поканих го да хапнем, но той отказа. Пак отлетя, но след малко се върна. Какво да направя следващият път, когато го видя?

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:38
Намери го във фейсбук, пишете си.
Покани го да излезете някъде, на по кафе или просто една разходка. И така.

EverywhereWithYou
10-28-2012, 09:12
звучи ми все едно сте гугутки (гукахме, отлетя) ;дд а по темата - както каза аморе-мио осъществи някакъв контакт с него и евентуално пак го покани да излезете, но според мен по-добре е да изчакаш той да го направи. В смисъл като започнете да си пишете, ако той има интерес, ще го направи :)

Colouring
10-28-2012, 09:48
Звучи като начало на тийн романтична комедия.
Взимай пример от там, де да знам. :Д

GLaDOS
10-28-2012, 11:21
Поканих го да хапнем, но той отказа. Пак отлетя...
Какво да направя следващият път, когато го видя?


Хвърли му шепа зърно/жито или трохи хляб.

paradosou
10-28-2012, 12:09
^ :-D
Достатъчно си направила, за да покажеш интерес. Ако е двустранен, ще поеме той инициативата.

fenastz
10-28-2012, 18:03
Имаш птичи мозък, тва ще ти кажа

fenkaaa
10-28-2012, 20:31
Фейсбук е днешният метод,който събира и разделя хората.Действай! :D

SHPAIdURmeN
10-28-2012, 21:01
Хвърли му шепа зърно/жито или трохи хляб.

:D:D:D:D:D Е така си е с това (гукахме, отлетя).