PDA

View Full Version : Прецаках се !!



Screw you !
10-26-2012, 16:19
ААААА прецаках се много ебано.Преди няколко месеца най-добрия ми приятел си хвана приятелка,аз си имах също бяхме 4та не разделни,на море насам натам.Всичко беше супер,приятелката ми и аз се разделихме ,защото не се получаваха нещата,аз съм преживял доста по ужасни неща от това ,да ти разбият сърцето и не го приемам вече толкова навътре ! Беше към края на лятото и заминах отново на море,имам апартамент в Бургас останах там,имам доста познати беше някъде към края на Solar постоянно обикалях партита да не мисля за глупости.Едната вечер видях приятелката на най-добрия ми приятел с някаква компания в едната дискотека ,не видях кога си тръгна,но разбрах,че е била с едно момче.Не ми направи впечатление ,защото си личеше ,че тя обича моя приятел много и не мислех,че ще направи нещо,защото по това време той не беше в Sunny.. След това разбрах,че всъщност тя му е изневерила и той разбра ,прие го много тежко ,страдаше много ,защото я обичаше и тя плачеше и му се молеше да й прости и той го направи,но явно не можеше да понесе това което тя му причини и връзката им не беше същата,постоянно се караха и него много го болеше ,никога преди това не го бях виждал да плаче за момиче.Тогава реших,че трябва да й го върна !! Те се разделиха окончателно и тя ме търсеше за да разбере как е той какво прави.Той учи във Варна ,щеше да се прехвърли задочно ,за да си остане в София и да бъде с нея,но след като се разделиха реши да замине.Тя остана сама,всички разбраха как му е изневерявала и всички я осъждаха ,защото той е доста свестен.И тогава аз бях там,защитавах я ,бях до нея когато имаше нужда,мина се около месец и виждах как тя ме иска,започнах да спя с нея,да я омайвам как той не я заслужава ,как аз ако бях щях да й простоя ,как е прекрасна и т.н. Но и казах,че не искам никой да разбира,че ще нараним моя приятел и тя се съгласи ,но всъщност аз излизах и с други момичета и го правех така,че тя да разбира ,тя започна да страда ,но винаги я връщах ,наранявах я ,за да види какво му беше на него ! Тя започна да се влюбва в мен , а аз я унижавах ,но и винаги бях до нея ,изслушвах я !! Но тогава той си дойде ,те се видяли ,той й простил и се събраха.Аз се побърках усетих,че я искам ,че съм влюбен ,сега той пак замина и уж са заедно ,но не се знае кога ще се видят пак.Снощи тя му направила изненада ,но той бил много уморен и си тръгнал,тя ми звънна аз отидох и .. аз спах с нея ,беше много хубаво, сутринта той си замина ,на нея сега й е много гадно и аз й казах,че съм влюбен в нея тя не каза нищо .. освен "Обичам го ,много" .. и сега се побърквам искам я ,но нямам представа какво да направя.

uHka22
10-26-2012, 16:25
Глупаво си постъпил да предадеш така най-добрия си приятел,но най-вероятно това го знаеш.Мисля,че е най-добре да признаеш на приятеля си и можеш само да се надяваш,че ще ти прости.А момичето остави,просто не я закачай повече :)

marilyn
10-26-2012, 16:52
Много глупава постъпка.. сам си си виновен.. цени си приятелството.

xXxPETYAxXx
10-26-2012, 17:23
Ми, какво да правиш... Или избираш да си с момичето(щом много го обича, но спи с тебе, той като замине може пак да реши, че е влюбена в теб), или избираш да си запазиш приятелството с момчето. Лично според мен, момичето не си заслужава.

ccdesigns
10-26-2012, 17:42
Ако съм твоя приятел нея ще я пребия, а на тебе ще ти скъсам гъза от ебане, че да ви е възможно най-гадно и на двамата (devil)

Screw you !
10-26-2012, 17:53
Е той първо няма как да разбере,а й да разбере никога не бихме се скарали за момиче !! Ама мисля да я имам докато мога ,след малко излизам и тя ми писа ,че към 12 ще се прибере и да ходя в тях,така че няма какво друго да направя ,той така и така скоро заминава за Англия ,така че няма как да са заедно !

TheBeliever
10-26-2012, 17:58
Абе ти му кажи, че опъваш гаджето му, пък да видим дали няма да се скарате за момиче.


И на най-големия си враг не пожелавам "приятел" като теб.

autumn_eyes
10-26-2012, 18:17
Абе ти му кажи, че опъваш гаджето му, пък да видим дали няма да се скарате за момиче.


И на най-големия си враг не пожелавам "приятел" като теб.
+1 Т'ва ако е приятел, аз с оная пача от съседния клас съм БФФ. :)

tori
10-26-2012, 18:19
Хубав любовен триъгълник си имате - тя чука и двама ви и няма никаква представа по кого си пада, а вие сте влюбени в нея до уши. Далеч ще стигнете по тоя начин ми се струва.

autumn_eyes
10-26-2012, 18:39
Хубав любовен триъгълник си имате - тя чука и двама ви и няма никаква представа по кого си пада, а вие сте влюбени в нея до уши. Далеч ще стигнете по тоя начин ми се струва.
+1 това ме разби :)

petinkataaa
10-26-2012, 19:16
ужаааааааааааааас....какво очакваш да ти кажем...тя го е направила супер долното,ти още повече,направо НЕ..да ви имам и връзките,и приятелствата,и големите любови :)

jghgh
10-26-2012, 19:24
така ли се връща на момиче - като си винаги до нея, изслушваш я и т.н.


