PDA

View Full Version : Училище



bechka_dr
10-28-2012, 10:00
Здравейте !! Искам да ви попитам какво мислите за училището за танцово изкуство? Има ли полза от него .... ? ? ?

Тита
10-28-2012, 10:03
Ако смяташ да ставаш хореограф или професионален танцьор, не намирам нищо лошо. За какво танцово изкуство говорим? Каква сфера и кое училище? Осем години играх в ансамбъл. Може би съм пристрастна.

bechka_dr
10-28-2012, 10:07
.. Ами говоря за това училище в София ... което е за танцово изкуство .. !! http://www.nutibg.com :)

Тита
10-28-2012, 10:10
Имаш ли талант, отивай! Предлагам ти реализация в чужбина обаче. Там хората ценят изкуството.

bechka_dr
10-28-2012, 10:12
... !! АМИ ТАНЦУВАЛА САМ НАРОДНИ ТАНЦИ !! КАТО МАЛКА И ПРОДАЛЖАВАМ ДА ГИ ТАНЦУВАМ !! СЪЩО ТАКА РАКОВОДИТЕЛКАТА МИ КАЗВА ЧЕ СЕ СПРАВЯМ ДОБРЕ И ИМАМ ШАНС ЗА ТОВА ДАСКАЛО !! ЗАЩОТО И ТЯ Е УЧИЛА ТАМ И ЗНАЕ КАК СЕДЯТ НЕЩАТА

Тита
10-28-2012, 10:27
Ще влезеш там, защото някой друг ти е казал, че ''се справяш добре''?! Това е въпрос на лично мнение. Никога не бих се вслушала в чуждо мнение, особено що се остнася до бъдещето ми. Ако не те влече-не влизаш, ако те влече-влизаш. Това, което уча няма нищо общо с музиката, въпреки че много хора твърдят обратното. (а именно, че музиката и математика са свързани; както се подразбира, математика уча) Това не ми е проблем да ходя на репетиции, било то за развлечение или професионално. Има различни школи, аз не съм от София и не знам как стоят нещата там. Но добра ли си наистина, винаги можеш да се запишеш в професионален ансамбъл. Ако си просто ''добра'' и се ''справяш'', както ти е казала даскалицата, мисля, че не си за там. Т.е. не трябва да се занимаваш с това в училище. Пък пак си ходи на народни танци, никой не те спира. Ако те влече кандидатствай, но не защото някой ти е казал, че имаш ''потенциал'', а защото ти самата го смяташ.

Amore-Mio*
10-28-2012, 10:36
Според мен, по - добрия вариант ще е да се запишеш в някое друго училище със съвсем различен профил - математика, чуждоезиков профил, биология и така нататък, а успоредно с това се занимавай и с танци. Но избора си е лично твой - имаш ли талант, харесва ли ти - не виждам кое трябва да те спира. Предполагам, че в танцовото училище всичко се изучава от самото начало - така, че не виждам пак проблем. Всичко си опира до теб и до твоя избор, не нашия.

bechka_dr
10-28-2012, 11:13
... Ами аз много искам там имам желание ... !! и бих пробвала !! :)

Тита
10-28-2012, 11:17
Ще пробваш, разбира се! Щом има желание, има и начин! Успех!

bechka_dr
10-28-2012, 11:19
мерси :)

anonymous708973
10-28-2012, 21:29
Никога не бих се вслушала в чуждо мнение, особено що се остнася до бъдещето ми. Ако не те влече-не влизаш, ако те влече-влизаш.

Грешка.
Може да се окаже, че се мислиш за голямата работа, а да си въздух под налягане.

Nakadah
10-28-2012, 22:22
Здравейте !! Искам да ви попитам какво мислите за училището за танцово изкуство? Има ли полза от него .... ? ? ?

Загуба на време

Тита
10-29-2012, 06:19
Грешка.
Може да се окаже, че се мислиш за голямата работа, а да си въздух под налягане.
Да, така е, имах предвид, че ако наистина е добра и има желание нищо не бива да я спира. Пък и може да стане обратното. Да я подценяват в школата и да се откаже един вид от ''мечтата си''. Малко такива случаи ли има?! В ансамбъла, в който играя имахме момиче, което ''не беше голяма загуба'' според шибаните преподаватели. Да, ама в момента е последна година в Котел.

BrainlessROCKBABY
10-29-2012, 14:35
... !! АМИ ТАНЦУВАЛА САМ НАРОДНИ ТАНЦИ !! КАТО МАЛКА И ПРОДАЛЖАВАМ ДА ГИ ТАНЦУВАМ !! СЪЩО ТАКА РАКОВОДИТЕЛКАТА МИ КАЗВА ЧЕ СЕ СПРАВЯМ ДОБРЕ И ИМАМ ШАНС ЗА ТОВА ДАСКАЛО !! ЗАЩОТО И ТЯ Е УЧИЛА ТАМ И ЗНАЕ КАК СЕДЯТ НЕЩАТА

ДОБРЕ РАДВАМ СЕ ЗАТЕБ

SHPAIdURmeN
10-30-2012, 12:56
Загубана време ако си в България, но иначе телце може да направиш. :D