PDA

View Full Version : Обеца за пъпа !



musS
10-28-2012, 12:39
Такаам, въпроса ми е вие откъде си купувате обеците за пъпа.. пробих се преди 3-4 месеца и сега реших да сменям обецата, тъй като и самата дупка ми е наред вече и не се възпалява.. аз знам, че в "на тъмно" продават, но нещо не ми харесват особено пък и много хора са ми казвали, че от обеците там ти се възпалявала дупката :( моля ви се, хора, споделете къде си ги намирате вашите обеци !

ssisskaa
10-28-2012, 15:59
От къде си

marin4itu
10-28-2012, 16:03
Няма значение от къде я взимаш, трябва да е направена от титан или неръждаема стомана. Може и сребро или злато, стига да си сигурна, че имаш поносимост. А това, че в "На тъмно" от обиците се възпалявала дупката, според мен са пълни глупости, защото все пак там си се занимават с това и не биха допуснали боклуци, плюс това имам 2 обици от там и нямам никакъв проблем.

Зайче..
10-28-2012, 16:08
Зависи откъде си :)
Аз си купувам от Бургас /стария мол/, ама това едва ли може да ти помогне на теб, ако Бургас не ти е на близо 8-)

musS
10-28-2012, 16:32
от софия съм.. една приятелка ме предупреди, че й се е възпалила дупката от техни обеци и вика, че и нея били я предупредили, но тя не вярвала.. аз освен в "на тъмно" другаде не знам къде продават в сф :(

Зайче..
10-28-2012, 16:37
http://www.a2pstore.com/ от тук можеш да си вземеш.
бях си купила от тях и нямах проблеми, а след това я подарих на една приятелка и тя я носи вече от около година. :)

tori
10-28-2012, 18:48
В На тъмно си поръчват обеците от Уайлд Кет. Във другите магазини са от същото място общо взето. Кажи на приятелите си, че са безхаберници и не могат да се грижат за себе си. Поръчай от интернет - метълхевън, на тъмно, емпрес... Чуждестранни сайтове има бол. Ама недей да казваш, че в на тъмно обеците са боклук, защото не са.

ShtrudeL
10-28-2012, 19:59
Аз също си търся, но за език. Наистина в 'на тъмно' избора не е кой знае какъв, но от където и да си вземеш, дали ще се възпали зависи от това дали ще си я промиеш/почистиш преди да си я сложиш и ест от какъв материал е.. -.-