PDA

View Full Version : Момиче, момиче.. къде си?



Anonys
10-28-2012, 15:33
Как да започна..
Искам момиче.. Сериозно момиче. Уморих се да го чакам вече.. Момичета съм имал, но все нещо накуцваше и до там. Борех се, но до някъде. Просто ако е написано да се случи, ще се случи. Искам едно сериозно момиче.. нещата да се случат просто, да направим една връзка като хората. Да се разбираме, да не се караме за глупости, да мога да говоря на всяка една тема с нея, да си имаме доверие, да и огаждам на номерцата, но и тя да ми се 'отплаща'. Искам "зряло" момиче, което поне да предполага какво иска и да мога да и го дам, или поне да направя всичко възможно, за да и го дам. Да можем да сме заедно, а ако сме на различни места, колкото и да е време, да не се забравяме и да ставаме все по-силни, че връзката ни е добре закрепена и няма да се случи нещо между нас. Простичка мечта имам.. Да се обичаме, да си огаждаме, да се лигавим, да сме сериозни на място, да правим това, което ни се прави, да се разбираме напълно. Искам да отида на правилното място, за правилното момиче. Да се харесаме и не връзката да стане за 1 седмица. Стига толкова. Искам нещо сериозно. Искам да си изградим доверието, още докато сме приятели. Нещата малко по малко да стават по-сериозни и по-сериозни. А когато станат сериозни, да намираме начина да разнообразим всяко едно начинание, за да не си омръзваме. За деца и семейство още няма да споменавам, защото не ми е време. Искам заедно да ходим навсякъде, но и да не е навсякъде, хората да завиждат на връзката ни. Да сме "родени един за друг". Да се обичаме както никой с никого не се е обичал. Да можем след някой спор или караница, след закачка или бурен секс да крепим обичта си още повече. Да сме изградили такова доверие, че да не можем да си помисляме и за изневяра. Да живеем красиво. Да направим живота още по-добър, а не да си изливам чувствата в форум, в който цялото ми мнение ще го прочетат едвам 10 човека и ще трепне нещо в тях. Искам да я направя най-щастливата на земята. Как? Как да я намеря? Как да разбера, че тя е правилната? Всеки ден си говоря с толкова момичета, пиша си с толкова момичета, излизам с толкова момичета, а нито една не ми е взела окото, или по-важното: да и харесам характера, такъв какъвто е наистина. Защо? Защо някои са толко хитри, че опипват какво обичам и се пробват само с моите интереси да ми се харесат? Искам истинската им страна и същност. Искам да я намеря, да я разбирам, ден след ден да се виждаме все повече и повече, но ако не можем - да си пишем съобщения и да си говорим по телефона нещо мило. Искам тръпката да дойде изведнъж и всичко да стане розово около мен. Да имам жаждата да съм с нея, да мисля за нея, да не се отървам от мислите, дали е добре, какво си мисли и какво би станало напред с нас. Защо ли имам такава липса на обич? Не знам.. Просто исках да споделя какво ми трябва.

Wednesday666
10-28-2012, 15:48
Хайде, аз ще съм първата писала. Не заради друго, просто защото усещам колко малко момчета, мислещи по този начин са останали. Особено на моята възраст, но това е друго.

Искаш нещо наистина красиво, но и трудно постижимо. Няма какво да се лъжем - живеем в свят на кухи, повърхностни и меркантилни патки .. Поне такова е моето мнение и не мисля, че греша. Това е, което аз виждам около себе си.

Видях, че си от Пловдив. Наистина ли в такъв голям град никое момиче не е успяло да ти направи впечатление с умствения си багаж, а не с дълги крака? Колкото и да е зле положението не вярвам, че вече няма такива жени. Има, просто повечето не искат да показват себе си, заради мъжете. Това е другия полюс - свестни момичета, наранявани многократно от тъпанари - резултата никога не е красив.

Съвета ми е да не се отказваш. Още си млад, не вярвам да си на повече от 19-20-21, там някъде. Живота е пред теб, а все някога късмета ще се усмихне и на теб.

Alchemist
10-28-2012, 16:01
Стига бе, ще се разплача. Ако искаш такова момиче, най-добре почвай да търсиш и бъди сигурен че имаш кво да и предложиш ако я намериш. Има такива, макар и аз лично да не съм попадал на тях.

Wednesday666
10-28-2012, 16:11
Стига бе, ще се разплача. Ако искаш такова момиче, най-добре почвай да търсиш и бъди сигурен че имаш кво да и предложиш ако я намериш. Има такива, макар и аз лично да не съм попадал на тях.

Значи имаш нужда от смяна на обкръжението. Или да започнеш да се оглеждаш повечко.

ludata90
10-28-2012, 16:14
Пич, пожелавам ти го!!!

pifiella
10-28-2012, 16:17
Дай Боже на всеки му твоята мечта!

Anonys
10-28-2012, 16:17
Мерси. Тези неизляти чувства направо ме струполяват, повярвайте ми. Колкото и да ми е весело, то е до момента, в който не се замисля за всичко това, като видя другите и си помисля, че те са щастливи, въпреки и това да не е вярно. Усещам как топлината вътре в мен иска по накакъв начин да излезе. Да се надяваме, нещата ще станат. Както каза един мой приятел: "Тя ще дойде, когато най-малко очакваш".

justmee19
10-28-2012, 16:18
Дано да я намериш.Сигурна съм,че ще бъде щастливка. Вярно е,че наистина,ама наистина трудно се намират,но не и невъзможно. Сигурна съм,че ще се случи тогава,когато най-малко очакваш. Хубавите неща стават неочаквано,нали знаете. :)

pandabear
10-28-2012, 16:18
Бъди сигурен, че някъде там има и момиче, което желае същото. Просто нещата не се случват, както и когато ни се иска на нас. Пък и нали знаеш, "Който търси, намира." Рано или късно ще се появи и това момиче за теб.

