PDA

View Full Version : модел???



rusoto_baby_f
10-27-2012, 21:24
Представете си, че участвате в кастинг и ви зададат въпрос от типа ,,Защо мислите, че сте идеалната кандидатка"
Как бихте отговорили?

bilqnavod
10-28-2012, 14:40
Не искам да си представям, никога не ме е привличало моделството като професия...

Тита
10-28-2012, 14:46
,,Защо мислите, че сте идеалната кандидатка"
Как бихте отговорили?
''Защото в чантата си имам пистолет и няма да се поколебая да го използувам.'' Не само че ще ги очаровам с отговора си, но и от раз ще ме изберат.

TheBobqk
10-29-2012, 06:10
*прави дъкфейс и загрижено казва* Аз искам световен мир!
*силно се надявам да сте ме разбрали*

marilyn
10-29-2012, 15:26
Ми те понеже повечето не знаят за кво са там, а и грам слово нямат... или казват, че *искат световен мир* както ^^преди мен казаха, или казват някакви изречения изпразнени от смисъл...

mimsssssss
10-29-2012, 15:38
Защото имам хубаво тяло и страхотна кожа. Защото съм завършила еди-си-какво и следващата ми цел от списъка е да бъда модел. Защото това мечтата ми... Бля-бля, хиляда неща мога да измисля. Добре, че не се боря за неща, за които да ме питат защо го правя.

Anorexiia
10-31-2012, 20:23
Ако искаш да си модел се отива в една добра агенция като Ivet Fashion (единствената такава в БГ) и там въпрос като ,,Защо мислите, че сте идеалната КАНДИДАТКА,, няма да ти зададат никога.

rusoto_baby_f
10-31-2012, 23:28
^ Не, няма да ставам модел.

Мерси за отговорите ;)

MaLkaTa_LaDy
11-01-2012, 05:51
По принцип на такъв въпрос, с каквото и да е свързан, трябва да изброиш качествата, които притежаваш и смяташ, че са нужни, за да спечелиш. В случая...въобще няма да кандидатствам на такива простотии.

Да бъдеш модел е нещо като да бъдеш стриптизьорка, но не чак толкова долнопробно. И в двата случая продаваш тялото си!!!

BlackMeow
11-01-2012, 06:24
Да бъдеш модел е нещо като да бъдеш стриптизьорка, но не чак толкова долнопробно. И в двата случая продаваш тялото си!!!

Айде де! Много ги разбирате вие и моделите, и стриптизьорките барабар с ядрената физика и гравитацията на Марс...
Ако примерно наемат модел за реклама на прах за пране или тоалетна хартия пак ли ще я сравниш със стриптизьорка?


По темата - само някакъв пълен дебил би ти задал такъв въпрос за такава работа. Хората, които те наемат би трябвало да знаят кое им върши работа на тях. Ако не - и ти и те сте объркали нещо.
Ако начина, по който изглеждаш им върши работа - взимат те. Тук вече идва и друг въпрос - техните условия как ти се виждат на теб... Точка.

Тита
11-01-2012, 07:32
Да бъдеш модел е нещо като да бъдеш стриптизьорка, но не чак толкова долнопробно. И в двата случая продаваш тялото си!!!

Същото. Само добавям ''В БЪЛГАРИЯ''. BlackMeow, спести си умнотиите, не изгарям да ги чуя. И преди да използваш заучени фрази разбери какво означават, за да не ги използваш. Ядрената физика, малка част от нея, се учи в началото на 10-ти клас по ХИМИЯ (да, по химия) и смея да твърдя, че не е голяма философия.

И обикновено на ВСИЧКИ кастинги, особено в България и особено за красота, задават този смотан въпрос.

MaLkaTa_LaDy
11-01-2012, 11:49
По темата - само някакъв пълен дебил би ти задал такъв въпрос за такава работа.
Изказа се доста неподготвена. За кандидатстване в UK искат мотивационно писмо - смисълът на което е да напишеш защо си най-подходящия кандидат за техния университет и защо трябва да изберат точно теб. Което си е същия въпрос като смисъл. Да, наистина каква дебилска държава е Англия...