PDA

View Full Version : Дразни ме!



kali_9999
10-27-2012, 09:31
Приятелката ми не спира да ме дразни!Лятото бях супер зарибена по едно аниме (Наруто).Тя като разбра за него почна и тя да го гледа.Почнахме училище и тя нямаше време да го гледа - уроци,домашни,консултации.

kali_9999
10-27-2012, 09:42
Имаше време само в почивните дни и всеки понеделник тя не спираше да ми говори какво е станало в сериите - ВСЕ ЕДНО НЕ СЪМ ГО ГЛЕДАЛА И НЕ ЗНАМ КАКВО СТАВА . Това го преглътнах.....някак си.От няколко дни тя отсъства от училище и колкото и пъти да си пишем по скайп тя не спира да ми се хвали на кой епизод е.Почвам да си мисля,че тя отсъства за да го гледа
Обсъжда любимата ми група,не спира да ми говори за вокала,а аз точно него харесвам.В училище като бяхме и казах,че ако го видя ще припадна,И ТЯ НАЙ-НАГЛО МИ КАЗА : "ПРЕДСТАВИ СИ НА МЕН КАКВО ЩЕ МИ Е"!!Аз слушам групата от 2 години,а тя само от един месец!Тогава не знам как се сдържах да не я убия....
И на върха на всичко,тя почва да ме отделя от моята най-добра приятелка с която съм израстнала (тя преди много време се премести в София си идва само за ваканциите).Лятната ваканция излизахме трите и се забавлявахме много.На моя рожден ден бях поканила само двете и точно тогава най-добрата ми приятелка трябваше да тръгва за София.И ДРУГОТО МОМИЧЕ СЕ РАЗПЛАКА,САМО ЗАЩОТО ЩЕ СИ ХОДИ!!!!!ЦЕЛИЯ РОЖДЕН ДЕН ТЯ Й УВИСВАШЕ НА ВРАТА,НЕ СПИРАШЕ ДА ХЛЕНЧИ И ДА НЕ ДЪРЖИ ВСЕ ЕДНО НЯМА ДА ХОДИ В СОФИЯ,А ЩЕ УМИРА!!!!Кажете ми какво да правя!!

AmyLee_123
10-27-2012, 09:50
Ти знаеш кой е истинския фен. Просто и ти започни да и говориш за епизодите.

Kaena Smith
10-27-2012, 11:03
Съжалявам,но твърде много се вживяваш в някакви глупости.
Момичето се е запалило по аниме,което си гледала,голяма работа.За нея това е нещо ново,което силно и е привлякло вниманието.Вместо да се дразниш,може да обсъждате сцени/герои/саундтрак и т.н.Скоро интересът и ще утихне и почти няма да споменава анимето.
Относно групата,не разбирам защо се дразниш,но щом не ти е приятно поведението и,разказвай и неща за групата,които не знае и я свали на земята.
А що се касае до приятелката ти от детство,не виждам нищо притеснително в това,че се е сприятелила с момичето,което те "дразни".Аkо приятелството ви е силно,нищо и никой не e в състояние да го разруши.
Като цяло не се вживявай толкова в подобни дреболии,погледни ситуацията отстрани,няма никакви разумни доводи приятелката ти да те дразни(чак толкова).

Momo_ cacata
10-28-2012, 05:57
Emi sigorno i dotupialo tva anime.

jghgh
10-28-2012, 08:21
Кажи й всичко което мислиш за нея, ще ти олекне :д Че е дразнеща позьорка и т.н.
После сигурно ще се почувстваш тъпо от самата себе си, ама нека искреност да има.

Amore-Mio*
10-28-2012, 10:39
И какво толкова, че тя се е запалила по анимето, което ти гледаш и по вокала? Нищо ненормално, тъпо и дразнещо не виждам. Но като толкова ти пречи - казваш всичко и това е.

BrainlessROCKBABY
10-29-2012, 13:08
Досадни шматки под път и над път. Спри да я отразяваш просто и дгд.
П.С. 99 набор ли си? D:

xoxi
10-29-2012, 13:50
П.С. 99 набор ли си? D:

Сигурно.
На 12-13 децата се впечатляват от такива неща.
Повечето от нас са минали през период, в който са харесвали някоя звезда, независимо дали музикант, актьор или просто измислен герой от някоя анимация или аниме. И всички сме си мислели, че ние сме най-големите фенове и т.н. и когато чуем, че някой също е фен, не сме могли да преглътнем истината, че ние с нищо не се отличаваме от другите.
Та авторке, остави момичето да се кефи на спокойствие. Страстите отминават и се охлаждат с времето.
Разбирам защо те дразни, но като човек минал през това, мога да ти кажа, че раздразнението ти е напълно неоснователно и ненужно.

