PDA

View Full Version : Какво мислите вие ?



shaunaa
10-28-2012, 17:31
Имаше едно момче, което лятото бях харесала, един път съм излизала само един път и то не само двамата ами и още доста хора, тогава ми се стори, че може би ме харесва по държанието. След това, когато се засичахме някъде не се поздравявахме, а само си разменяхме погледи и сега на път за училище се возим в един автобус и той постоянно гледа към мен. Чудя се дали ме харесва, защото аз го харесвам. Ако ме харесваше сигурно щеше да ме заговори, а той не го прави и това ме кара да мисля, че сигурно не ме харесва и много бих искала и вашето мнение

RunningBlind
10-28-2012, 17:52
Може би просто си мисли същото като теб и не е достатъчно решителен да те заговори. Другия път като се разминете на улицата го поздрави...

fenastz
10-28-2012, 17:53
Или е путьо и го е шубе да говори с теб, или ти се филмираш и не те харесва.

^dandelion^
10-28-2012, 17:54
Според мен трябва да го заговориш,и така лека по лека ще разбереш дали и той те харесва или не. Нищо няма да загубиш. :) Успех !

fenkaaa
10-28-2012, 20:32
Ние момичетата усещаме,когато някой има интерес към нас. ;д Може би просто го е срам,както и теб,но ако чувствата ви са взаимни,все някой трябва да направи първата крачка,а повярвай,не е лесно да си имаш работа със срамежливо момче,поне в началото.Може да се наложи ти да си тази,която да прибяга към първото действие. ;)

Amore-Mio*
10-29-2012, 07:13
Ти също не си го поздравила - това автоматично означава ли, че ти не го харесваш? Не, нали. Просто може да си мислите еднакво и него да го е страх да предприеме първата крачка, така че действай ти. Заговори го.

Alchemist
10-29-2012, 07:18
Харесва те. Действай ако искаш, защото той няма да го направи.

xoxi
10-29-2012, 07:38
Ние момичетата усещаме,когато някой има интерес към нас. ;д

Малко наистина усещат. Повечето си въобразяват и си набиват филми в главата.

Авторке, ако го харесваш, действай първа. Не чакай той да направи нещо, защото сигурно ще си останеш само с чакането. Отиди при него следващия път в автобуса.

shaunaa
10-29-2012, 07:57
Аз също съм доста срамежлива и не мога просто така да отида при него и да го заговоря, просто не знам какво да му кажа като отида при него !

Alchemist
10-29-2012, 09:18
Аз също съм доста срамежлива и не мога просто така да отида при него и да го заговоря, просто не знам какво да му кажа като отида при него !

''Не са ли ти казвали че е неприлично да зяпаш хората?'' на шега с усмивка разбира се. Аре отивай

FuckedUp
10-29-2012, 09:52
''Не са ли ти казвали че е неприлично да зяпаш хората?'' на шега с усмивка разбира се. Аре отивай

Доста странно ще стане, ако няма чувство за хумор. Представям си го :lol:

Posion...
10-29-2012, 13:50
Ами ти напражи първата крачка! Бъди по-смелата ;)

xPafx
10-29-2012, 14:34
Сигурна ли си , че нямаш цирей на лицето?

shaunaa
10-29-2012, 16:47
Сигурна ли си , че нямаш цирей на лицето?
:D да !

shaunaa
10-29-2012, 16:52
Ами ти напражи първата крачка! Бъди по-смелата ;)

много бих искала ама не знам какво да му кажа, а пък и смятам,че може да съм му неприятна, защото в автобуса много се смеем с приятелките ми и може да ме мисли за лигла, а пък за него знам от приятелки, че бил много зрял за възрастта си и може и да го дразня ;((( Искам да попитам вас дразни ли ви някой, когато се хили в автобуса ???

Posion...
10-29-2012, 18:20
Хахахаха притесняваш се от глупости !! Аз се хиля постоянно...неискам да се хваля ,но кое момче ще си вземе за гадже момиче което поне малко не се лигави ?!?! По добре бъди себе си и ако те хареса хареса те, ако не това е ,не се променяй заради него освен ако наистина много много държиш на него ! ;)