PDA

View Full Version : Костюм за Halloween



MinichkaMilichka
10-26-2012, 16:42
Трябва да измисля до вторник как да си направя костюм на вампир за сряда.Ако някой може да ми предложи такъм и как да си направя ще е добре.Защото на мен не ми се дават 50 лева за нещо което ще облека 1 път а в моя град няма под наем.Ако може да ми кажете нещо с подръчни материали като - стара черна тениска или нещо такова.Много ще съм ви задължена.

snejka98
10-26-2012, 17:25
и аз ще ви бъда много благодарна ако ми кажете как да си направя опашката на жената котка, с какви подръчни материали и тн :Д :**

tori
10-27-2012, 19:31
и аз ще ви бъда много благодарна ако ми кажете как да си направя опашката на жената котка, с какви подръчни материали и тн :Д :**
Черно въже. А другото момиче какъв вампир иска да е - по-готик, по-светещ, по-аниме? :д Съсипи някаква тениска с помощта на нож, изцапай я с кетчуп или нещо червено... Купи си комплект зъби от някой магазин и сложи доматеночервено червило по тях, за да прилича на кръв, разроши си косата и се гримирай с много черни сенки и молив за очи/очна линия. Сложи тъмни очила. Надолу някакви черни дънки, панталон, пола... квото сметнеш за добре. И ето ти вампирския костюм.