PDA

View Full Version : Имам проблем!



machoka
10-26-2012, 06:41
Като видя някоя пичка, не не, не просто пичка.. а пичундрела рожбавела и няяяяякак не мога да я приема насериозно. В смисъл - разглеждам я като сексуален обект. Тука покрай мене има една такава аптекарка, една магазинерка и някакви други каки.. ами въобще не ме интересува кой химичен елемент се съдържа в лекарството и НИКОГА не мога да запомня на ден по три пъти през дванаесе часа ли е, или два пъти през шест. Виждам чифт кокили, ханшче във формата на изваяна цигулка и лице, достойно да украси корицата на Гламър. И всичко това умело прикрито под бяла престилчица, леко стелеща се над дискретните, впити дънки с талия, ниска като пенсионерски доход.

Въобще - вие как комуникирате с красивите жени. Уточнявам - тези, които във ВАШИТЕ очи са красиви. Защото всеки го кефят различни неща. Аз с тия - които на мен ми допадат - не съм способен да проведа сериозен разговор!

Сондирам мнения и на двата пола.

DennisCobain
10-26-2012, 06:52
Ти си секс маняк. Безнадежден случай. 8-)

Claymore
10-26-2012, 06:53
Еми аз като видя хубава аптекарка и ѝ предлагам да се чукаме, няма как иначе.

machoka
10-26-2012, 06:54
Еми и аз така, ама т'ва нормално ли е, питам аз?!? Е ли това някакъв извратен мироглед, социална импотентност, неспособност да завържеш високо интелектуален разговор, хормонален дисбаланс с висока чувствителност, или просто зодиакален афинитет? Скорпион съм.

Важно фактологическо уточнение е, че не съм 16 годишен девствен фападжия. Сексът не ми е малко и не ми недостига. Някъде другаде се корени несериозното ми отношение към рожбичките.

Тита
10-26-2012, 06:59
Красиво и описателно. Защо не пробваш да говориш така и с тях и просто не опиташ да ги приемеш на сериозно? Знам, че е почти невъзможно, но все пак постижимо. Честно казано, поставяйки се на твое място, може би и аз ще ги приемам като плячка, сексуален обект, отколкото като жена. Така си мисля, хората сме устроени така.
BTW как се държиш и какво означава ''неспособен съм да проведа нормален разговор''? Кикотиш се, притесняваш се или какво?

Зодиите са глупост, зарежи ги. Нормално е в тази възраст да имаш силно сексуално влечение.

Claymore
10-26-2012, 07:02
Скорпион съм.

Неизлечим си. Вие обожавате жените.

machoka
10-26-2012, 07:18
Красиво и описателно. Защо не пробваш да говориш така и с тях и просто не опиташ да ги приемеш на сериозно? Знам, че е почти невъзможно, но все пак постижимо. Честно казано, поставяйки се на твое място, може би и аз ще ги приемам като плячка, сексуален обект, отколкото като жена. Така си мисля, хората сме устроени така.
BTW как се държиш и какво означава ''неспособен съм да проведа нормален разговор''? Кикотиш се, притесняваш се или какво?

Зодиите са глупост, зарежи ги. Нормално е в тази възраст да имаш силно сексуално влечение.

В коя възраст? :D

Не се притеснявам и не са потя, споменах в предишния пост какъв НЕ съм аххах, просто почвам да ги бъзикам тънко, несъсреодоточен съм ии тези, които имат грам наченка на набръчкано сиво вещество, явно усещат тънката ирония и се нацупват :D

Auriss
10-26-2012, 07:33
Ау. Кофти работа. Вечерното нагощаване и ритуалното чифтосване вероятно биха облекчили симптомите.

Разпръсни семето, Чарли.

yakuza_
10-26-2012, 07:39
бих казал нормално, ако е непозната гледам да не говоря глупости
всички са хора, всички серът и се потят

machoka
10-26-2012, 07:53
Ау. Кофти работа. Вечерното нагощаване и ритуалното чифтосване вероятно биха облекчили симптомите.

Разпръсни семето, Чарли.

Сеем ниви секви. Не е в това въпроса. По-скоро е на психическа основа. Някакво предубеждение към кукличките.

А проблемът не е да си мъж, а в това да приемеш дадена група жени като нещо повече от вагина с израстък - тяло.

machoka
10-26-2012, 08:07
Може би не заслужават да се отнасят така с тях.

