PDA

View Full Version : опитвам се да разбера



Grisho95
10-27-2012, 19:30
Здравейте! Отдавна следя форума и е време да се включа,търсейки малко помощ :)

Преди известно време се запознах с едно момиче в една дискотека,но просто си казахме имената.След време и намерих скайпа и започнахме да си пишем.Всичко вървеше добре и след като започнахме училище,започнахме и да се виждаме.Но някак си ми се струва..как да кажа..незаинтерсована.Звън ми и ми задава някакви въпроси от рода на колко е часа (давам само пример,не ме е питала колко е часа),неща които може и сама много лесно да провери.Пише ми по скайпа как си и до тук,след това ако аз не пиша нещо,тя няма нищо да напише.Опитвам се да я разбера и не мога.Какво мислите вие,дали може да се получи нещо?Ако имате нещо,което трябва да разясня,кажете.И ако има някакво значение-аз съм на 17 години,а тя на 18.

notlike
10-27-2012, 19:36
Еми, понатисни я малко. Ако не стане - просто продължи напред :)

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:24
Пробвай.
Покани я да излезете някъде и й намекни.
Ако стане - стане.

Grisho95
10-29-2012, 07:52
Канил съм я няколко пъти и тя ми отказва заради различни причини.Излизаме тогава,когато тя иска.Затова казвам,че не мога да я разбера,защото ми звъни за разни незначителни неща,като например колко е часа (е не ме е питала точно това,но подобни неща,неща които може сама лесно да разбере),пише ми първа по скайп,почети всеки ден,че и по 2 пъти,здрасти,как си и след това започва само да ми отговаря на това,което аз напиша,спирам аз и тя спира.В същото време ...аз като харесвам някое момиче,искам да излизам с нея и правя компромиси с разни други мои задължения..затова казвам,че не мога да я разбера и не знам как да действам.Не знам дали има значение,тя е с 1 година по-голяма от мене-аз съм на 17,а тя на 18.

titinkaa
10-29-2012, 17:56
Пробвай.
Покани я да излезете някъде и й намекни.
Ако стане - стане.

+