PDA

View Full Version : Любовния ми статус.



sog
10-25-2012, 19:08
Честно казано не знам как да започна, така че почвам от началото.
Преди 9-10 месеца се бях забил с една к*чка, която се оказа първата ми любов, нещата бяха много зле за мен поне така си мислех в онзи момент. Бях готов на всичко и си мислех, че живота ми свършва, ако не съм с нея, явно съм сгрешил, защото се случи нещо, което промени цялата ситуация. 2 месеца по-късно се появи едно момиче, което тогава не подозирах, че ще се окаже следващата ми може би и последна любов.Сега 8 месеца по късно ходя с това момиче, но последно време се отдръпва.Спря да си вдига телефона почти не се чуваме само си (чат-пат) пишеме и имам чуството, че губи интерес, вече не мога да се търпя самият аз в някакво тотално умопромачение съм, даже хората ме питат дали не съм болен или дали е станало нещо, толкова много си личи и толкова много ме промени това момиче, но не смея да си го призная, като ме питат близки не смея да си кажа какво ми е, защото всеки, който чуе момиче и любов и му става смешно и си мисли, че тва са някви младежки драми.Още повече като разберат, че я обичам.
Даже тя самата не го знае, а ме е страх да й го кажа, защото прекалено малко пъти сме се виждали за да си го помисли, който и да било здраво мислещ човек, че въобще е възможно, даже и на мен самият ми е трудно да го повярвам.
Вече всичко ми е трудно и безсмислено и ми е писнало от всичко работа, любов, ядене даже мисленето ми става трудно и неприятно идва ми на моменти да забравя всичко да легна и да не стана повече от леглото.
Само когато спя ми е добре, даже вече и това ми е неприятно, защото или ще сънувам как ме гушка и на сутринта когато се събудя няма да ми се живее и ще се проклиням за това, че съм се пробудил.Или ще сънувам страшни психарий, защото мозъка ми е толкова укашкан, че не знам какво ще правя със скапия си живот, ако тя реши, че повече не иска да е с мене.
Нямам никакво желание друго освен да съм заедно с приятелката ми, а и не знам как ще се промени това въпреки, че лекува времето и го знам от опит.
Всеки ден когато се събудя първото нещо за което се сещам е тя и се питам какво следва и какво правя, ако тя не ме иска. Така е от известно време насам и наистина ми е тежко, даже от ония дни ми се ревеше, не от любов и мъка, а от гняв, че отново ми се случва момичето, което обичам да не ме иска.Още повече, че не знам какво мога да направя, единственото нещо, което не съм й казал e, че я обичам и значи всичко за мен, обаче ме е страх, че ще ми се измее в лицето и ще каже, това е невъзможно.
Благодаря на всеки, който си е изгубил времето да прочете тази историйка.

marilyn
10-25-2012, 19:21
8 месеца сте заедно, а не се виждате?!
Тя защо се отдръпва?

sog
10-25-2012, 19:25
Нее, преди 8 месеца се запознахме от скоро сме задено почти 2 месеца.
Не знам, защо се отдръпва. Може би характера ми малко съм скучен на моменти, но и при нея го има тва, би трябвало да го знае това още преди да каже, че иска да тръгнеме.
Знам ли...

assd
10-25-2012, 19:48
Споко, не свършва света, макар и аз да си мисля същото в този момент :D

sog
10-25-2012, 20:10
То, ако свършваше света щеше да ми е по леко... :D

YoUcANNOtiMaGiNe
10-25-2012, 20:10
Стягаш се, говориш с нея, разрешаваш проблема. Искреността ще ти свърши по-добра работа, отколкото страхът от отхвърляне, който таиш в себе си. Не мога да разбера защо според теб е трудно за вярване, че любовтаа е възможна щом сте се виждали малко. Все си мислех, че няма схема "брой виждания правопропорционален на чувства" ама ти си напът да я измислиш явно. Горе главата, пич - излей си това, което ти е на сърце пред момичето пък да става квото ще.

Azoria
10-26-2012, 16:13
Изведи я. Все ще се намери удобен случай. Кажи й ,че искаш да се разходите или че си й подготвил изненада (направи някой романтичен жест), ще си проличи дали още има нещо към теб. В удобния момент просто й кажи какво изпитваш към нея. Успех :)

EverywhereWithYou
10-26-2012, 16:38
Амии просто наистина поговори с нея, очи в очи. Ти я познаваш все пак, ще й видиш реакцията и съответно накъде отиват нещата. Ще е много по-полезно от мрънкане във форума. Все пак горе главата и кураж, дори и да не се получи между вас, не е нужно всяка настояща любов да я определяш като "най-голямата", "може би последната" и т.н. Любовта не може да се определя така. Хайде стегни се и успех :)

sog
10-26-2012, 17:50
Стягаш се, говориш с нея, разрешаваш проблема. Искреността ще ти свърши по-добра работа, отколкото страхът от отхвърляне, който таиш в себе си. Не мога да разбера защо според теб е трудно за вярване, че любовтаа е възможна щом сте се виждали малко. Все си мислех, че няма схема "брой виждания правопропорционален на чувства" ама ти си напът да я измислиш явно. Горе главата, пич - излей си това, което ти е на сърце пред момичето пък да става квото ще.
Ще те послушам. Мерси много, доста се замислях дали да го направя това, обаче ти ме убеди, че е правилното нещо.
Наистина няма схема, още у момента, в който ми каза здрасти знаех, че ще е специална за мене.

не е нужно всяка настояща любов да я определяш като "най-голямата", "може би последната" и т.н. Любовта не може да се определя така. Хайде стегни се и успех
Ами може би не съм прав, ама ако не е последна то тогава много неща се обезсмислят.
По принцип положението не е толкова зле като се замисля, може би времето без нея ме тормози.
Явно ще трябва да се справя и с това...