PDA

View Full Version : Да пия ли хапче



555LO
10-25-2012, 19:42
Дойде ми на 11.10.Днес с гаджето ми правихме секс, и след първия път минаха 20 минути и повторихме с презерватив но той се скъса и спряхме веднага.Му/у Двата пъти приятеля ми не се е измивал или ходил до тоалетна.Да пия ли хапче

dream1707
10-25-2012, 19:56
Има вероятност да си била в овулация, ако си с по-нередовен цикъл...
Първият път беше ли с презерватив ?
Щом сте спрели веднага щом се е скъсал... следователно приятеля ти не е свършвал нали ?

555LO
10-25-2012, 20:22
Еми първия път беше без ама той свърши с ръка и след 20 мин сложихме презерватива започнахме и след няколко мин. той усети че се е скъсал и спряхме веднага,цикъла ми е г.д редовен.

555LO
10-26-2012, 11:38
Малко помощ, докато е още време ?

Autistic
10-26-2012, 12:26
Виж сега за тези работи няма време, ако се съмняваш по-добре дай 35 лв (или колкото са там) за хапче, отколкото да се филмираш... А и накрая ако излезе че е станал гаф, ще ти е още по-тъпо, че не си изпила хапчето навреме :)

marilyn
10-26-2012, 16:07
Aко наистина се съмняваш че си била в овулация и може да е станало гаф, по-добре си пий хапчето. И не са ли ви учили поне, че като правите секс после той трябва да се измие...

Scarface_
10-26-2012, 17:02
недей пиеш нищо ти няма... стига се филмирай ...

ALetterFromTheSky
10-27-2012, 05:42
Как ги късате тези презервативи, аз да се старая не мога ахаха... така значи за 20 минути мисля, че спермата е станала негодна не знам, и има доста голям шанс да си била в овулация, за хапче да ти кажа е Уеееко късно, защото е най-ефикасно да се пие на момента (ако ест имаш възможност) или до няколко часа, с всеки час действието му отслабва. Ти взе ли, какво стана? Че гледам днес е втори ден...въпреки че няма смисъл от него ..

jghgh
10-27-2012, 07:06
^Може да се пие до 3 дена след рисковия акт. Има смисъл все още.

ALetterFromTheSky
10-27-2012, 07:09
Вече повечето от смисъла се е изгубил, но да прави каквото иска

Някои мацки пак забременяват дори да го пият почти веднага а какво остава за третия ден?! :) Е, при всеки е различно-дали ще подейства , или не е въпрос на късмет, по-скоро :)

babity
10-27-2012, 07:33
Т'ва за всеки изминал час са простотии. Пила съм хапче на 60-тия час от фала и пак ми свърши работа. Ако се притеснява - да пие.

ALetterFromTheSky
10-27-2012, 08:11
Бре, колко сигурно го отсече, че е глупост-напротив, за всеки организъм е индивидуално-при едни и след 1 час няма да подейства, при други и на 70-ия може да стане. Така че недей заключва така наизуст кое е глупост и кое не ! :)))

TheNormalGuy
10-27-2012, 08:35
Как ги късате тези презервативи, аз да се старая не мога ахаха... така значи за 20 минути мисля, че спермата е станала негодна не знам, и има доста голям шанс да си била в овулация, за хапче да ти кажа е Уеееко късно, защото е най-ефикасно да се пие на момента (ако ест имаш възможност) или до няколко часа, с всеки час действието му отслабва. Ти взе ли, какво стана? Че гледам днес е втори ден...въпреки че няма смисъл от него ..

Късат ги, защото не знаят как да ги слагат.

sweetycherry33
10-27-2012, 08:42
Има вероятност.По - добре пий.

Scarface_
10-27-2012, 08:49
късат се много лесно ... и все пак мисля , че много се филмира . с последната ми приятелка изкарах 2 години без презервативи и свършвах в нея спокойно , като само броях някви шибани дни и не съм се притеснявал , е и хапчета е пила понякога , но като зн че ще пие хапче няма такива малко , целия вътре и тва е :д ... така че , не винаги е толкова лесно , но е хубаво да се пази човек ...

babity
10-27-2012, 10:18
Бре, колко сигурно го отсече, че е глупост-напротив, за всеки организъм е индивидуално-при едни и след 1 час няма да подейства, при други и на 70-ия може да стане. Така че недей заключва така наизуст кое е глупост и кое не ! :)))

'Ми 'щото съм сигурна в това, което говоря, зат'ва отсичам. Не просто цитирам статистики дочути отнякъде. Случайно съм малко доста по - наясно от теб. То и за аналгина има една такава вероятност да не ти мине главата от него, ама всички си го пиете, нали?