Смени си аватара)

PainMonopoly
10-26-2012, 08:43
Въобще - вие как комуникирате с красивите жени. Уточнявам - тези, които във ВАШИТЕ очи са красиви. Защото всеки го кефят различни неща. Аз с тия - които на мен ми допадат - не съм способен да проведа сериозен разговор!

Сондирам мнения и на двата пола.

Мен преди проблемът ми беше, че изпитвах ужас от красивите жени, избягвах комуникация с тях, като трябваше да говоря гласа ми се променяше...

Ама се промених изведнъж, а сега не ме бърка грам, пък и имам доста повече опит.

А твоя проблем - вероятно загорялост, на мен би ми помогнало гадже.

Canis_Dirus
10-26-2012, 08:43
Мачо, за теб Глория и Илия загоров написха песен бе

http://www.youtube.com/watch?v=EUwB4J_oESI

ShtrudeL
10-26-2012, 09:18
АпфУ
Аз мисля същото и за момчетата. Че и за момичетата. Може да е глупаво, ама никога до сега не съм бъркала в преценката си за някой много добре изглеждащ пиДЖ. Всичките са били с гнили вътрешности и поради таЗ причина не ме е било яд, че ми е увисвало ченето по тях. 'Проблема' при мъжете е, че като видите 'кукла', дори да не ви харесва вътрешността й, не ви пречи да я изчукате. Докато женските се филмираме поне малко за такива неща.

machoka
10-26-2012, 09:22
Не виждам проблем тук.

Аз по-скоро говорих от друга гледна точка. ПиДЖката мое да е докторант по молекулярна биология, но аз пак не я приемам насериозно. Не казвам, че искам непременно да я чукм. Просто почва едно леко пренебрежително поведение, малко иронично, с подхвърляния (или направо замеряне) на сексуална основа, приятно разсеян съм и така. Нагонът е друго, него не го намесваме. В сми - предубеден съм към мацоранката и някак си не я 'чувам', а само виждам )

в смисъл, тия крака ебаси, не са създадени да седят затворени под някое бюро! Кой биха го заинтересували инак!

ShtrudeL
10-26-2012, 09:28
Ахм.. Разбирам. Същата работа е и с момченцата тип 'манекени от списание'. Те са красиви. Аз обичам чаровни хора. Примерно. И какво ако е докторант по молекулярна биология? Може да си такъв, да си супер красив и пак да нямаш нужните качества, за да впечатлиш някого.

Не знам дали е подходящ пример, но се сетих:

— Базил е много известен и винаги носи евтин часовник. За какво да го убият? Той не е достатъчно умен, за да има врагове. Разбира се, талантлив художник е. Но човек може да рисува като Веласкес и все пак да бъде безкрайно скучен. А Базил наистина е доста скучен.

Същото може да се каже и за не толкова чаровните/красивите хора. Ако видиш някоя грозничка, ама с нищо не те привлича, ще я приемеш ли на сериозно и ще й дадеш ли шанс, или НЕЩО, с което да ти покаже, че не е това, което изглежда?

machoka
10-26-2012, 09:30
За грозничката си имам уши. За барбитата само очите ми работят.

Т.е. - давам им шансове по равно :smt104

ShtrudeL
10-26-2012, 09:37
За грозничката си имам уши. За барбитата само очите ми работят.

Т.е. - давам им шансове по равно :smt104

Т.е. ги отсяваш в онова ъгълче на несериозността, с която ги приемаш.
Остави това, че ще имаш уши за грозничките. Ти и с барбитета преди да ги заговориш няма да ти влязат в полза ушите. Какво първо впечатление ти оставят (грозните), за да искаш да стигнеш до това да си ползваш ушите? Ако те не проявят интерес към теб, ти би ли?
Наистина може да е глупаво, но хората явно така сме устроени и не мисля, че е кой знае колко грешно да сме предубедени в това. Всъщност като се замисля си е глупаво, но не съм открилО начин, да го променя поне за себе си. :3

machoka
10-26-2012, 09:47
Т.е. ги отсяваш в онова ъгълче на несериозността, с която ги приемаш.
Остави това, че ще имаш уши за грозничките. Ти и с барбитета преди да ги заговориш няма да ти влязат в полза ушите. Какво първо впечатление ти оставят (грозните), за да искаш да стигнеш до това да си ползваш ушите? Ако те не проявят интерес към теб, ти би ли?
Наистина може да е глупаво, но хората явно така сме устроени и не мисля, че е кой знае колко грешно да сме предубедени в това. Всъщност като се замисля си е глупаво, но не съм открилО начин, да го променя поне за себе си. :3

не разбира се. За какво. Малко повлекани ли има... С грознички не си говоря, ако те не ме заговорят. Ест, не им отказвам, захлупвам си очите с ръчичка и започваме да си говорим. Мога да ги слушам цял ден.

