PDA

View Full Version : нещата станаха сериозни!!!!



g-n.Markov
10-27-2012, 19:41
Здравейте....
Искам да ви споделя моито тъй наречено "НЕЩАСТИЕ"........ преди година и половина аз влюбих страшно мн (в едно момиче)
Всичко беше ОК до преди месец,почнахме да се караме и нещата м/у нас се изостриха,тя си мисли че съм и изневерил а аз въобще не съм докосвал друга, нито пак съм имал намерение.В момента тя е на 200 км от мен и се държи сякаш иска да ми го върне как да се оправят нещата,обичам си я и искам да отношенията да са както бяха. Дайте ми съвет как да подходя какво да направя???? отчаян съм

rusoto_baby_f
10-27-2012, 22:13
Понякога разстоянието съсипва връзката..

TheBobqk
10-27-2012, 23:14
Попадала съм в подобна ситуация. Краят е ясен. Вярно е, че разстоянието съсипва връзката. Поговорете сериозно, дано те разбере.

g-n.Markov
10-28-2012, 03:36
аз го реших напускам работа и отивам при нея,дали ще помогне?

Glamour92
10-28-2012, 05:19
Ще помогне...в някоя паралелна вселена.
Ако тя наистина иска да захвърлиш работа,среда и всичко,само и само да си изживеете романса,зарежи.
Пробвате да поговорите по проблема като зрели хора-ако сте такива,би трябвало да се получи.

Странично-момиче се филмира,че приятелят й си мърсува на воля на другия край на България,в замяна на което тя започва да прави фасони и да търси най-добрия начин за "отмъщение"... ВТФ О.о
Приятелят й пък дълбоко се затрогва и решава да смени град,поприще и каквото там трябва да се сменя,само и само да й угоди...ВТф на квадрат

Усещаш ли сега колко нелепо звучи всичко..?
И преди сме го казвали-връзките от разстояние не са нещо невъзможно,но искат усилия,много усилия.
Изискват и зряло мислене,компромиси...няма нужда да ти изброявам-ясно защо.

Та-разговор.Това ми е съвета-поразпитай я сериозно какво иска и й го дай,като преди това се съобразиш,доколкото е възможно със себе си и собствения си начин на живот...

golden boy
10-28-2012, 05:45
Да напуснеш работа заради нея? Ти добре ли си? Помисли хубаво над нещата, тя не е единствената, колкото и да си я обичаш това е сериозно нещо ..

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:16
Кофти е!
И ми се струва, че трудно ще оправиш нещата. Нямаш възможност да й докажеш, защото сте разделени от километри. А точно това, може би, е съсипало и връзката ви.

GLaDOS
10-28-2012, 11:36
Аз го реших,напускам работа и отивам при нея,дали ще помогне?

Разстоянието разделя,разстоянието събира.

На мен ми звучи като предтекст за да те зареже и в крайна сметка ти да си виновен (освен ако не си ѝ дал причини да се съмнява).
Далеч сте и... "върнала" ти го е многократно.
Иначе,давай,зарежи всичко за нещо,което е преясно че няма да се получи и му се е видял края.

pifiella
10-28-2012, 15:36
Отпиши я, мен!

notlike
10-28-2012, 16:02
Запомни едно - никога не се отклонявай от собствения си път, за да следваш нечий друг! Ако не стане нищо между вас, после ще си с пръст в уста. Тя ако е решила нещо, го е решила вече. И според мен трябва да си по-твърд! Не й се умилквай - просто й кажи - "като мислиш, така - ОК. Прави каквото си искаш. Аз не съм ти изневерил, но щом така ти е хрумнало, навивай си го в главата. Спасявай се както можеш". Направи нещата така, че да я накараш тя тебе да гони, не ти нея!

TrickyAngel
10-28-2012, 17:41
За да се поддържа връзка от разстояние е нужно много разбирателство и доверие в другия. При вас това очевидно няма нито едното, нито другото. След като тя мисли, че си ѝ изневерил, без никакви доказателства(поне както си го описал), и иска да ти го върне, значи въобще не изпитва чувства към теб. Кой би изневерил на половинката си след като я обича? Мисля, че не е нужно да давам отговор на този въпрос. В момента имам връзка от разстояние и знам как е. Не е невъзможно, но не е и най-лесното нещо за правене. Поговори с нея като зрял човек, без да цивриш, обясни ѝ, че не си постъпил по начина, по който тя мисли и така.

fenastz
10-28-2012, 17:55
Не прави абсолютно нищо. Не я търси, гледай си твоя живот.

g-n.Markov
10-28-2012, 18:33
Здравейте,,,отново
днес си поговорих с нея най подробно, и и казах за всичко което мисля,че имам намерения за съвместен живот с нея и че ще се преместя в софия да живеем заедно и мисля че това което тя е искала е да ида при нея.В момента отношението и към мен е коренно по различно смисъл един вид омекна. дали целта и е била да ида в софия (тва само жените могат да кажат) просто не мога да чета женските мисли а и неми е работата такава. Аз съм свикнал постоянно да бачкам като луд по 16\24 часа на работа,може би от там да идва проблемът нз.

notlike
10-28-2012, 19:37
Не, пич, момичето просто е осъзнало, че би направил всичко за нея. Или наистина уважава това, което си, или пък иска да те върти.

g-n.Markov
10-28-2012, 21:22
значи не е ли мн грубо да ме върти аз да загърбя всичко и тя да се бъзика .....................

Azoria
10-28-2012, 22:04
Защо не й ги зададеш тези въпроси на нея, а чакаш момичетата тук да ти обясним хипотетичните й цели?
Най-вероятно е имало нещо,което да я накара да мисли,че й изневеряваш и се е държала хладно, защото го е подозирала. В крайна сметка си й казал,че искаш да живеете заедно и ще си при нея (няма да те мисли) и й е минало.

Все пак ти си я познаваш най-добре, ако мислиш ,че е способна на подобни манипулации, не е невъзможно и това да те разиграва, но на мен ми се струва много голям филм.. :?

SuperDessue..
10-29-2012, 12:25
Щом не ти вярва няма смисъл да сте заедно :) .. А пък може и ти да си и казал нещо, което да я е накарало да си мисли, че си и изневерил! Трябва да си поговорите.. Ако нещата не се получат - краят е ясен ..

marilyn
10-29-2012, 16:35
Не напускай работа!!! Не й ходи по гъза. Разстоянието ебава майката на връзката, но това не значи, че трябва да напускаш работа. Понякога края просто идва!