PDA

View Full Version : ПРАВИЛНО ЛИ ЩЕ Е ?



TROLLDADLOLCAKE
10-25-2012, 23:27
Здравейте историята е следната ...
Преди 6 - 7 месеца се запознах с едно момиче , започнахме да си чатим , да говорим по телефона и т.н , за няколко месеца станахме адски добри приятели .. и двамата си споделихме един на друг адски лични неща .. с няколко думи станахме най - добри приятели .. както и да е..
Преди няколко дена ми стана лошо и постъпих в болница , там ми казаха че имам сериозен проблем със сърцето (може да се наложи операция) .. реших , че ако евентуално стане нещо с мен не искам тя да страда и нарочно почнах да я отбягвам намерих си повод скарах се с нея и спрях ме да си говорим , до като един от приятелите ми решил , че трябва да и каже за здравословните ми проблеми .. тя ми писа .. обясни ми че е мега зле , след което ми каза , че е влюбена във мен .. каза ми че днес иска да се видим , и аз просто не знам какво да правя , от една страна може би и аз самият я харесвам , но преди години имах същата ситуация от приятели станахме "гаджета" скарахме се и сега не си говорим , също така не искам ако утре стане нещо с мен тя да страда .. моля ви дайте ми съвет , защото вие гледате от др. гледна точка и може би думите ви могат да бъдат ползени за мен и нея ..

TheBobqk
10-25-2012, 23:37
Мисля, че трябва да седнете с момичето и да й обясниш страховете си, рисковете. Щом сте приятели не би трябвало да има проблем. Не мисли за миналото, а гледай напред. Не мисля, че е било правилно да я зарежеш така.
Дано се оправиш.

TROLLDADLOLCAKE
10-25-2012, 23:42
Мисля, че трябва да седнете с момичето и да й обясниш страховете си, рисковете. Щом сте приятели не би трябвало да има проблем. Не мисли за миналото, а гледай напред. Не мисля, че е било правилно да я зарежеш така.
Дано се оправиш.

Благодаря ти адски много , аз и казах защо съм го направил и че не искам да страда ако евентуално стане нещо с мен , но тя е инат вика ми "ГЛЕДАЙ СИ РАБОТАТА , КВОТО И ДА СТАВА С ТЕБ СЪМ " ..

HollyGolightly
10-26-2012, 01:42
Явно момичето има чувства към теб, и ако недай си Боже стане нещо с теб тя ще страда, независимо дали сте заедно или не. Твоята операция ще мине и след това ще се чудиш защо тя се държи хладно. Както вече те посъветваха, седни с нея и поговори, обясни и какво става и нека тя вземе решение, или най-добре двамата да решите какво да правите.

Amore-Mio*
10-26-2012, 09:19
Действай.
Глупаво е да бягаш, защото тъкмо в такива моменти е хубаво да усещаш подкрепата на някой, който те обича и който ти също обичаш. Говорете си, кажи й защо си постъпил така - ще те разбере. Трябвало е още от самото начало да й кажеш. Решете какво ще направите.

marilyn
10-26-2012, 09:20
Ако нещо ти се случи тя ще страда, без значение дали сте гаджета или не. Не се отказвай от нея.

TROLLDADLOLCAKE
10-26-2012, 12:49
Послушах ви , сега се прибирам , видяхме се , говорихме си и всичко свърши със хеппи енд + доста :* , Благодаря на всички , за съветите !!!