PDA

View Full Version : Татус-препоръчайте ми студио.



Zyra
10-26-2012, 19:41
Здравейте!
Искам да си направя татус на дясната китка с името на годеника ми. Знам ще има хора, които ще кажат, че това може да е лоша идея, ако се разделим и тн., но все пак този човек за мен е бил много скъп и би бил един безценен спомен. Винаги е бил най-добрия ми приятел, още от както бях на 11, а това са 9 години. И да се разделим бих била щастлива да нося името на най-близкия ми човек върху себе си.
Въпросът ми е: бихте ли могли да ми препоръчате някое студио в София, където се справят добре с татуирането. Татусът не е сложен, просто едно име. Където и да ходих ми искаха от 80лв и нагоре даже доста. Случваше се да попадна и на 150лв, но това е, понеже живея в самия център и цените са доста надути. Ще се радвам, ако ми препоръчате някое студио на малко по-ниски цени. Искам да си го направя към 20-23 декември, понеже майка му си идва от Холандия тогава и искам да сме заедно, а годеникът ми има рожден ден на 25ти и освен нормален подарък искам да му подаря и този татус, понеже все пак има двоен празник, а и значи адски много за мен и искам да му се отблагодаря, че за всички тези 9 години винаги е бил до мен, било то като момчето от онлайн играта, като сладкото момче от спирката с вечно грейналата усмивка, като мой брат (така го възприемах), като момчето, което се върна в България заради мен, като гадже или годеник.
Никъде не можах да намеря студио на по-поносима цена. Всичките ми познати са си правили татуси и за по 20/30лв, но никой не може да ми даде точен адрес или име на студио, понеже са си правили татусите просто ей така без да са го планували. Влизали са в първото студио, което видят. Осемдесет лева не бих искала да давам, да не кажем 150лв, като чувам, че има и по-евтини неща, а и ще трябва да му купя и още един подарък, и на останалите хора също и ще ми стане нанагорно. Ако имате предложения ще се радвам да ги чуя. :) Мерси!

ScratchMySoul
10-27-2012, 15:54
80 лв. за нещо, което ти остава до живот не е въобще много. Ако трябва изчакай малко, събери пари и се направи в някое добро студио.

Zyra
10-27-2012, 15:57
80 лв. за нещо, което ти остава до живот не е въобще много. Ако трябва изчакай малко, събери пари и се направи в някое добро студио.

Опитвам се да събера, но повечето ми пари задължително отиват в спестовна сметка, понеже ми трябва точна сума до Юни месец, за нещо много важно. Искам да направя този татус до коледа, когато е рожденния ден на годеника ми и, ако не успея искам да знам, къде ще мога да си го направя за по-малко пари. :)

Evie
10-27-2012, 16:25
Sofia Tattoo Ink, "Power Ink" , Mimi's Tattoo .. не съм била в нито едно от тях, но съм разглеждала снимки. Потърси страниците им във Facebook и ще се убедиш, че са добри особено първото студио. За цена.. не знам, аз по принцип дори не съм от София и не знам какви са цените там, но по-добре дай повече пари и отиди при професионалист, защото това все пак веднъж го правиш и е завинаги. :)

marble
10-27-2012, 17:43
http://www.facebook.com/anton.milanov.3 Пиши на това момче, препоръча ми го един приятел като добър художник. Твоето така или иначе е текст и не му трябват много умения.
Още не съм ходила там, но възнамерявам да го посетя до една или две седмици.
Знам, че студиото се намира в Младост, от пътеките навътре... В сграда на която на първия етаж има китайски ресторант, а на втория било студиото. Ако му пишеш със сигурност ще ти обясни по-подробно.
На мен ми казаха приятели, че ще ми вземе 20 лева за повтаряне на моята/ около 10-12 сантиметрова/, предполагам за твоята мъничка също ще е евтино.

viktor888
09-11-2014, 12:19
https://www.facebook.com/23Tattoostudio
http://tattoostudio23.com/

Студио 23 в София. Качествена работа, стерилност, много добри цени и отношение.
тел: 088 3356 524