не мога да разбера ти дали не ни послъгваш.. искал си да бъдеш с нея и си си измислил (дори за пред себе си), че си с нея само за да й върнеш...
ако аз греша, то действително ти си имал добри намерения, но нали знаеш оная приказка за пътя към ада.
не се отмъщава така. не се отмъщава изобщо, като цяло.

като си бил толкова възмутен е било най-добре да не се занимаваш въобще с нея и да я игнорирате и двамата. да говорите глупости за нея, ако щеш, но не толкова сложно и засукано "отмъщение". а и без друго не можеш да се месиш там, където не ти е работата. не си ти бог, месия, отмъстител или каквото и да е.

вече си направил грешката де..
няма смисъл от "трябваше да", но пък да си знаеш за следващия път


и по-добре прекъсни контакти с момичето, за да не ти влияе зле

abbincetOo_We
10-26-2012, 19:39
Хора мн сте зле ... Той знае грешката си не е нужно до му го повтаряте...... Влезте му в полужението и споделете какво бихте направили на негово място....

Azoria
10-26-2012, 19:54
Решил,че трябва да й го върне? :lol: Кой си ти, че да раздаваш правосъдие? Да спиш с бившата/настоящата на най-добрия си приятел го изкарваш като нещо,което си направил за негово добро? Я се осъзнай и поне имай смелостта да си признаеш, че просто си искал да я минеш.. :?

tori
10-26-2012, 19:55
Хах, бих се изнесла от града без да кажа нищо на никого и без да се свързвам с никой. Бих започнала на чисто, променяйки изцяло мисленето и светогледа си. :д
Сега сериозно - бих поговорила с момчето (в моя случай - с момичето) и бих се извинила. С онази Чупакабра (Чупакабър), дето се мъчи да върти и двамата на малкият си пръст, бих прекъснала всякакви контакти и въобще нямаше да си тормозя главата да мисля за нея (него). Другото момиче бих посъветвала да постъпи като мен.

aposiopeza
10-26-2012, 20:08
Е той първо няма как да разбере,а й да разбере никога не бихме се скарали за момиче !! Ама мисля да я имам докато мога ,след малко излизам и тя ми писа ,че към 12 ще се прибере и да ходя в тях,така че няма какво друго да направя ,той така и така скоро заминава за Англия ,така че няма как да са заедно !
Сигурно няма да разбере!Ако по някоя случайност ти или това момиче не му кажете, то някой от общите ви познати непременно ще го направи.И двамата сте постъпили адски долно спрямо твоя приятел, така че няма никакво значение колко сте влюбени(или по-точно ти, тя явно не е влюбена в нито един от вас). Според мен най-етично е с нея да си признаете, пък приятелят ти да си вади изводите и сам да прецени дали иска още да е гадже с нея и приятел с теб.

YoUcANNOtiMaGiNe
10-26-2012, 20:35
Тя, че е ку*ва, ку*ва е, ама ти си постъпил много долно. Докато има такива като тебе, ще има такива като тая и свестни, но заблудени хора като приятеля ти, които след като научат истината ще се озлобяват, ще стават безчувствени и ще искат само да нараняват. Е, поздравления за "чудесния приятел", който си и затова как заради п*тка си станал п*тка.

Screw you !
10-26-2012, 22:20
е ебете си майката хаха ебавам са е аз дори не отидох в тях !!!!!!!!!!!! Защото съм много як хохо въпреки ,че й се обясних в любов и й казах,че трябва да избере тя избра него защото бил свестен ,не бил женкар бла бла тъпите женски работи ,тя е тъпа курва аз съм много як и съм сгоден така че да го духат всички аре назддраве

jghgh
10-26-2012, 22:26
еми виждаш ли :д
няма защо да се занимаваш с нея


а нас нямаше нужда ни псуваш
убедена съм, че и някой твой познат на улицата да питаш, и той щеше да те изкритикува и то за добро.
просто тук щото сме повече хора и ти се струва ебати хранилката.. а то не е така.

Azoria
10-26-2012, 22:28
Ах.. поредния див селянин :smt070 :cool:

Screw you !
10-26-2012, 22:48
Въй ми да е много ясно днеска саднах и за това писах тъпи теми хахаха да се разтваря малко ,никой не съм обидил ей така го казах на шега :*:*

Nakadah
10-27-2012, 06:25
Честито!

tori
10-27-2012, 06:47
А, тролче. :д

MaLyKoLiU
10-27-2012, 10:29
Въй, лек, ни тъ бивъ!

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:31
Отдръпни се.
Поне сега изяви едно приятелство, което уж твърдиш, че имаш и държиш на него. Остави ги. Обичат се, личи си. А особено, щом той е приел всичко и са си пак заедно.
Занимавай се с друга.

fenkaaa
10-28-2012, 20:39
Това не е начина по който да и го върнеш,затова,че е наранила приятелят ти,напротив - по този начин му забивате още по-голям нож в гърба,а тя ако толкова съжалява за изневерите си и искаше да е с него,нямаше да преспи с теб,още повече когато уж са се събрали отново.Явно ти вече си осъзнал какво искаш,но тя не и повярвай от този любовен триъгълник няма да излезе нищо хубаво.Тези неща винаги завършват зле,особено когато са замесени 2 момчета и той най-добри приятели.

rusoto_baby_f
10-28-2012, 22:32
направете си тройка за финалната сцена и всички ще сте доволни