PDA

View Full Version : Помогнете ми :(



miminka992
10-27-2012, 16:51
Искам да ми дадете съвет какво да правя. Значи с най-добрата ми приятелка се познаваме от както сме се родили. Бяхме неразделни почти, разбирахме се перфектно, всичко си беше добре, докато преди 10 месеца не се запозна с едно момче, с което станаха гаджета. Той е 4 години по-голям от нея (тя е на 13). И след като започна да излиза с него, да ходи у тях, тя се промени КОРЕННО. Последните няколко дни не ми обръща НИКАКВО внимание и ме пренебрегва постоянно. Пиша и че имам проблеми, които искам да ги споделя с нея, но не ми обръща никакво внимание. Само гаджето и я интересува. Преди малко и писах, че отново искам да и кажа нещо, но тя тъй като много бързаше да ходи в гаджето си не ми обърна никакво внимание. Не мога да я позная, преди беше толкова мила, сега просто и се вдигна самочувствието до небето и мен тотално ме игнорира. Не знам какво да правя много ми е гадно, обичам я страшно много, а тя вече дори не ме забелязва. 100 пъти съм и казвала, че ме пренебрегва и ми става ужасно гадно, но тя си знае нейното. Какво да правя ще се побъркаам. ;((

magneticfields
10-27-2012, 17:11
Познато...щом те е зарязала заради гаджето си- не държи на теб...като се скара с него може би ще се вразуми, или може би не...излизай с други хора...намери си нови приятели...не говоря за съречно приятелство, но поне намери хора, с които да излизаш...а колкото до приятелката ти, щом те е зарязала- никога не ти е била такава...свиквай...не се доверявай на хората...те са подли същества...в днешно време истинското приятелство се среща изключително рядко...

miminka992
10-27-2012, 17:16
Толкова ми е гадноо.. не мога да си представя да имам друга добра приятелка, колкото тя ми беше. :(

Momo_ cacata
10-28-2012, 05:55
Az sam momche na 10 godini i kato si xvana niakoia tia mnogo se promenia zaradi men (taka mislq). Tia kato go zareja otno shte ste best friend, no ako iskash da stne po barzo i ti ia ignoirai i tia nakraia shte se oseti kakvo pravi (kak te izpolzva).

Amore-Mio*
10-28-2012, 10:44
Какво толкова е станало, ще кажеш, че не можеш да дишаш и живееш без нея. Я, стига.
Има си приятел, иска да прекара време с него. Разбираемо е.
Излизай си с други.
Споделяй с други. Какъв е проблема?

Inexcussus
10-29-2012, 14:22
Момичето каза какъв е проблема. Много 'и е близка и иска да си споделя с нея.

EternalDream
10-29-2012, 14:26
Ще скъсат и ще дойде да ти се извинява. Винаги става така.

miminka992
10-29-2012, 18:42
И аз предполагам, че така ще стане.

petinkataaa
10-30-2012, 14:42
в един момент просто ще се осъзнае..само ти помисли какво ще направиш в този МОМЕНТ :)

Aspire
11-01-2012, 19:04
Момичето не ти е БИЛА най - добра приятелка, тя още ти е. Просто в момента я интересува повече приятеля й, любовта и т.н. Поговори с нея, кажи й какво мислиш и не й се обаждай само да й разказваш проблемите си (може и това да я е подразнило), а просто да я чуеш. Поговорете си за приятеля й. щом е толкова важен за нея сигурно има нужда да сподели с някого. И не очаквай тя да направи първата крачка, от поста ти следва, че това няма да стане, ти действай. Недей веднага да си мислиш ,, трябва ми друга приятелка", просто поговорете и се изяснете.

the sniper guy
11-02-2012, 18:14
Az sam momche na 10 godini i kato si xvana niakoia tia mnogo se promenia zaradi men (taka mislq). Tia kato go zareja otno shte ste best friend, no ako iskash da stne po barzo i ti ia ignoirai i tia nakraia shte se oseti kakvo pravi (kak te izpolzva).

Пише се на КИРИЛИЦА !
След време нещата ще се разсъхнат и "пак" ще бъдета най–добри приятелки.

Big Jo reaper
11-05-2012, 11:14
Az sam momche na 10 godini i kato si xvana niakoia tia mnogo se promenia zaradi men (taka mislq). Tia kato go zareja otno shte ste best friend, no ako iskash da stne po barzo i ti ia ignoirai i tia nakraia shte se oseti kakvo pravi (kak te izpolzva).

човек ти си на 10 и си хващаш гаджета ти ме уби чесно :D :D :D :D :D какво правиш с гаджетата водиш ги на пясачника ли :D :D :D :D :D :D изчакай първо да ти порасне пишката и тогава мисли за гаджета :D :D :D :D пък до тогава си гледай покемона и cartoon network :D :D :D :D

Big Jo reaper
11-05-2012, 12:20
Какво толкова е станало, ще кажеш, че не можеш да дишаш и живееш без нея. Я, стига.
Има си приятел, иска да прекара време с него. Разбираемо е.
Излизай си с други.
Споделяй с други. Какъв е проблема?
++

miminka992
11-05-2012, 12:34
Лесно е да се каже.

Big Jo reaper
11-05-2012, 13:22
Лесно е да се каже.

виж са мойто момиче :D :D :D :D :D остави я нека си излиза с приятеля и не се натискай чак толкова да си с нея (ще изглежда сякаш я преследваж) и излизай с други както каза 'Amore-Mio*' ще и станеш много досадна ако продалжаваш.Пък и ти други приятели нямаш ли :smt043