PDA

View Full Version : Hair color shampoo



druzilla
10-26-2012, 19:21
За който не знае - това е нещо като шампоан,което се втрива в мократа коса и я боядисва в определен цвят.Не съдържа амоняк и се отмива след 4-5 измивания.Реших да го пробвам,защото винаги съм искала да боядисам косата си лилава,но не са ми разрешавали.Преди това обаче искам да ви попитам вие пробвали ли сте го?Получава ли се добре? И ако някой може да ми прати tutorial как точно се прави,че ме е страх да не се уризиля.. :D

ScratchMySoul
10-27-2012, 15:59
Пробвала съм. Моята коса е тъмна и не стана почти нищо. На опаковката пишеше, че се стои 30мин.Аз стоях дори повече, но имах само лек червеникъв отенък.

MaLkaTa_LaDy
10-27-2012, 16:07
Този шампоан наистина придава само оттенъци, то даже това му е целта. Колкото по-светла ти е косата, толкова повече ще хване. Нищо особено не е, не ти трябва tutorial.

Dagichka
10-27-2012, 16:26
бффто ми така искаше да се прави лилава и си взе на прахче нещо такова. макар нейната коса да беше светлокестенява, не се получи баш лилаво, ами тъмно червено едвам личащо :Д и да, измива се лесно, което не е добре за този сезон особено ся като почне да вали, трябва доста да си пазиш косата, че иначе ще стане.. цветно :Д

pressiana
10-27-2012, 21:39
Аз съм ползвала един червен на Marion, цвят нар. Тя косата ми по принцип си е леко червеникава /тъмноруса с такъв оттенък/ и хвана, личеше си доста. Само че ако ти е гъста и дълга косата, вземи си 2 пакетчета за по-сигурно, едва ли искаш да станеш на петна.

druzilla
10-28-2012, 09:12
Благодаря за отговорите! :) Косата ми е руса,предполагам,че ще се хване цвета.А пакетчето със сигурност ще ми стигне,защото аз няма да боядисвам цялата коса.Днес ще го пробвам и ще кача снимки. :)