PDA

View Full Version : Мнения за изневярата?



EverywhereWithYou
10-27-2012, 15:52
Здравейте. Няма да ви занимавам с някой мой проблем. Интересно ми е според вас в какво може да се изразява изневярата - излизане на среща с друг/а, "зарибяване", целувка (или нещо друго?) или само сексът за вас е изневяра? Къде е границата между невинното и това, което приемате за изневяра. Знам, че всеки разбира нещата различно и все пак :)

Alchemist
10-27-2012, 16:01
Целувка / Секс. Иначе ако се зарибява с некви си там и се прави на интересна следва предупреждение и ако не схване, после следва е*аси шута (от живота ми). Много малко ме бива да търпя такива неща като цяло, именно това е една причините вече да не се занимавам с връзки. Life's good.

tori
10-27-2012, 19:43
Ами целувка/секс са изневяра за мен. Да се загледа по някой не го бия въобще за изневяра, понеже е такъв, че не може да каже черно на бялото. И също да се зарибява с някоя. Някак си той е красив, мускулест, умен и е спортист, добро момче е и няма да се учудя ако някоя се прехласва по него и той и отвръща с леки закачки. Но той си е моето момче и му вярвам, понеже съм се убедила, че няма да направи нищо с никого.

rusoto_baby_f
10-27-2012, 22:12
целувка/секс са изневяра за мен

Violenza
10-28-2012, 06:26
Целувка/секс - разбира се. Флирт... много относително, зависи.

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:15
Излизане, целувка, секс. Всичко!
Някак, не съм от най - търпеливите и съм ревнива, не бих могла да приема факта, че той е излязъл с някое момиче без мен. Да, имам му доверие, но на момичето - не.