PDA

View Full Version : Харесвам си едно момче но......



yvi4ka99
10-27-2012, 19:09
Здравейте,
харесвам си едно момче, но понеже е най-готин всички момичета се лепят по него и понеже е футболист ходят при него да се "пробват" да ритат но и най-добрата ми приятелка си пада по него....
Та много го харесвам но той дори не ме забелязва за външния вид се старая - направих си червени кичури обличам си най-хубавите дрехи но....
а иначе съм доста срамежлива - едва ли ще мога някак си да го заговоря
Съвети?....

TheBobqk
10-27-2012, 20:05
Отиваш при него, заговаряш го. Това, че всички му се лепят да "ритат" не означава, че не можеш да проведеш нормален разговор с него. Ако стоиш все настрана не очаквай да те забележи. Какво сте се хванали всички за тоя външен вид? Това ли е всичко, което можете да предоставите на едно момче? На колко сте?

Psyko Nuts
10-27-2012, 20:29
Кажи му, че чичо ти е Бербатов.

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:23
Заговаряш го!

Alchemist
10-28-2012, 08:43
Ми духай му. Тва е сериозния ми съвет, ще унищожиш конкуренцията. Или недей, все ми е тая.

Annabeth
10-28-2012, 10:28
Ами и 20 различни цвята кичура да си направиш или каквото и да облечеш, не го ли заговориш, няма да те забележи. Ако сте близо един до друг заговаряш го за нещо случайно, общи теми някакви, позаинтересувай се от футбол, ако толкова държиш да му се харесаш и така, то не може да стане с магическа пръчка да те забележи и хареса. Въпреки, че не мога да разбера какво толкова се превъзнасяте "бил известен, бил готин, бил футболист", дай всички да точат лиги по него заради това. Изключително повърхностно, но като съдя по ника ти си или на 12 или 13, така че ясно защо..:?

GLaDOS
10-28-2012, 11:17
Здравейте,
...но понеже е най-готин...и понеже е футболист...
направих си червени кичури обличам си най-хубавите дрехи но....


Набор 99,което ще рече че си на 13,може би и без малко...
Ясно е,че футболистите са най-готините хора на планетата,
да си променяш външния вид и да носиш "най-хубавите" неща заради някой,а не заради себе си е доста глупаво.
Сещаш ли се че (предполагам че и той е на 13) на тази възраст основни фактори са самочувствието и вниманието от другите,в случая са момичетата,които се "лепят"? Предвиждам как след 3-4 годинки ще си поредната с мисленето че "Всички мъже са еднакви"...

zombolovesu
10-29-2012, 13:35
засечете се "съвсем случайно" на игрището докато ти тренираш футбол ;)

marilyn
10-29-2012, 16:23
Бих те посъветвала да не се занимаваш с футболисти, но все пак.. сигурно сама ще се убедиш в по-късен етап.

С цветни кичури, с нз си какви дрехи... така няма да стане. Заговори го.

Sils_29
10-31-2012, 16:53
И аз съм съгласна с по-горните коментари...заговори гоо..УСПЕХ..
п.с. той на колко е?=Д

strawberry88
10-31-2012, 19:57
Заговори го.Не е много сложно.На колко сте?

А Л И С А
11-01-2012, 16:26
С разговор се постигат нещата.
Ако изпадна в подобна ситуация /което не ми се вярва, но .../, ще се постарая да изпъкна в очите му по някакъв начин. Казваш, че всички момичета общуват с него чрез футбол. Ти бъде различна, така имаш по-голяма вероятност да те запомни.

Mary_Jane_69
11-01-2012, 19:48
Хахахах, мила, не жертвай външността и самата себе си, само и само за да впечатлиш някого...
Рискувай, иначе ще стоиш само и ще чакаш дарове от небесата !

Ех тоя срам.............

HollyGolightly
11-02-2012, 03:30
Съвети?....
Харесай си някой друг, не толкова популярен/готин.
Или просто се опитай да го заговориш, ако сама не можеш да намериш обща тема за разговор , то тогава за какво ти е?

Nakadah
11-02-2012, 05:54
99-ти набор си, така, че уроците са по-важни от момчетата

И все пак, без риск няма възможност за печалба

Chacho
11-02-2012, 06:05
Харесай си някой друг, не толкова популярен/готин.


Ти си харесай някой друг, пък!

Ако не му тичаш по гъза като всички останали, ще те забележи. Заговори го, не му цепи басмата и сам ще дойде при теб.