PDA

View Full Version : Сънувах...



ShtrudeL
10-27-2012, 09:59
...гаден сън. :( Сънувах, че имам някакво мускулесто гадже, високо и голямо, ама мило и добро, ама не ме кефи пък, ама не знам защо съм с него. ТА! Преди да се появи той в съня, сънувах че съм в някакво мазе с още едно момиче и един убиец, който заплашва да ни убие с пистолет! И нали знаете по филмите как с часове убиеца говори някви глупости на жертвите си преди да ги убие, та същото беше и при нас. Много време го сънувах това и дойде полицията, ама преди да влезе в мазето, с онова момиче му бяхме взели пистолета и му бяхме направили нещо, та не можеше да мърда и аз му взех пистолета и тръгнах да излизам да го предавам на полицията, видях онзи мускулестия, дето ми беше гадже и си тръгнахме все едно нищо не е станало, а един полицай изкрещява, че на онзи в мазето му се е счупил крака. Връщам се да видя кво става и в коридорче, което е преди мазето, лежи онзи убиеца и до него седи на стол някакъв с кофа на главата. :О К'ат да е! Тръгваме си с онзи моя, на която дори лицето не познавам и отиваме на някакъв кораб, за да си купим дъвки. После той влиза в някаква сграда и ми казва да изчакам във входа й. Сядам аз вътре някъде и виждам голяма кутия с лакове за нокти и почвам да ги разглеждам, ама бяха ужасни. После онзи дойде и пак тръгнахме на някъде, ама на мен през цялото време не ми беше хубаво с него, просто беше някъв готин и мил, ама не ми бешИ влюбено. И от там не помня, щото се събудих. Като цяло определям този си сън като не толкова готинопичовен, добре че е частта с убиеца. <3 :3

yakuza_
10-27-2012, 10:09
а като се събуди задника ти отвит, чувстваш ректално проникване и имаш лепнати 10 кинта на челото ?

Psyko Nuts
10-27-2012, 10:17
Много си се разгонила напоследък, се някви еротични сънища сънуваш. 8-)

Тита
10-27-2012, 10:35
Аз сънувах, че съм богата и избивам всеки, който не ми се нрави. Нещо като в ''Чакала'' с Брус Уилис. Само че си правех чаши от черепите им, както е правил хан Крум, а от червата им-дроб сърма. Може и паметта да ме лъже, но като че ли карах Харли Дейвидсън. Хубав сън беше, не се оплаквам.

FunkyPie
10-27-2012, 10:37
Каква е целта на темата? Ако всеки започне да пуска различни безсмислени теми, със заглавия ''сънувах'', ''ядох'', ''правих секс'' ще е ебати кефа.

ако разгледаш всички теми,ще разбереш че това е същността на кофата
spam till you die

Тита
10-27-2012, 10:40
Извинявам се тогава, ама сънят ми си остава .

ShtrudeL
10-27-2012, 10:59
Много си се разгонила напоследък, се някви еротични сънища сънуваш. 8-)

пф глупости :3

xPafx
10-27-2012, 11:13
Аз сънувах човек.. който...

ShtrudeL
10-27-2012, 13:07
Миш, как ги сънуваш тези неща бе? :D

И аз това се питам. 8-)

Dagichka
10-27-2012, 13:09
странни неща сънуваш, яко е ;о
аз пък сънувах как ям един space bag ганджа (буквално) и след това се и напуших с една 120ка. после се озовах в даскало и си смятах без проблем разграфки и номенклатури на топографските карти, докато се натисках със секси господина ми. :3

Psyko Nuts
10-27-2012, 13:16
пф глупости :3

Ей, лигло :D :smt003

ShtrudeL
10-27-2012, 13:19
Ей, лигло :D :smt003

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7weclMOJh1r1amgeo1_r2_500.gif

GeGaSa
10-27-2012, 13:23
Много странен сън http://img.zamunda.net/pic/smilies/tooth.gif според мен той означава че, този месец гостите ти от червен бряг ще закъснеят..

FunkyPie
10-27-2012, 13:42
Много странен сън http://img.zamunda.net/pic/smilies/tooth.gif според мен той означава че, този месец гостите ти от червен бряг ще закъснеят..

чичко паричко взе че дойде

nqmaznacheniee
10-27-2012, 15:37
аз напоследък постоянно сънувам, че разговарям с вече починали хора (които познавам) :( тъпото е, че по принцип не помня кво сънувам, но тези гадните ги помня :D

Canis_Dirus
10-27-2012, 16:06
Сънувах концерт на Venom в зала Фестивална с водещ Къци.
Проблем?


Иначе днес си стръгах мазолите от ръцете и се изложих на дясната и сега под безименния пръст имам рана.

kaRamella
10-27-2012, 16:11
Аз сънувах Златка ;д

divacheee
10-27-2012, 16:15
Засмях се още щом прочетох "Сънувах" :Д Беше ми ясно, че ще е нещо такова ;д

usmiwkka
10-28-2012, 07:52
Хм сънувах че се връщаме от морето с наще и баща ми казва - ся ш отидем да видим един мой стар приятел :Д и връщаме се в града нали и баща ми зави бла бла и отидохме на някво място дето не знаех че съществува в града ни =Д ии нали отиваме и виждам Ники сървайвъра сега дето е във вип-брадъра ;д и се оказа че тва е стария приятел на баща ми ии излязяха хилиха се нещо заедно ае изобщоо :Дд