PDA

View Full Version : Да ми дадете компетентни съвети момичета ...



Dessynka
10-27-2012, 19:03
Можете ли да ми дадете съвети какви хубави кристали за коса да си купя - до около 10 лв., молив за вежди - и той да не е много скъп, и дезодорант който да мирише хубаво и да не оставя бели следи. Благодаря!

fizzyg
10-27-2012, 19:40
Кристали: хм,не предпочиташ ли масла? Например наИкаров пшеничното,мнооого много малко масло след баня (ако сложиш дори малко повече ще ти се омазни),страхотно действа на бързоцъфтяща коса.А и става за добавяне в домашни маски за коса. Цената е около 3,максимум 4лв от аптеката.

Молив за вежди: аз не използвам,но много добри мнения чувам за този на Есенс,цена- последно го гледах около 4лв

Дезодорант не знам чак много да е хубав,ползвам един на нивеа и не съм чак очарована,но аромата е хубав,но ако се интересуваш - от серията ейнджъл стар е.

mimsssssss
10-27-2012, 20:03
За дезодорант на Nivea - pure and natural action Jasmin жълтичко цветенце има :)

Dessynka
10-27-2012, 20:09
ок благодаря. А отзиви за маслото на Икаров против стрий чували ли сте или?

SoulStripper
10-27-2012, 20:25
Извинявам се, че използвам темата, но да не пускам нова за нещо толкова дребно - има ли моливи за черни вежди? Преди ми се струваше, че са ми много тъмно кафяви, ама май са си баш черни :D Изобщо не мога да си намеря, всичките са кафяво до светло кафяво...
Авторке, аз използвам едни от най-комерсиалните кристали - Cristalli liquidi на Biopharma и съм доволна :)

Dessynka
10-27-2012, 20:27
1/ има черни за вежди
2/ на каква цена са?

SoulStripper
10-27-2012, 20:35
^около 6 лв мисля, че беше +/- 1

Ou7oFmYhEaD
10-30-2012, 04:12
Cristalli liquidi правят косата пърхава, не и точно мека, но и не придават блясък. Ако и сложа кристали и я правя с преса или маша прави и блясък, но не е нещо мега добро, потърси по-хубав продукт, аз си слагам бадемово масло на икаров, не стимуланта, върху мръсна коса на-вече по краищата и не в корените. стоя си така час/два и после я измивам хубаво. Едно, че е подхранващо и второ, че го правих ,когато имах много косопад и ми помогна с второто намазване.

BlackMeow
10-30-2012, 11:36
За маслата за заличаване на стрии - забрави. Можеш само да направиш всичко възможно да не ти се появяват повече. Има много малко продукти, които могат най-много да ги поприкрият и толкова.

С моливите за вежди внимавай много, да не се получи кофти.

titinkaa
10-31-2012, 10:09
Кристали ползвам на Cristian of Roma 100ml.

mimijessi
10-31-2012, 23:26
Аз използвам (понякога) кристалите на Victoria Beauty :)

malka_sladkka
11-01-2012, 12:39
Бих ти препоръчала моите, но никъде не намирам снимка в нета. Купих си ги от фризьрски салон. Пише, че са с мало от ленено семе за суха и третирана коса, предпазват от цъфтеж и UV лъчи. Много ми харесват и миришат яко. Тези на Виктория нещо си хич не ми вдъхват доверие :?

marilyn
11-01-2012, 19:15
Относно стриите, най-добрия ми приятел ползваше едно мазило, от аптека се купува, казва се Mustela и казваше, че много му е помогнал.

Иначе кристали на Виктория не си купувайте! Това, което предлагат като кристали няма нищо общо с кристалите, а аз направих грешката да си купя и това http://www.camcobg.com/userfiles/productlargeimages/product_52.jpg и представлява една лепкава смес, която като се сложи върху косата дори не попива, става ужасно..

Дезодорант ти препоръчвам Боржуа.

mimijessi
11-02-2012, 21:52
http://www.prikachi.com/images.php?images/846/5448846q.jpg Аз имам тези,но не ми харесват

marble
11-03-2012, 11:39
Не ползвай молив за вежди.. Пробвай сенки за вежди или дори обикновени за очи.
Повечето случай, в които съм виждала момиче с попълнени вежди с молив изглеждат ужасно.

strawberry88
11-03-2012, 11:55
Бих ти препоръчала моите, но никъде не намирам снимка в нета. Купих си ги от фризьрски салон. Пише, че са с мало от ленено семе за суха и третирана коса, предпазват от цъфтеж и UV лъчи. Много ми харесват и миришат яко.

Да не са тези?
http://i.imgur.com/lCTgF.jpg

yoLo0
11-03-2012, 16:15
http://victoriabeauty.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=60&lang=bg
Моите са тези :з Харесват ми много

weheartiit
11-03-2012, 16:58
Ягодке ползвала ли си тези ,на които постна снимка и ако да,хубави ли са ? ^

strawberry88
11-03-2012, 19:58
Ягодке ползвала ли си тези ,на които постна снимка и ако да,хубави ли са ? ^

Да.Те са на мама ама съм ги пробвала от нея, а и фризьорката ми е слагала от тях.Много съм доволна, а и са на нормална цена. :) Аз обаче откакто открих аргановото масло, кристали не съм пипнала. 8-)

weheartiit
11-04-2012, 11:38
Да.Те са на мама ама съм ги пробвала от нея, а и фризьорката ми е слагала от тях.Много съм доволна, а и са на нормална цена. :) Аз обаче откакто открих аргановото масло, кристали не съм пипнала. 8-)

На каква цена са и само от фриз.салон ли могат да се вземат ? :) Много искам и аз да си взема арганово масло,но още се чудя,а и ако ще взимам искам някое по-качествено,а то не е особено евтино.

strawberry88
11-04-2012, 11:42
Ами Christian of Roma имат магазин само в Пловдив май.Може да ги купиш и от някой фризьорски салон, който работи с тази марка.Тук доста често виждам такива салони. :D А ако не ги намериш никъде, което силно ме съмнява, може да ги поръчаш и от интернет.Струваха 15-16 лв. последно. ;)