PDA

View Full Version : Искам да сме нещо повече!



X.Ilieva
10-26-2012, 12:46
Здравей те,
Наскоро се преместих в друго у-ще и в класа има едно момче, което МНОГО харесвам и искам да сме повече от приятели. Ние постоянно си говорим, смеем се заедно, но не знам как да му кажа за чувствата си. Притеснявам се! Мога да му кажа абсолютно всичко, но не и това. Всички около мен ми казват да отида и да му кажа, ама нямам толкова смелост! Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя.

marilyn
10-26-2012, 13:34
Не му казвай, покажи му.

Dark_Heartbreaker
10-26-2012, 13:41
Не му казвай, покажи му.

+1 :)

Azoria
10-26-2012, 16:03
Намекни му по някакъв начин, виж му рекцията и ако е положителна - действай. :)

notlike
10-26-2012, 16:17
Отпусни се в него, гушкай се сама, хващай през ръката, гъделичкай го, въобще - докосванията търси. Той сам ще се усети накъде духа вятърът ;)

sexa_na_kompleksa
10-27-2012, 08:03
и аз съм "за" действията! Излезте някъде само двамата, започни да флиртуваш с него, прегърни го... и виж реакцията му. Аки отвърне - продължавай. Ако не отвърне - смени темата. :д

TheBobqk
10-27-2012, 08:14
Установи някакъв физически контакт. Не го налазвай веднага, а примерно го прегърни след часовете, когато си тръгвате. Флиртувай с него, но не му се натискай прекалено много.

carrieee
10-27-2012, 09:09
Отпусни се в него, гушкай се сама, хващай през ръката, гъделичкай го, въобще - докосванията търси. Той сам ще се усети накъде духа вятърът ;)

Много добър вариант!
Или чакай,той да направи нещо по въпроса...Но пасивността понякога не е най-добрият приятел на човека.Усети сама нещата и прави това което мислиш.
Успех!

X.Ilieva
10-27-2012, 11:41
Благодаря на всички ви за съветите и дано се получи! :)

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:27
Излезте заедно, извън училище.
Прекарайте известно време и така.

Alchemist
10-28-2012, 08:47
Просто му духай, толкова ли е трудно.

SHPAIdURmeN
10-28-2012, 20:47
Отпусни се в него, гушкай се сама, хващай през ръката, гъделичкай го, въобще - докосванията търси. Той сам ще се усети накъде духа вятърът ;)

Спести ми писането. :D +1

bubuta
11-01-2012, 18:46
ами.....преди приятеля ми да ми предложи , не можеше да ми го каже-не знам срамуваше ли се или какво. просто започна да ме прегръща,да сяда до мен, да ме докосва,но не говореше с мен по тази тема. така аз разбрах че го е срам да ми предложи а ме обича адски много и всъщност аз му предложих. бяхме щастливи ...

Mary_Jane_69
11-01-2012, 19:45
Чувала си навярно , че животът обича смелите. Нищо не губиш ако се опиташ да му признаеш някак си, защото понякога момчетата от просто намеци реално не разбират..... А откъде да я намериш тая смелост ли? Ми честно не мога да ти кажа, понеже лично на мен никога не ми е липсвала....хаха.... ами представи си следното....
Два бряга и един мост който ги свързва. Този бряг на който си ти е готин, но знаеш разбира се, че може и по добре. Същевременно този отсрещния ти грабва много окото, непознат е и именно заради това е толкова впечатляващ. Но и не знаеш какво те чака на него? Довери се на интуицията си и прецени дали да останеш там където си и да се питаш вбъдеще ``все пак не трябваше ли да пробвам, можеше да е друго и етц``....или да преминеш моста и да се увериш сама?
В крайна сметка и да не е това, което си очаквала, да не е толкова приказно, не губиш, напротив - придобиваш опит. Айде успех :)

ledenakrasota
11-01-2012, 19:49
Направи го в някой спонтанен момент. Тогава нещата стават от само себе си. Не се притеснявай. Отпусни се и когато изпаднете в смях или онези "ваши моменти" вложи нещо повече, както го чувстваш. Понякога един поглед е достатъчен. :)