PDA

View Full Version : Чувствам се много объркан



p0burkan
10-28-2012, 14:15
Здравейте ,чудех се дали да пиша и най-вече какво заглавие да сложа.. объркан съм.От повече от 2 месеца излизам с едно момиче,разбира се прекрасно.Но тя си имаше приятел и само излизахме заедно, като приятели говорехме си много,те имаха доста проблеми и се разделиха,тя показваше доста ,че има интерес към мен,но и аз си имах приятелка,която в момента не е в България.Преди бях от тези момчета,които изневеряват,лъжат и просто ей така за забавлението бях с момичетата,но това беше когато бях по-малък ходех на училище още.Последната година си хванах сериозна приятелка бяхме почти 3 години заедно и се промених коренно.След това пак реших малко да се позабавлявам,защото все пак бях с едно момиче 3години исках нещо различно.Така беше около половина година някъде,след това пак си хванах сериозна приятелка,момичето с което съм уж сега не знам и аз даже как са нещата,заедно сме когато си идва в България..През останалото време се чуваме от време на време,пишем си ,но много много рядко 1 -2 пъти в седмицата.Момичето е прекрасно във всяко едно отношение,но просто не е тук ние бяхме доста време заедно тя замина преди 3 месеца.Не съм влюбен в нея мисля,че е нормално обичам я ,държа на нея ,искам да съм с нея ,но я няма.Аз не съм от момчетата ,които страдат или им "разбиват сърцата" не вярвам ,честно казано ,че има чак такива неща просто доста преувеличават хората,та с това момиче излизам от 2 месеца,приятеля й е мой познат -приятел ,нещо такова ,но тя го нарани и просто почнаха да се карат и така.Аз наистина доста исках да бъда с нея след около 3 седмици като почнахме да излизаме и бяхме заедно няколко дни беше супер,но тя се върна при онова момче за пореден път и ми стана доста тъпо.Но продължихме да поддържаме връзка да се чуваме ,виждаме ,те отново се разделиха след около 2 седмици окончателно и тя пак ме потърси,но това е ,че тя е 4 години по-малка от мен и е от тези момичета както поне аз им викам "Party stars" и е доста искана,има 1000000 момчета които я искат.Тя обръща внимание на мен,аз съм симпатяга ,но просто тея неща ги минах преди,сега искам по сериозни неща,сериозно момиче !! Аз просто като й погледна фейсбука примерно то е лудница снимките й са коментирани от толкова момчета например и какво ли още не,когато отидем на дискотека постоянно момчета около нея,които й свалят звезди , аз й казах,че няма да се боря за нея ,ако иска мен да е с мен и тя каза искам те.Но постоянно като излезем и е с приятелки и мои приятели и само говори ,кой видяла ,колко бил сладък ,хубав ,готин и всякакви епитети ,с кого излизала ,кой й се обадил ,не съм ревнив ,но ме дразнят тези неща.Аз й го казвам и тя ми казва ти си същия,виж че постоянно ти звънят разни момичета и т.н и не можем да се разберем за това.Просто съм объркан и има страшно сексуално напрежение между нас,секса е просто уникален ,перфектен бих казал ! Моето момиче,което не е в България няма представа какво правя тук и се побърквам,бяхме се разбрали ,че тя ще си дойде края на Ноември и ще остане 2-3 седмици в България ако не и месец .. А това момиче от тук ми говори за нея пита ме дали я обичам и аз се обърках тотално нямам представа какво решение да взема ;х И просто искам да видя различните гледни точки на хората ако могат да се поставят ,на мое място ! Благодаря ;)

Anonys
10-28-2012, 15:11
Ами бих казал, че търсиш "твоето" момиче в другите. Като я няма искаш да има сексуален партньор и някой, който да е като нея, но до теб. Ако има вариянт да остане тук в България, защо не я изчакаш? По принцип връзките на разтояния не вървят на ниво. Мисля, че и ти го виждаш. Ако наистина искаш момичето, което наричаш твое, да е наистина твое, покажи и го, загърби миналото, нека да ти е гузна съвестта, но бъди с нея.

Psyko Nuts
10-28-2012, 15:26
Стой си със сегашната, мани я малката пикла.

Wednesday666
10-28-2012, 15:33
На мен ми се струва, че мацката е около 15-16 годишна, не повече. Защото само на толкова малки ( в някои случаи и на разни разглезени и кухи по-големи ) им пука толкова много за това кого са видели днес и колко е сладък/готин/печен и всякакви подобни лигавщини.

