PDA

View Full Version : Съвети,ако може?



Nyanfan
10-25-2012, 18:20
Здравейте,аз съм на 16 години и съм 10 клас. От 2 седмици харесвам едно момче,което е в класа на най-добрата ми приятелка. Той знае за съществуването ми,но само това. Още от първия път,когато го видях си го харесах и реших,че прилича на анимационен герой. И от тогава започва проблема ми. Винаги съм имала проблеми със сдържането и всеки път,когато той мине му викам "ей,анимацията",а някой път и по някоя обида. Много съжалявам за това,че си набавих черни точки.. Как да привлека вниманието му и да оправя нещата с него? Не мога да отида до него и да му кажа "извинявай",защото за това момче съм.. дразнещата приятелка на момичето,с което не се разбират. Когато не му казвам нищо,а седя в стаята им и говоря нещо на приятелката ми,съм виждала как ме гледа в продължение на минута.. даже повече и след като срещнем погледи той излиза от стаята.. Не съм толкова грозна,даже хората ми казват,че съм сладка,но искам да променя нещо във външния си вид.. приятно ми е да ме гледа. И ако може някакви съвети от по-суетни момичета,за грим,облекло,прическа и т.н. за училище. И как да се държа пред това момче..

ledenakrasota
10-25-2012, 18:24
Напротив. Вземи се извини за детинското си поведение, което явно стопира действията му, ако те харесва. Как ще заговориш заядливо същество нормално, след като тО самото няма нормално отношение към човека насреща си?

Amore-Mio*
10-25-2012, 19:13
Извини се за лигавщините си.

HollyGolightly
10-26-2012, 02:10
Остави външния си вид, не вярвам това да го отблъсква така както поведението ти. И защо не можеш просто да идеш и да му извиниш? Точно това трябва да направиш и гледай да си мериш малко приказките, само малките деца си показват , че се харесват, обиждайки се.

Auriss
10-26-2012, 04:50
Извини се за лигавщините си.

Гениално. А и Б се запознават. Б е с нетипична визия. А изглежда посредствено и си позволява да хвърля хапливи забележки по адрес на Б.
Б, като се има предвид нетипичната му визия, вероятно е свикнал на подобни плиткоумия от страна на околните и ги отразява с пасивно-агресивно поведение, вероятно хейтвайки А за незавидните й интелектуални заложби.
А отива и се извинява на Б.
И заживяха щастливо до края на дните си.

// не се кефя на сополи, сори. Ако щеш си обречи родата до 9то коляно да му робува до второто пришествие, няма да промениш особено. Дано ти е за урок занапред да не храниш хората в опити да им привлечеш вниманието.

пс: прощавай за езика. отивам да си изпия кафето.

Azoria
10-26-2012, 20:05
Само от по-суетни ли искаш съвети? :?

Каквото и да правиш с косата и грима си - гледай ,ако случайно ти пипне лицето да не го удавиш във фон дьо тен.. :)

И да, иди при него и започни някакъв цивилизован разговор. Ако искаш да те приема на сериозно - дръж се сериозно. о.О

sexa_na_kompleksa
10-27-2012, 07:54
Промени отношението си към него! Ето някои съвети как да привлечеш вниманието му: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1315-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D 1%88-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D 1%82%D0%BE-%D0%9C%D1%83-%D0%99 В този сайт има и статии за външния вие, но това не е толкова голямо значение. По-важното е да му направиш добро впечатление и да компенсираш за ужасното си поведение.

heartshapedbox
10-27-2012, 08:33
Спри да го бъзикаш и се извини. Направила си лошо първо впечатление и трябва да се постараеш да го поправиш.
Относно визията, в ютуб има милион клипчета с прически и грим, разрови се.

scandalousLady
10-27-2012, 11:40
Започни да се държиш нормално с него, по-мило. Извини се и започнете на ново.