EternalDream
10-29-2012, 14:29
Ако наистина се дразниш толкова на това момиче, помисли си: чувстваш ли я като приятелка вече ?

petinkataaa
10-30-2012, 14:38
считай к`ви работи..и вие си мислите,че проблеми имате..ми като толкова ти пречи й кажи всичко и приключваш този важен въпрос

marsita
10-31-2012, 07:49
Сигурно.
На 12-13 децата се впечатляват от такива неща.
Повечето от нас са минали през период, в който са харесвали някоя звезда, независимо дали музикант, актьор или просто измислен герой от някоя анимация или аниме. И всички сме си мислели, че ние сме най-големите фенове и т.н. и когато чуем, че някой също е фен, не сме могли да преглътнем истината, че ние с нищо не се отличаваме от другите.
Та авторке, остави момичето да се кефи на спокойствие. Страстите отминават и се охлаждат с времето.
Разбирам защо те дразни, но като човек минал през това, мога да ти кажа, че раздразнението ти е напълно неоснователно и ненужно.
Да, съгласна съм напълно! Това може да го разбере всеки, който вече е преминал през подобен етап. Обаче, докато си в него, ти се струва, че всичко е толкова фатално и крайно, че няма на къде.. Напротив, има :) Остави приятелката ти да се кефи на групата, което по никакъв начин не ти пречи да й се радваш и ти. Няма значение кой първи я е харесал. Има значение единствено как ти гледаш на нещата...Та в тоя ред на мисли- радвай се на любимите си неща, без да се впечатляваш толкова от това, какво харесват и правят другите....

Aspire
11-01-2012, 18:34
Не мисля, че нещата са свързани с анимацията или групата. Много е дразнещо, когато някой толкова много иска да ти се хареса, че започва да ти се подмазва и да завзема хобитата, приятелите ти. Всеки трябва да си има лично пространство и да си го отстоява. Авторке, поговори с момичето и й обясни какво мислиш за държанието й. Като нищо днес се лигави с най - добрата ти приятелка, утре с гаджето ти!

marsita
11-02-2012, 11:57
... Много е дразнещо, когато някой толкова много иска да ти се хареса, че започва да ти се подмазва и да завзема хобитата, приятелите ти...
Така е. Авторката трябва да си заяви позицията, но такива хора като приятелката й.. нямат оправия... Те са с прекалено ниско самочувствие и го компенсират като започват да подражават на някого, който смятат за авторитет. Ще гледа това, което и ти; ще ходи там, където и ти; ще излиза с такъв тип, момчета, които и ти харесваш (ако не и с гаджето ти в един момент)... Как да не се дразниш,питам !?

Lucho
11-02-2012, 15:04
Прекрати всякакви контакти с нея и си готов/готова.

Бас ловя, че от набор 01-02.

jghgh
11-02-2012, 19:32
Не мисля, че нещата са свързани с анимацията или групата. Много е дразнещо, когато някой толкова много иска да ти се хареса, че започва да ти се подмазва и да завзема хобитата, приятелите ти.

Да, или да излезе, че приятелката е по-голяма фенка от авторката :D
T'ва е много гадно при такива парадиращи кифли позьорки. Сми', и аз като бях по-малка много се дразнех. Още имам ревност понякога към някои групи, но така или иначе вече минахме етапа, през който се отъждестявахме с харесванките си, та липсва конкуренцията "кой ще е по-големия/истинския/по-отдавна фен" :д

strawberry88
11-02-2012, 20:54
Съжалявам,но твърде много се вживяваш в някакви глупости.
Момичето се е запалило по аниме,което си гледала,голяма работа.За нея това е нещо ново,което силно и е привлякло вниманието.Вместо да се дразниш,може да обсъждате сцени/герои/саундтрак и т.н.Скоро интересът и ще утихне и почти няма да споменава анимето.
Относно групата,не разбирам защо се дразниш,но щом не ти е приятно поведението и,разказвай и неща за групата,които не знае и я свали на земята.
А що се касае до приятелката ти от детство,не виждам нищо притеснително в това,че се е сприятелила с момичето,което те "дразни".Аkо приятелството ви е силно,нищо и никой не e в състояние да го разруши.
Като цяло не се вживявай толкова в подобни дреболии,погледни ситуацията отстрани,няма никакви разумни доводи приятелката ти да те дразни(чак толкова).

Напълно съм съгласна!

Амфетка
11-03-2012, 14:58
Потрес направо ако това го считаш за проблем.. просто не се вземай толкова на сериозно и гледай да не ти пука като цяло ;)

dPa3HuTeJl
11-03-2012, 19:40
Твоята история наистина ми докосна сърцето. Никога преди не съм виждал/чувал за човек със толкова много проблеми. Много ти съчувствам и се надявам всичко да се оправи.

shmatarok
11-03-2012, 19:43
:lol: :lol: :lol: много обичам такива теми 8-)

авторке, почни да правиш същото като нея - завземи ѝ хобитата и интересите и ще бъдете квит.