Добре, искаш я, харесваш я, но аз не разбрах какво точно искаш от нея? Само секс или нещо по-дълготрайно?
И като си дойде другото момиче - ще я зарежеш ли? Или ще обръщаш внимание и на двете?

Няма как да стане, трябва да си избереш. Седни за няколко дни сам със себе си, без да излизаш с другата мацка и без да си говориш с твоето момиче и виж как ще се почувстваш и без двете. Според мен не би трябвало да се занимаваш с нито една от двете - едната е прекалено недорасла, другата е прекалено далеч. Но ако си решил да е с някоя от тях двете - аз бих избрала далечната. Защото на разни дечица нито може да им се има доверие, нито пък може да се очаква от нея да не се занимава с никой друг печен/готин/сладък и всякакви такива.

p0burkan
10-28-2012, 15:34
Да ама тя не е в България и скоро няма да си остане в България,а аз няма да замина за Париж няма как уча тук,отделно си имам бизнес и не мога да оставя всичко за едно момиче.Въпреки ,че е прекрасна във всяко отношение ,тя когато замина ми каза,че по никакъв начин не иска да се чувстваме задължени един към друг,защото няма как да има връзка от разстояние прекалено трудно е !! А това момиче е лудо малка е да,сигурно и тя ще замине да учи някъде или ще остана в София не знам,не сме говорили за това ,но тя ме кара да съм като хм имаше една хубава фраза " Тя е като влакче в увеселителен парк,а аз се страхувам от високото,но все още няма какво да ме накара да сляза" ,та нещо такова е положението ..
Другото момиче е на 18, а приятелката ми на 20 ..

Alchemist
10-28-2012, 15:51
tl;dr

Продавам компаси

p0burkan
10-28-2012, 17:40
;]] оки

fenkaaa
10-28-2012, 20:35
Не разигравай момичето си,щом имаш някаква "забивка" с тази другата,по-добре реши какво точно искаш.Сам твърдиш,че искаш сериозна връзка,но май не си сигурен.Докато твоето момиче не е тук,ти се въртиш наляво и надясно и се чудиш как да спечелиш другата.Събери си малко мислите,а що се отнася до темата ти,ако искаш да си с нея,не трябва да те интересува колко момчета и свалят звезди или и коментират снимките,важно е нейното отношение към тези неща. :)

Azoria
10-28-2012, 21:33
И аз се обърках от тая тема :lol:

Ако с приятелката ти сте имали уговорката, че може да се виждате и с други - ок. Ама нея я няма от 3 месеца, а ти от 2 се виждаш с друга?.. :? Тази връзка си е изпяла песента..

Остави момичето да си говори каквото й идва отвърте. Това,че е нарекла някой хубав или сладък ще е по-голям проблем ,ако го говори зад гърба ти.
Изключително тъпо е да се дразниш от това,че са й коментирали снимките или че я заглеждат :shock:

Amore-Mio*
10-29-2012, 07:01
Не обичаш уж настоящата ти приятелка - тогава нямаше и да помислиш за друг. Така, че й кажи истината.
Колкото до другото момиче - вземете да си изясните нещата най - накрая. Не става само с "искам те" - докажете си го един на друг. Изяснете всичко. Защото на мен изобщо не ми изглежда да си падате един по друг. По - скоро май си е само за секса, а?

p0burkan
10-29-2012, 07:06
Ами не знам,но секса е страхотен,приятно ми е да се събуждам до нея ,а тя още да спи и да я гледам колко е сладка и как се усмихва или се намусва :D :D и само се върти и не може да си намери място. Или когато трябва да става сутрин за училище и чака алармата й да звънне 3-4 пъти и чак тогава решава ,че е време да става и ме целува по бузата и ми казва "Какво искаш за закуска" ,толкова е сладка ;ss ,заради нея ставам в 6 сутринта ,за да пием кафе заедно,да закусваме и да я закарам на училище .. и ми се обажда да ми каже какво е станало в училище ,после сяда да учи и я гледам как пише домашни,учи разни уравнения или каквото и да било и как е съсредоточена.. Как почва да ми се лигави и да се закача ,как се дразни когато ми звънне телефона и почва да пита "Коя беше??" да се цупи или когато види,че някоя ми е писала или съм коментирал някоя снимка на момиче и почва да се дразни , супер сладката е оф .. а Приятелката ми е ,момиче с което можеш да си цял живот,на което можеш да разчиташ с което имаш бъдеще и възможности .. ;s

EverywhereWithYou
10-29-2012, 13:47
Ако обичаш двама души еднакво, избери вторият. Ако си обичал достатъчно силно първия, нямаше да се влюбиш след това - Джони Деп, just sayin :)