Но когато нещо хвърли сянка пред пътя ми - обърна се, погледна нагоре и видя жираф, чернокос и с геометрията на фиданка, чиито копче на дънките закрива клитора (ебаси талиите) - общо взето пръв предприемам стъпка. Стъпките варират, но никога не включат нормален - човечен коментар. А когато нуждата от комуникация е незбежна (касиерка, продавачка, етц), заформяме крайно интересни разговори, но не мога да ти кажа какви, щото никога не ги запомням.

ShtrudeL
10-26-2012, 09:50
Милия 8-)

Тита
10-26-2012, 10:11
Положението е сериозно трагично, щом дори разговорите не помниш. С две думи-пълен фарс. Ще ти мине. Дано само не си на 60, когато това се случи. А защо са всичките глупави шеги и подмятания? Умишлени ли са?
Какъвто и красавец да ме заговори, изпусне ли някоя глупост му отвръщам подобаващо-с още по-голяма глупост. Не понасям лигльовци. Може би това е причината.

yakuza_
10-26-2012, 10:29
:lol: сиг за малка водка ще ми счупиш чепа, ама аре
фейк обв

machoka
10-26-2012, 10:38
не е ного обв, ама знае ли човек.

ами - мога да кажа, че са 'несъзнателно умишлени'. в смисъл - ТО те провокира!

haritov
10-26-2012, 10:56
ами аз нали съм ветеринарче като видя някоя девойка и правя комплименти колко е хубаво кучето заигравам го давам му лакомство и тя си умира от кеф

така съм си изпросил 7 8 срещи

или просто отивам в парка за ненадейна среща все ми е тая коя ще срещна :D

DarkTemplar
10-26-2012, 11:25
Хормони Мачо, хормони. И подсъзнания, инстинкти и т.н. Като видиш мацоранката провокацията е налице и губиш трезва мисъл, на ход е другото ти Аз (не това от подписа) и започваш да действаш по инстинкт. Съответно разговорите ви стават забавни и леко странни. Що не пробваш с някоя от тези да преминете от формални към по-неформални и проникновени взаимоотношения, може пък това да е решението. ;)

Pedigree
10-26-2012, 14:06
Не се смущавам, когато общувам с мъже, които намирам за привлекателни, и с които бих спала. Никога не ми е било проблем. Някак твърде нормално, нищо кой знае какво впечатляващо не е. Харесва ми, приятно ми е да срещам такива мъже, но външният им вид не ми влияе на преценката за тях, и не ме притеснява.

ilovedeath
10-26-2012, 14:08
Да, така става. Добре че не попадам на такива всеки ден. :lol:

Oldschool
10-26-2012, 14:10
всички сте играчи тука... ама в коя игра играете?

ilovedeath
10-26-2012, 14:22
ПП: Мразя скорпиони, груби са, ръсят много простотии, имат чувство за хумор и обичат да командват и да става така както на тях им е угодно. Иии гледат странно.

ShtrudeL
10-26-2012, 14:26
груби са, ръсят много простотии, имат чувство за хумор и обичат да командват и да става така както на тях им е угодно. Иии гледат странно.

омг т'ва е вярно ^^ Но някои от теЗ качества са привлекателни. Или по-скоро не са, но те ги пречупват през някаква тяхна призма и им придават очарование. Други са си дразнещи.

Oldschool
10-26-2012, 14:26
йееееей, на света има 12 типа хора...

THADONMAKAVELI
10-26-2012, 14:28
Е , аз нямам такъв проблем.Мога да говоря с всички , освен ако не е много тъпа и колкото да говориш ти мълчи.Тебе ти доскучава и колкото да е яка , ставаш и си тръгваш.

