PDA

View Full Version : Моля за съвет ,относно комплекси към задните части :)



miki589
10-28-2012, 10:16
Здравейте, момиче съм на 15 години. В момента съм 1.70 и тежа 51 килограма харесвам тялото си ,но единствено и само имам комплекси към задните ми части. Ужасно са малки ,някой знае ли как да напълнея точно в дупето ,как и по какъв хранителен режим ! Моля за помощ , защото когато обуя дънки е супер гадното ,ужасен е моля за помощ ! Не искам съвети като тем подобни ''още си малка ще пораснеш'' и така нататък ,просто искам да имам по голям и секси задник:)

FuckingFreak
10-28-2012, 10:21
Много трудно се получава. Клекове с тежко и добра храна може да те оправят...

miki589
10-28-2012, 10:25
Колко да е трудно има ли желание има и начин а и можеш ли да ми дадеш точно инфо , тоес с какво точно да се храня и какви опръжнения ( нещо от vbox7 ) :)

FuCKkK13
10-28-2012, 10:31
ако си слаба и висока почти невъзможно да имаш хубаво дупе откъм размери ... или трябва да напълнееш навсякъде или не знам... поне аз много много рядко съм виждала слабо и високо момиче с хубаво дупе,но това според мен е било генетично... + това че големия размер на дупето не винаги означава че изглежда добре...

miki589
10-28-2012, 10:43
Аз се нуждая от още 4 5 килограма ,но въпроса е по какъв хранителен режим и какви упражнения да го направя нормално не да е като някоя дъска и като седнеш в някое момче да му убиваш или да няма къде да те хване. Доста е относително защото момчетата гледат първо задника а и аз бих се почуствала доста по добре ако имам поне малко по голям от този който е :)

FuCKkK13
10-28-2012, 10:49
Аз се нуждая от още 4 5 килограма ,но въпроса е по какъв хранителен режим и какви упражнения да го направя нормално не да е като някоя дъска и като седнеш в някое момче да му убиваш или да няма къде да те хване. Доста е относително защото момчетата гледат първо задника а и аз бих се почуствала доста по добре ако имам поне малко по голям от този който е :)
хранителен режим - ядеш всичко.... спорт - тичане/качване на стълби/клекове /каране на колело !

miki589
10-28-2012, 10:54
:)

FuckingFreak
10-28-2012, 12:05
Адекватни съвети раздавате. Кардио, за да и расте дупето, адската логика, поздрави! :)
Почни да ходиш на фитнес и да тренираш с тежести. Ще видиш големи ползи от това, самите мускули ще ти се оформят, ще си по-стегната. Хапвай повечко животински продукти, също и въглехидрати от натурални нерафинирани храни - картофи, ориз, овес, плодове.

FuCKkK13
10-28-2012, 12:07
Адекватни съвети раздавате. Кардио, за да и расте дупето, адската логика, поздрави! :)
Почни да ходиш на фитнес и да тренираш с тежести. Ще видиш големи ползи от това, самите мускули ще ти се оформят, ще си по-стегната. Хапвай повечко животински продукти, също и въглехидрати от натурални нерафинирани храни - картофи, ориз, овес, плодове.

за оформянето .. мисли преди да напишеш нещо

FuckingFreak
10-28-2012, 13:27
Какво ще оформя, бе, мацка, ти си тая дето не мисли. Авторката споделя, че няма никакво дупе - ние за оформяне си говорим... За да изпъкне, трябва да поработи над мускулите там и евентуално да качи малко, колкото я устройва. Е, това с тичане ли смяташ, че ще се получи?!

bilqnavod
10-28-2012, 14:43
На твоите години имах малък задник. Също се смятах за непривлекателна. Съжалявам, че ще ти го кажа, мацка, но преди около година ми се оформи задника и стана, привлекателен поне за моите разбирания. Сега съм на 23 и имам хубав задник :)

FuCKkK13
10-28-2012, 14:55
Какво ще оформя, бе, мацка, ти си тая дето не мисли. Авторката споделя, че няма никакво дупе - ние за оформяне си говорим... За да изпъкне, трябва да поработи над мускулите там и евентуално да качи малко, колкото я устройва. Е, това с тичане ли смяташ, че ще се получи?!

само дето ако само качва и гледа как да и порасне дупето след това майка и жална ако тръгне чак тогава да оформя... виждала съм такъв случай и на момичето после и се ревеше.. казвам на авторката това,което мисля и което съм видяла,а ти продължавай да злобееш ;)

malka_sladkka
10-28-2012, 14:56
^ :O на 23? а мислех, че съм единствената дърта във форума :D

FuckingFreak
10-28-2012, 17:02
само дето ако само качва и гледа как да и порасне дупето след това майка и жална ако тръгне чак тогава да оформя... виждала съм такъв случай и на момичето после и се ревеше.. казвам на авторката това,което мисля и което съм видяла,а ти продължавай да злобееш ;)

Със сигурност злобея, а ти четеш през ред, както ти е удобно. Не видях къде съм казала на момичето само да качва и да бездейства. Препоръчах и фитнес и тежко, а не тичане. Тя нека си тича ако и е кеф, и да си кара колело, само дето с тия дейности по-голяма задница няма да заформи. ;)

Alchemist
10-28-2012, 17:04
DO SQUATS BRO

.. и ядене, яж бе!

bilqnavod
10-30-2012, 11:14
^ :O на 23? а мислех, че съм единствената дърта във форума :D

Има и по дърти от нас... :-P

onlygiirl
11-03-2012, 15:56
Както ти казаха по-горе трябва да поработиш над мускулите там.Иначе и аз съм горе-долу колкото теб-15 години,171 см,45 кг. Всички ми викат,че съм имала много малко дупе,ама важното е,че аз си го харесвам :)