Evie
10-28-2012, 16:27
Хм, преди няколко седмици си мислех и аз да напиша подобна тема с почти същия текст, но си мислех, че всички ще ми кажат да се стегна, че има и по-важни неща в живота и т.н. :D
Търси я, ще я намериш, може би досега не си търсил както трябва. Да, малко са хората, които да са готови да обичат и най-важното да знаят как да обичат, но ти поне не си станал от онези "безчувствените" наранените, понеже всички са "еднакви", а все още си готов да търсиш, това е най-важното.
Хубаво е, че все още са останали хора като теб, които търсят истинското, но за съжаление са много, много малко.

stynioo
10-28-2012, 16:34
Кой ли не търси такава любов :ц

дано я намериш

xPafx
10-28-2012, 16:46
Пич, пич...има ги такива момичета и то много, не се отчайвай.. ще си намериш, сигурна съм. : ))

Alchemist
10-28-2012, 16:55
Значи имаш нужда от смяна на обкръжението. Или да започнеш да се оглеждаш повечко.
Аз и не я търся, в момента съм твърде зает със себе си и целите ми в живота. Още съм твърде млад за сериозни връзки, но когато му дойде времето знам че всичко ще е супер.

notlike
10-28-2012, 17:14
Хайде, аз ще съм първата писала. Не заради друго, просто защото усещам колко малко момчета, мислещи по този начин са останали. Особено на моята възраст, но това е друго.

Това, че не всички го казват, не значи, че ги НЯМА.
Иначе, авторе - успех, батка. Всички се надяваме на това, някои го постигат по-рано, други по-късно, трети никога, ама съдба - не знаеш какво ще стане. Ти бъди това, което искаш, а пък остави другото да се нарежда както си ще. Понякога има фактори, независещи от теб - там колкото и да се ядосваш, твоето влияние ще е сведено до минимум. Прави, това, което можеш най-добре, давай всичко от себе си, казвай това, което мислиш.. и това е.

Wednesday666
10-28-2012, 17:21
Това, че не всички го казват, не значи, че ги НЯМА.


Написала съм, че са малко останали. Имах предвид около себе си, не като цяло. Знам, че ги има. Поне се надявам.

FuckedUp
10-28-2012, 18:19
Как да започна..

Moщна илюзия, брато.
На колко си? 15-16?

Amore-Mio*
10-29-2012, 07:11
Разбираемо е това, което искаш и си е напълно постижимо, макар и трудно. Пожелавам ти го от сърце, но само това можем ние тук.

Това не зависи от нас, от теб.
Ще намериш това момиче, но трябва да си готов за всичко: възможно е да измине сума ти време, докато тя се появи. Докато мечтата ти се сбъдне. Имай воля и търпение. И нали знаеш, всичко се случва, когато най - малко го очакваш. Не се отказвай. Бъди силен.

Не излизай с конкретно момиче с идеята да се опиташ да я харесаш и да се питаш дали този път ще откриеш Нея, с главно Н.

Anonys
10-29-2012, 19:59
Има някакъв успех.. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
10-29-2012, 20:43
Всичко това е чудесно, но животът е низ от възходи и падения, така че, предполагам си с ясната представа - перфектна връзка не съществува, защото няма и такива хора. И ти си същия идеалист като мен, само дето трябва да взимаме предвид и реалността, за наше съжаление. Съвети от типа на "почвай да търсиш" са излишни, защото както и ти каза - ако е писано, ще се случи. Интересно ми е вярващ ли си, предвид горното.

Anonys
10-29-2012, 21:38
Там е работата, че стана нещо интересно тези дни. Точно фразата "Когато го очакваш най-малко, ще се случи" си беше на място. Ако някой иска да разбере повече, да ми пише на ЛС.

smile12345
10-30-2012, 09:18
Леле възхищавам ти се, не вярвах, че има момчета като теб!Дано скоро да получиш това, което искаш..=)

само като прочетох темата и се сетих за тази песен ;дд : http://youtu.be/TlFCfkyuQM0

Anonys
10-30-2012, 10:37
Мерси.
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU

fenastz
10-30-2012, 12:33
И аз имам простичка мечта...хората да са грамотни. Иначе какво да ти кажа - момичето ще се появи, не стават насила нещата.

vpowerrr
10-30-2012, 14:24
Безкрайно щастлив съм че приятелката ми е точно такава. Добро, умно, вярно, благодарно, красиво и прелестно момиче. И познавам поне още 2-3 такива, зависи много от това какъв си, какви хора привличаш към себе си и най-важното-в каква компания си. Преди време и аз мислех че са мит такива момичета но 8 месеца по-късно мога да твърдя обратното. Трябва обаче да се понапънеш, да почакаш и да не си губиш времето с шаврантии. И не си давай зор, времето най-добре знае какво да ти поднесе ;)

skate
10-30-2012, 14:25
agfasasd