PDA

View Full Version : Мисля, че гаджето на приятелката ми ме харесва!



easYlove
10-28-2012, 11:28
Най-добрата ми приятелка ходи с едно момче от около 1 месец. Преди изобщо не съм разговаряла с него, но в последно време се сближихме. Той ми призна, че от две години ме харесвал, но ми се закле, че вече няма чувства към мен. В един клас сме и винаги когато се обърна към него забелязвам, че ме гледа. Те са много странна двойка, не се прегръщат, целували са се 1 път и т.н. Няма лошо в това, така са си решили. Но той постоянно ме гледа и примерно когато моята приятелка му говори за нещо, а аз съм близо до тях, той изобщо не и обръща внимание какво му говори, а ме гледа... Моята приятелка наистина много го харесва и не мога да и кажа подозренията си. Какво да правя?
П.П. Аз не го харесвам!

Alchemist
10-28-2012, 11:31
Не прави нищо и си живей живота. wtf...

Amore-Mio*
10-29-2012, 07:14
Нищо.

Показвай незаинтересованост и само приятелски настроени чувства.
Проблемът си е негов. Но ти не се забърквай, че е напълно възможно нещата да се обърнат така, че да си развалиш приятелството с момичето.

shaunaa
10-29-2012, 08:03
Нищо не прави, игнорирай го, не гледай към него и като ти говори просто се прави, че не ти е интересно и след време като го игнорираш може да те забрави

zombolovesu
10-29-2012, 13:30
Питай го защо ходи с нея, след като те харесва?

Posion...
10-29-2012, 13:48
Как така ще прави нищо?!?! По добре да поговори с двамата! Да се уточнят кои кого харесва и да се оправят нещата! :) така като го казвам звучи лесно ама не е ;)

easYlove
10-29-2012, 18:09
Опитах се да го игнорирам и т.н., но той си мисли, че съм му сърдита и не спира да ме пита защо. На всичкото отгоре започнал да разпитва и приятелката ми защо му се сърдя. И тя като ме попита защо му се сърдя аз си измислих някаква глупост, защото не мога да ѝ кажа истината.
Питах го дали ме харесва, но той отрича. Може и аз да се бъркам, но вече ми бърка в здравето неговото държание!

Posion...
10-29-2012, 18:16
Ами кажи му :)

tori
10-29-2012, 18:27
Дърпай се. Не излизай с тях двамата, а само с момичето. Отбягвай го общо взето.