ShtrudeL
10-26-2012, 14:28
йееееей, на света има 12 типа хора...

shut up :smt012

Oldschool
10-26-2012, 14:30
бих млъкнал, ако ми кажеш кой от 12-те типа съм :)

THADONMAKAVELI
10-26-2012, 14:31
:smt012

<3

DarkTemplar
10-26-2012, 14:55
ПП: Мразя скорпиони, груби са, ръсят много простотии, имат чувство за хумор и обичат да командват и да става така както на тях им е угодно. Иии гледат странно.
Да имаш чувство за хумор си е сериозен недъг. :smt035 :smt035

Canis_Dirus
10-26-2012, 15:14
откакто живея в жилище на последния етаж и съм много по-близо до звездите усещам как енергията им се влива в мен. Животът ми е по-подреден, по-уравновесен. Никога няма да съжаля за похарчените от мен няколко хиляди лева за лични хороскопи. Откакто си направих личен хороскоп - астрологически и нумерологичен усещам една много висока вътрешна чистота. Вибрациите на вътрешното ми същество и вселенския разум са синхронизирани.
Информацията получена от звездите ми помага в ежедневието от такива тривиални неща като покупката на прах за пране до дълбоките и важни решения като патрньорка в живота и цвят на плочките в банята.

Хвала!
Хвала на астрологията!

ilovedeath
10-26-2012, 15:14
Да имаш чувство за хумор си е сериозен недъг. :smt035 :smt035

Оф.

mlakniwe
10-26-2012, 15:24
Твърдо против секса съм!

ShtrudeL
10-26-2012, 15:39
Твърдо против секса съм!

http://www.teenproblem.net/forum/image.php?u=235073&dateline=1338558037&type=thumb

FuCKkK13
10-26-2012, 16:05
абе така реагират момченцата с първите гаджета.. я се стегни.. доста са ти годинките ( и контактите с женския пол предполагам) че да си изкарваш до толкова ангелите че даже и да забравяш разговор ... като ти харесва с безмълвие нищо няма да стане... почваш да си мислиш за противоположни неща във въпросната кака - до колкото е възможно след като не я познаваш ( каза че са продавачки и т.н.) че може да е тъпа до толкова че да те отврати - etc. .. ако и такива простотии не ти помагат повече опит с барбита

kalpazanka
10-26-2012, 16:11
Шефе, видиш ли мацоранка, почни да смяташ приблизително какъв е рискът да има ЧПВ :smt026
:::

ilovedeath
10-27-2012, 13:11
http://epixfun.com/wp-content/uploads/2012/10/sz8.jpg
:lol:

StringTheoryPracticist
10-27-2012, 16:52
няма да ти кажа пък!

psychopath
10-27-2012, 18:12
Неизлечим си. Вие обожавате жените.

Истина е!

Иначе напълно те разбирам, но няма да се опитвам да го обяснявам. ;д

machoka
10-27-2012, 18:28
коя възраст? вие сте провокатори!

machoka
10-27-2012, 18:45
мАминко) не е въпроса във възрастта. Въпросът, който поставям не касае толкова мен, колкото е общовалиден. Как се приемат мацоранките в обществото и бива ли достатъчно сериозно отношението към тях)

machoka
10-27-2012, 18:53
е, в крайна сметка който е разбрал бъзика в темата - разбрал, който не - жив и здрав)

xPafx
10-27-2012, 19:02
ПП: Мразя скорпиони, груби са, ръсят много простотии, имат чувство за хумор и обичат да командват и да става така както на тях им е угодно. Иии гледат странно.

обожавам скорпиони <3

haritov
10-27-2012, 19:12
обожавам скорпиони <3

:oops:

Claymore
10-27-2012, 19:15
ПП: Мразя скорпиони, груби са, ръсят много простотии, имат чувство за хумор и обичат да командват и да става така както на тях им е угодно. Иии гледат странно.

С два скорпиона съм живяла и единия е точно те такова говно.
Другият тих, спокоен до определен период от време. За женска ласка е готов да умре.

xPafx
10-27-2012, 19:16
:oops:
скорпион ли си? :oops:

haritov
10-27-2012, 19:17
чист при това :oops:

xPafx
10-27-2012, 19:20
ммм :oops:

haritov
10-27-2012, 19:22
ммм :oops:

свободна ли си довечера :oops: